10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Barbora Šnajdaufová, Rodinov

Barbora Šnajdaufová, Rodinov:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Anežka Finstrlová, Úhonice

Anežka Finstrlová, Úhonice:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je vážně skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí babičky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Jiří Šlechtický, Řečany nad Labem

Jiří Šlechtický, Řečany nad Labem:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Laura S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Pavel Z: funkční výrobek

Antonín K: 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radek P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt