10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Valerie Charbuláková, Domousnice:
10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme kladně malou spotřebu, bohaté vybavení, bezproblémový chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl návod na použití v českém jazyce, a specifické díly není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím na výbornou.

Adéla Galbová, Přemyslovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g velmi ocenila zejména to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g, který mi byl zaslán, je tedy skvělý.

Andrea Šritrová, Bílý Kostel nad Nisou:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní pocit. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh výbornější než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

Eliška Kemzová, Pracejovice:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to všechno podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

David S: tak jsem to dostala aje to super

Ondřej M: Jsem ráda, že to mám

Martin O: Přišlo to celkem rychle

Viktorie D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Markéta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt