10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o osm set Kč výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiný eshop již nehledám. Jejich nevýhodou je jen pomalejší doprava a ostatní vedlejší výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít kvalitu za málo peněz, budete si muset počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již vlastní, byly úplně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového chtěla hodně často, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na sto procent naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Aleš K: Přišlo to celkem rychle

Patrik D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla B: Je to dostatečné?

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt