10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Valerie Charbuláková, Domousnice:
10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem zakoupila na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus malou energetickou náročnost, slušné vybavení, nehlučný chod. Co však chyběl, byl návod na použití v mateřštině, a některé komponenty nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

Adéla Galbová, Přemyslovice:
Už jsem starší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g dost ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g, který mi byl doručen, je opravdu skvělý.

Andrea Šritrová, Bílý Kostel nad Nisou:
Okamžité doručení. Bezchybný a originální vzhled. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g spokojená. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá ještě líp než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Eliška Kemzová, Pracejovice:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podvod na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych ozkoušela 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Andrea H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma H: já jsem to prostě chtěla

Denis V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt