10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Barbora Šnajdaufová, Rodinov

Barbora Šnajdaufová, Rodinov:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g a hezky mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to bomba, doporučuji.

Anežka Finstrlová, Úhonice

Anežka Finstrlová, Úhonice:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je možných použití a co to všechno umí. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Jiří Šlechtický, Řečany nad Labem

Jiří Šlechtický, Řečany nad Labem:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z eshopu 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Eva S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt