10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Martin Rosenbach, Provodov-Šonov:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg naprosto odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena přitom hezká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Viktorie Benová, Zbiroh:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem hodně překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Alžběta Pechurová, Kujavy:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mohu klidně doporučit všem svým kamarádům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi skvěle cenově dostupný a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou chytrost.

Aneta Mouleová, Boskovice:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg oslnil, mám ho odtud objednaný od ledna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Simona R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol K: děda je z dárku je nadšený

Martin H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt