10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o čtyři sta korun výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této firmy nakupuji docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že u nás není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jinou firmu již nehledám. Jejich negativem je jenom termín dodání a ostatní vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít první jakost za málo peněz, musíte se počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již mají, byly totálně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje očekávání byla na sto procent naplněna. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Michaela K: Tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna P: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Josef K: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt