10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 716 Kč
Naše cena: 477 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Adam Gawlas, Chotěmice

Adam Gawlas, Chotěmice:
Tento 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na jiných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Tobiáš Dobrovodský, Horní Kounice

Tobiáš Dobrovodský, Horní Kounice:
Velmi mě oslovil tento nejnovější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, který byl dodán na trh. Hledal jsem moře drobností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Nikol Plesarová, Klášterec nad Ohří

Nikol Plesarová, Klášterec nad Ohří:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i otec, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Ondřej Myšinský, Nahořany

Ondřej Myšinský, Nahořany:
S touto 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g dělat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Vřele ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Jan N: funkční výrobek

Jáchym K: Celkem jsem spokojený.

Gabriela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marie J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt