10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1190 Kč
Naše cena: 793 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Sabina Kopčanová, Strážná

Sabina Kopčanová, Strážná:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to někdy levnější a je zboží, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kámoška mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg byl doručen. Používám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Sabina Lukšová, Čermná nad Orlicí

Sabina Lukšová, Čermná nad Orlicí:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v normálním krámě. K tomu všemu výběr je velice omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - dáma vysvětlila, z čeho se 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

Kryštof Kamrla, Trotina

Kryštof Kamrla, Trotina:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg doma.

Oliver Bak, Milíčov

Oliver Bak, Milíčov:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až se mi objevilo upozornění ”CHYBA“. Nakonec jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý krok. Provozovatel sdělil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vzal si na mě kontakt, a jakmile správně zprovoznil internetové stránky, dal mi vědět a nákup jsme dokončili s dárkem navíc.

Gabriela Krulíková, Kamýk

Gabriela Krulíková, Kamýk:
Tuto 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je zcela TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší jistotu, skvělý návod a také možnost zdarma porady. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Matouš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vít F: Celkem jsem spokojený.

Nikolas P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Richard H: Přišlo to celkem rychle

Alžběta H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt