10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Viktorie Riesová, Lipůvka:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g objednat. Cena se mi zdála hodně vyšší a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc hezký den.

Daniela Hejčlová, Davle:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ano. On je totiž několikanásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Anežka Ňorková, Markvartice:
Opravdu pohodlná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak dobrý nákup. Za nízkou cenu si pořídit 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který je již na letmý pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak skvělou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu zítra něco shánět, budu nakupovat zase u vás.

Jiří Pehe, Jablůnka:
Zaručeně ten moment znáte, přijde nevšední událost a nevíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s kamarády v práci, protože jsem byl zcela bez kreativity, a ostatní mi poradili, ať zkusím 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Že se mi jejich nápad velmi zamlouval, tak jsem ho ještě v ten den pořídil. Co vám budu říkat, moje drahá byla absolutně u vytržení, pořád říkala, jak si našla si vybrala skvělého muže a ten den jsme si parádně užili.

Štěpán Daňhel, Paseka:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Dal jsem hlavně na pozitivní recenze ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Určitě budu 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g doporučovat dál, jelikož dobré věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Linda O: já jsem to prostě chtěla

Julie F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zdeněk H: 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana B: Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt