10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Kateřina Lokvencová, Soběšice

Kateřina Lokvencová, Soběšice:
Super 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Jiří Majdl, Pravice

Jiří Majdl, Pravice:
Daný 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g měl být překvapením pro moji snoubenku. A proto jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g, doladil jsem s nimi balení a zejména termín, adresu doručení. Komunikace byla velmi příjemná, blesková. Cenu jsem neřešil, i když mám informace o tom, že by se 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g dal objednat za méně. Někdy je důležitější služba, než 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Společnost byla spolehlivá, kromě toho poslala dáreček a z moji nastávající se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

Radim Petrčka, Stará Voda

Radim Petrčka, Stará Voda:
Když poměřím užitek a cenu, tak nejde být nespokojen. 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g obsahuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na vadu. S výrobkem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i horší, ale tady cena odpovídá skvělé kvalitě. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro běžné používání je zcela stačící, doporučuji.

Andrea Víznerová, Přešovice

Andrea Víznerová, Přešovice:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Václav G: funkční výrobek

Jonáš L: 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián O: 110 % spokojenost

Tereza M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Barbora V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt