10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Matyáš Hanáček, Smrček:
10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg naprosto odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena celkem hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

Jakub Lichnovský, Buš:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Následně jsem kontaktoval prodejce, což byl skvělý tah. Provozovatel zjistil, že má jakousi chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a ihned poté, co opravil e-shop, zavolal mi a nákup jsem dostal s dárkem navíc.

Ondřej Švengr, Dub:
Během nákupu 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Alžběta : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alžběta T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktorie D: já jsem to prostě chtěla

Lukáš A: Přišlo to celkem rychle

Alena F: Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt