10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1328 Kč
Naše cena: 885 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Daniela Piatková, Hněvnice

Daniela Piatková, Hněvnice:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po konzumaci 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Kristýna Brychtová, Věcov

Kristýna Brychtová, Věcov:
Myslím si, že 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomhle ohledu mě 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g více než udělal radost a mohu ho všem poradit.

Julie Longinová, Blažim

Julie Longinová, Blažim:
Když už tady 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g recenzujete, já se nemůžu nepřidat. Koupila jsem si ho nejprve náhodou. Chtěla jsem si pořídit jiný produkt, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem našla tohle. No a od té doby si nepořizuji jinou věc. Tohle je jednoduše špičková kvalita za dobrou cenu, rychlá doprava a vskutku milý přístup provozovatele eshopu. Potřebujete nad víc?

Linda Pacherová, Předenice

Linda Pacherová, Předenice:
Často jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a často ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, chodím se konečně užívat.

Filip Wehle, Slabčice

Filip Wehle, Slabčice:
Už jsem se párkrát napálil se podvodnými eshopy, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle nákup neskončí jako posledně. Pro jistotu jsem do firmy několikrát zavolal, všechno sledoval… Přiznávám, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g mi byl dopraven až před práh, důkladně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Dodnes jsem na výrobku nenašel nevýhodu. U prodejce budu stoprocentně objednávat i v budoucnu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Denis K: Přišlo to celkem rychle

Samuel F: funkční výrobek

Julie L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karel M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt