10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této firmy objednávám poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že u nás není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich mínusem je pouze termín dodání a další vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Nakupovala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již mají, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi dlouho, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje přání byla na úplně naplněna. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Sabina K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denis F: funkční výrobek

Marie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt