10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2360 Kč
Naše cena: 1573 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Vanesa Šimoničová, Hlohovčice

Vanesa Šimoničová, Hlohovčice:
Když už na tomto webu 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g recenzujete, já se musím ozvat. Koupila jsem si ho nejprve shodou náhod. Toužila jsem si zakoupit jiný produkt, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala alternativu. A poměrně se štěstím jsem našla tento produkt. No a od té doby si nekupuji nic jiného. Tohle je jednoduše nejlepší kvalita za příznivou cenu, pohodová doprava a opravdu pozitivní přístup prodávajícího. Co víc si přát?

Natálie Plešingrová, Malá Vrbka

Natálie Plešingrová, Malá Vrbka:
Po 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g máme jen pár dní, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Denisa Nejerálová, Ludgeřovice

Denisa Nejerálová, Ludgeřovice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Michael H: tak jsem to dostala aje to super

Kamila B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Denisa B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matouš H: Přišlo to celkem rychle

Viktorie N: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt