10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této firmy nakupuji poměrně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiný eshop již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je jen termín dodání a další druhotné výdaje jakož jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel pokud chcete mít první jakost výhodně, musíte se počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Pořizovala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, milá komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již vlastní, byly totálně rády. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi často, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Sabina B: dobré

Filip P: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela K: Je to dostatečné?

Radek B: Přišlo to celkem rychle

Jakub P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt