10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kateřina Johnsonová, Křesín:
Oblíbila jsem si barvu 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Objednávám už ho pět roků, ale tahle novinka mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem o tom řekla přítelkyním a mé babičce, také ho začaly užívat a zatím poslouchám samou {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt nezklame. Zkusila jsem už všechny řady a zoufale koukám mou nejoblíbenější. Všechny jsou krásné. Z této značky kupujeme několik druhů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodně neseženu a koupím něco podobného, jsem zklamaná.

Filip Bejbl, Květov:
Koupili jsme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se poté po dvou týdnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

Anna Berdychová, Horní Libchava:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g splnil moje požadavky, odpověděla bych jednoznačně, že ne. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Tomáš Pěnka, Díly:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl objednat levnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to celkem rád. Bratr si pořídil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Sabina N: já jsem to prostě chtěla

Aneta D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktor Š: Jsem ráda, že to mám

Tadeáš K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt