10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kateřina Johnsonová, Křesín:
Miluji barvu 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Objednávám už ho mnoho roků, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho nadšená. Také jsem o tom řekla kamarádkám a mé mamince, také ho začaly využívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Zkusila jsem už mnohé série a zoufale hledám mou nejlepší. Všechny jsou hezké. Z této značky objednáváme několik produktů a jsou opravdu dobré. Když je náhodou nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem nenadšená.

Filip Bejbl, Květov:
Objednal jsme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po několika týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám také.

Anna Berdychová, Horní Libchava:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g splnil moje požadavky, řekla bych jednoznačně, že ne. On je celkem opakovaně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

Tomáš Pěnka, Díly:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl koupit levnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to celkem rád. Bratr si objednal tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Sára K: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian Ž: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikolas S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt