10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Jan Jiráček, Máslovice:
10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g mám asi měsíc. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška skončí na jedničku. Některé záporné recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela naopak. Visuálně působí luxusně a má všechny funkčnosti napsané v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil zcela tu nejvýhodnější.

Sofie Opočenská, Bečice:
Pokud by mi před tím kdokoliv tvrdil, že si zboží pořídím, pravděpodobně bych se mu vysmála. Avšak když se nám s mužem narodil syn a já zůstala v domácnosti, fakt jsem se sama nudila a zkoušela různé nové věci. A oči mi padly právě na 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. V současnosti bych tvrdila, že to bylo štěstí. Jelikož to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a nedám na ni dopustit.

Nikol Franklová, Sentice:
Nejprve jsem s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem však asi po víkendu zaslala zpět a během pár dnů mi přišly peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od prodejců a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá rodina, možná přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec pěkně skončilo a moje nedobrá zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Hana I: děda je z dárku je nadšený

Alžběta J: Ideální k osmnáctinám :)

Eva V: Je to dostatečné?

Josef K: Přišlo to celkem rychle

Kristián : je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt