10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Adam Koreček, Staré Hodějovice:
Třikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl nápis „ERROR“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako chytrý tah. Technik řekl, že má menší chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co správně zprovoznil web, kontaktoval mě a nákup jsem získal za zvýhodněnou cenu.

Radim Pajkrt, Holany:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec zvítězil z mnoha důvodů tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Je pěkně skladovatelný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje manželka hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle fajnovou věcičku budou na zahradě neustále brát.

Samuel Bašík, Kyselovice:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem objednal po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času srovnávání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to ani trochu nezklamalo.  S 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem velice šťastný a určitě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Rozálie Továrková, Hlubočec:
Přiznám se, že k objednávkám přes web jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento eshop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do dvou dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani pár dni. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg došel v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Richard Šafek, Dírná:
Doporučil mi ho kolega. Prý 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát frontu, takže jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až domu. A chci říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Linda S: Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas F: Celkem jsem spokojený.

Alena L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka N: já jsem to prostě chtěla

Sebastian S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt