10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Štěpán Majar, Chocomyšl

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této společnosti objednávám relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že v ČR není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiný obchod již nehledám. Jejich nevýhodou je jen termín dodání a ostatní druhotné náklady jako jsou: cena balného, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít kvalitu výhodně, budete si muset počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť

Linda Kadubcová, Litohošť:
Objednávala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, příjemná komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již mají, byly totálně rády. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco podobného chtěla velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje přání byla na sto procent vyslyšena. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Filip N: Celkem jsem spokojený.

Denisa P: nemá chybu

Viktorie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Štěpán D: 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt