10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1190 Kč
Naše cena: 793 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Sabina Kopčanová, Strážná

Sabina Kopčanová, Strážná:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které člověk na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem přemýšlela už docela dlouho. A dcera mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg dorazil. Užívám ho již třetí měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Sabina Lukšová, Čermná nad Orlicí

Sabina Lukšová, Čermná nad Orlicí:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém sehnat si zboží v klasickém obchodě. Navíc výběr je hodně malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - dáma vysvětlila, z čeho se 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg skládá, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Kryštof Kamrla, Trotina

Kryštof Kamrla, Trotina:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z obchodu 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg doma.

Oliver Bak, Milíčov

Oliver Bak, Milíčov:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl slovo ”CHYBA“. Poté jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako skvělý tah. Prodejce sdělil, že má nějakou chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě kontakt, a hned jak opravil nákupní košík, zavolal mi a objednávku jsme dokončili se slevou.

Gabriela Krulíková, Kamýk

Gabriela Krulíková, Kamýk:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je absolutně TOP. Dříve jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, jasný manuál a také možnost zdarma porady. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Kristián H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek P: je to fajné

Zuzana F: nemá chybu

Šárka Č: děda je z dárku je nadšený

Nela T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt