10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

František Dudzik, Božičany:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tohle kousek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

Štěpán Majar, Chocomyšl:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lepší hodnocení a je o sto Kč levnější... teda z mé strany spokojenost.

Viktorie Gogelová, Úlice:
U této společnosti pořizuji zboží poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich negativem je jenom termín dodání a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: balné, cena dopravy. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti výhodně, musíte se počkat.

Linda Kadubcová, Litohošť:
Pořizovala jsem tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, hezká komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Anežka Heryánová, Sobkovice:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již vlastní, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Šimon B: Celkem jsem spokojený.

Šárka D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef V: Přišlo to celkem rychle

Denis K: funkční výrobek

Pavel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt