10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2004 Kč
Naše cena: 1336 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Matěj Häckl, Pernarec

Matěj Häckl, Pernarec:
Docela parádní 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá zcela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš eshop. Hodně mě oslovil návod u 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi spolehlivou obchodem.

Nikolas Švejcar, Křimov

Nikolas Švejcar, Křimov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner shlédl na internetu, a protože cena byla levná, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli zvolit 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Když bude potřeba, nemám problém se tam opět vrátit.

Denisa Hujová, Údrnice

Denisa Hujová, Údrnice:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Samuel Juren, Malšín

Samuel Juren, Malšín:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g a znovu 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Skvělý výrobek, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné dlouhé hledání. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Tereza G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie G: já jsem to prostě chtěla

Sára V: Je to dostatečné?

Michal Z: 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

František P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt