10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 518 Kč
Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Antonín Bryja, Žitovlice

Antonín Bryja, Žitovlice:
Žena mě pověřila zakoupením 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, snadná příprava. 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Jáchym Ditrych, Chocnějovice

Jáchym Ditrych, Chocnějovice:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop tedy doporučuji ostatním.

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Sofie A: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta V: dobré

Petra V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt