10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč KOUPIT

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Sabina Briestenská, Hostěnice:
Běžně objednávám přes web a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Petra Kočiříková, Valdice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg úžasný. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to skvělý kravál, a co se týče použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto nízkou cenu nedala.

Jáchym Slabyhoud, Karolín:
Perfektní a cenově dostupný 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Veronika Poloczková, Újezd u Boskovic:
Nevím, jak často si dopřávají tyhle výrovky dámy, ovšem já neodolala. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg se mi opravdu líbil a měla jsem dojem, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem přemýšlela dobře. Teď ho používám každý dne. Vynikající kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez okolků tenhle 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg doporučit.

Petr Štalmach, Rosovice:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem napoprvé zahlédl v televizi. V té chvíli mě příliš nezaujal, myslel jsem, že je příliš přeceňovaný. Nicméně pak jsem se bavil s přáteli, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, inspirovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg byla pravdivá. Kvalita, rychlá doprava, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem boží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Michal J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila K: děda je z dárku je nadšený

Sára F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jan P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt