10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Martin Rosenbach, Provodov-Šonov:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg naprosto odpovídá mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Viktorie Benová, Zbiroh:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a koupila. Po opravdu krátké době zazvonil doručovatel a já jej můžu využívat. Jsem opravdu spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Alžběta Pechurová, Kujavy:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mohu vřele doporučit všem svým přátelům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi skvěle cenově příznivý a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i souseda a prarodiče. Široké spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za mou šikovnost.

Aneta Mouleová, Boskovice:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg překvapil, mám ho odtud objednaný od října a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Martin M: Jsem ráda, že to mám

Barbora D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek K: Celkem jsem spokojený.

David S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt