10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Martin Rosenbach, Provodov-Šonov:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg zcela vyhovuje mým přáním. Je šikovný a cena přitom hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě inspirovali hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

Viktorie Benová, Zbiroh:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem viděla u babičky a začala jsem se o to informovat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a zakoupila. Po opravdu krátké době zazvonil kurýr a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Alžběta Pechurová, Kujavy:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mohu vřele poradit všem svým kamarádům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že celkem skvěle chutná, ale je i hodně skvěle cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho chtěla používat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Aneta Mouleová, Boskovice:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg překvapil, mám ho odtud koupený od dubna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Matyáš T: funkční výrobek

Karolína V: nemá chybu

Marek S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt