10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 518 Kč
Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Antonín Bryja, Žitovlice

Antonín Bryja, Žitovlice:
Manželka mě pověřila zakoupením 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem naservíroval svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

Jáchym Ditrych, Chocnějovice

Jáchym Ditrych, Chocnějovice:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Johana K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea P: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian H: Přišlo to celkem rychle

Štěpán P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt