10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Adam Koreček, Staré Hodějovice:
Několikrát jsem se musel vrátit k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl upozornění ”CHYBA“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl dobrý tah. Pracovník zjistil oznámil, že má nějakou systémovou chybu, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a okamžitě poté, co opravil internetové stránky, dal mi vědět a nákup jsem získal s bonusem.

Radim Pajkrt, Holany:
ze začátku jsem přemýšlel na podobným druhem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Je jednoduše funkční. Po materiálové stránce téměř dokonalý. Moje paní hodnotí pěkný design a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v kanceláři neustále půjčovat.

Samuel Bašík, Kyselovice:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem koupil po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času srovnávání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem hodně šťastný a jistě bych ho poradil i dalším nakupujícím.

Rozálie Továrková, Hlubočec:
Řeknu Vám, že k nákupům přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do dvou dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Richard Šafek, Dírná:
Doporučil mi ho známý. Prý 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi někde stát zástup, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až do kanceláře. A musím říci, že rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Sofie O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis S: 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jakub H: Přišlo to celkem rychle

Natálie Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt