10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2153 Kč
Naše cena: 1435 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Šárka Zbránková, Klášterec nad Ohří

Šárka Zbránková, Klášterec nad Ohří:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g zakoupit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup doporučil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej dodala za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej zaplatí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Josef Spal, Řečany nad Labem

Josef Spal, Řečany nad Labem:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité doručení do kanceláře, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Jaroslav Benoni, Městečko

Jaroslav Benoni, Městečko:
Na radu kamarádů v práci jsem předminulý měsíc zakoupil 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g, protože již delší dobu něco takového sháním. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé očekávání, je na pohled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S klidným vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

Matěj Horečný, Drysice

Matěj Horečný, Drysice:
Není nic snadnějšího než nákup tohoto 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už hodně dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho dva dny a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nevychládá. Rychlé dodání, lehké objednání, velmi šikovná věc.

Pavel Galas, Dřevčice

Pavel Galas, Dřevčice:
10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g si někde vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Valerie H: děda je z dárku je nadšený

Šárka H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Aleš P: 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Martin K: Jsem ráda, že to mám

Matěj T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt