10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Daniel Potácel, Račice nad Trotinou:
Podle popisného textu a velkého množství zkušeností, jsem si 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g zakoupil u této internetové společnosti. Líbil se mi e-shop, jak přehledně, ale i komplexně měl koncipovanou nabídku. Vše probíhalo v pořádku až do výběru platby.

Johana Krošláková, Miroslavské Knínice:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

Zuzana Smitalová, Stará Huť:
Tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem si objednala na základě nízké ceny a z důvodu, že byl k mání. Byla jsem nervózní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš pozitivní. Největším negativem byl datum dodání. Bohužel se tak stalo. Tento 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jsem vyžadovala velmi rychle, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Miroslav Matzke, Jinačovice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak nakopnout najít 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě profesionálové. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Tomáš P: Přišlo to celkem rychle

Radek B: funkční výrobek

Nikola B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jonáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt