10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1713 Kč
Naše cena: 1142 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Gabriela Štejnarová, Niva

Gabriela Štejnarová, Niva:
Netuším, jak moc si dopřávají tyhle výrovky ženy, ale já neodolala. 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g se mi opravdu líbil a měla jsem dojem, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem si to myslela správně. Nyní si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, nadprůměrné zpracování, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez výhrad tenhle 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g doporučit.

Daniela Poupová, Chroboly

Daniela Poupová, Chroboly:
Tento 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním dobře pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mé kanceláři také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s ostřejší chutí

Emma Lobovská, Bohdíkov

Emma Lobovská, Bohdíkov:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Jedna z nich ho tam velmi chválila, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, mega báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Emma Chánová, Milotice nad Opavou

Emma Chánová, Milotice nad Opavou:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Jana Jenáčková, Libčice nad Vltavou

Jana Jenáčková, Libčice nad Vltavou:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Karel S: 110 % spokojenost

Aneta B: Tento 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aleš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk R: je to fajné

Jaroslav R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt