10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 716 Kč
Naše cena: 477 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Adam Gawlas, Chotěmice

Adam Gawlas, Chotěmice:
Tento 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Tobiáš Dobrovodský, Horní Kounice

Tobiáš Dobrovodský, Horní Kounice:
Velmi mě zaujal tento nový 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu zbytečností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Nikol Plesarová, Klášterec nad Ohří

Nikol Plesarová, Klášterec nad Ohří:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g objednat. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z krabice a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc krásný den.

Ondřej Myšinský, Nahořany

Ondřej Myšinský, Nahořany:
S touto 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Aneta A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eva R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lukáš S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zuzana P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt