10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Valerie Charbuláková, Domousnice:
10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem si pořídila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina nakupujících hodnotíme pozitivně nízkou spotřebu, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co však chyběl, byl manuál na použití v českém jazyce, a specifické díly nelze vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Adéla Galbová, Přemyslovice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g hodně ocenila zejména to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až domů. Pošťák mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

Andrea Šritrová, Bílý Kostel nad Nisou:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní pocit. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá ještě lépe než na prospektu, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento produkt výbornější než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

Eliška Kemzová, Pracejovice:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi řekl, abych ozkoušela 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Viktorie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristián P: Celkem jsem spokojený.

Aneta S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika V: Ideální k osmnáctinám :)

Sára V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt