10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1040 Kč
Naše cena: 693 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Gabriela Oplová, Dobronice u Bechyně

Gabriela Oplová, Dobronice u Bechyně:
Rychlé doručení. Bezchybný a originální pocit. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g klidná. Nejkladněji boduji design, vypadá mnohem líp než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt lepší než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

Adam Rottenberg, Počátky

Adam Rottenberg, Počátky:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl jistý, že 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Radim Riemer, Libřice

Radim Riemer, Libřice:
Při porovnání s stejnými produkty jako je 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nela R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel K: Celkem jsem spokojený.

Aleš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt