10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Zdeněk Přibík, Potštejn

Zdeněk Přibík, Potštejn:
10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g mi přišel v pořádku a neprodleně. Bohužel podle informací, měl 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dáreček, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, je výběr dopravců. Internetový obchod nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Nela Starobová, Čížkrajice

Nela Starobová, Čížkrajice:
10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho mamince

Zdeněk Heřtus, Chorušice

Zdeněk Heřtus, Chorušice:
Pokud jste na nervy z všudypřítomných reklam a přemlouvání, jak je ten který výrobek naprosto top, jednejte jako já. Využijte namísto líbivých reklamních chytáků raději opravdové názory zájemců, kteří si výrobek na vlastní kůži otestovali. Já tak můžu skutečněobjektivně tvrdit, že 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je tím nejlepším, co je na trhu k mání.

Sebastian Záškoda, Kornatice

Sebastian Záškoda, Kornatice:
S 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a hodně lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly objednat si více souprav 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, abych nemusel opět brzy nakupovat. I žena byla nadšená a jistě se k tomuto 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g opět vrátíme.

Vít Mikuláš, Brázdim

Vít Mikuláš, Brázdim:
Koupili jsme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g pro přítele jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po třech týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Dominika L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniel F: Celkem jsem spokojený.

Aneta J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana K: já jsem to prostě chtěla

Tomáš A: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt