10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky, obarvené černým rybízem, mrkví a jablkem, představují jedinečného, barevného, zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Řepný cukr*, třtinový cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, přírodní barevné pigmenty: (černý rybíz*, mrkev*, jablko*), mořská sůl, glukózový sirup*, palmový tuk*, separační prostředek-potahovací činidlo: arabská guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1617 kJ (386 kcal) na 100 g. Sacharidy: 94.5 g, (z toho cukr: 76.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Denis Gabor, Týniště:
Vyhledal jsem si tento kus na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a garantoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako americké hodiny. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Johana Nykodymová, Koněšín:
Vyzkoušela jsem už šest podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Klidně doporučuji! Při výčtu kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

Natálie Střižíková, Černouček:
objednala jsem si u vás 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Marie Plojharová, Obořiště:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale chci říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Kryštof Šenkeřík, Kočí:
Přes internet nehledám moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g je přesně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za levnou cenu a dodání skoro bleskové. Ještě opět děkuji. Určitě se na vás zase v brzké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Alžběta G: nemá chybu

Eva A: děda je z dárku je nadšený

Jana B: dobré

Samuel B: 110 % spokojenost

Daniela F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt