10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o osm set korun výhodnější... zatím z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této společnosti nakupuji relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že u nás není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiný eshop již nepotřebuji. Jejich negativem je pouze doba doručení a další druhotné výdaje jako jsou: balné, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít první jakost výhodně, nezbude vám, než si počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již mají, byly absolutně rády. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového chtěla velmi často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na sto procent splněna. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kristián K: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lukáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tomáš T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina T: Tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt