10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o dvě stě korun levnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této společnosti pořizuji zboží velmi často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jinou firmu již nehledám. Jejich záporem je jen pomalejší doprava a další vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel jestliže chcete mít špičkové vlastnosti levně, musíte se počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost doručení, milá komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již mají, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového hledala velmi často, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje očekávání byla na zcela naplněna. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Valerie L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra M: Ideální k osmnáctinám :)

Michal L: Přišlo to celkem rychle

Štěpán K: Jsem ráda, že to mám

Rozálie D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt