10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 978 Kč
Naše cena: 652 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Eliška Žebrakovská, Raškovice:
V obchodě jsem našla 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, která jsem delší dobu sháněla. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude doručen balík. A tak se za 2 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Zuzana Širmerová, Horky:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je opravdu vhodný, a hodně mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít doma každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Jáchym Moško, Tojice:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale pomocí tady toho 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle výborného výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Štěpán D: je to fajné

Jonáš P: 110 % spokojenost

Radek S: Celkem jsem spokojený.

Petra R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Veronika Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt