10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není široká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jinou firmu již nehledám. Jejich záporem je jen doba doručení a ostatní vedlejší náklady jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel jestli chcete mít první jakost za nízkou cenu, nezbude vám, než si počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již vlastní, byly absolutně spokojené. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového hledala velmi dlouho, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje přání byla na zcela splněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Viktor J: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt