10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Kateřina Lokvencová, Soběšice

Kateřina Lokvencová, Soběšice:
Super 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Jiří Majdl, Pravice

Jiří Majdl, Pravice:
Tento 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g měl být dárkem pro moji budoucí ženu. Tak jsem se obrátil eshop, který měl v nabídce tento 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, doladil jsem s nimi vše podstatné a především termín, detaily o přepravě. Spolupráce byla opravdu milá, blesková. Cena byla vedlejší, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g dal pořídit za méně. Byl to případ, kdy je přednější služba, než 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Firma nezklamala, kromě toho přibalila upomínkový předmět a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tento eshop.

Radim Petrčka, Stará Voda

Radim Petrčka, Stará Voda:
Když poměřím užitek a cenu, tak nejde být nenadšen. 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g splňuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na vadu. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i horší, ale tady cena odpovídá skvělé provedení. Kdo nepotřebuje profesionální výrobek, pro normální používání je zcela stačící, doporučuji.

Andrea Víznerová, Přešovice

Andrea Víznerová, Přešovice:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Laura B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela Š: Tento 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef E: 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniela B: děda je z dárku je nadšený

Alžběta D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt