10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Sára Čukanová, Vanov:
10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Filip Dak, Tábor:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg rychle získal, je skutečně perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký kritik. Asi bych trochu zapracoval na designu, ale jak se říká, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

Jakub Ettl, Stradonice:
Říká se, že výborné zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za normální cenu, milá komunikace s eshopem, rychlé dodání do postele, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Nikolas Frecer, Božejov:
Ověřená kvalita, bezva značka. 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem již v minulosti užíval, a proto jsem si ho objednal znovu a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, lehký a objemný tak akorát. Pracuje jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S e-shopem a doručením také jen výborná zkušenost.

Matouš Hamrla, Neratov:
Asi před půl měsícem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k vánocům objednala 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nedíval. Řekl jsem si, že dám 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Ema F: Je to dostatečné?

Dominika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karolína E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zdeněk G: 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt