10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1137 Kč
Naše cena: 758 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Viktorie Léharová, Bílý Kostel nad Nisou

Viktorie Léharová, Bílý Kostel nad Nisou:
K 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g mohu jen dodat, že jeho účinky jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více příchutích, které lze sehnat v normálním obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou zpracování s jemným a zároveň účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji jenom já, ale i můj syn.

Emma Jirousková, Malinová

Emma Jirousková, Malinová:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a mohu o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej už více než čtrnáct dní a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s čistým svědomím doporučovat.

Patrik Murín, Slatinice

Patrik Murín, Slatinice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští narozeniny se na váš obchod podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Sofie Smutníková, Nebovidy

Sofie Smutníková, Nebovidy:
Chtěla jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g úplnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Marek Struha, Velká Turná

Marek Struha, Velká Turná:
Činnost této 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Radek Š: tak jsem to dostala aje to super

Šimon Ž: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jakub F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt