10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 518 Kč
Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Antonín Bryja, Žitovlice

Antonín Bryja, Žitovlice:
Žena mě pověřila nákupem 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší domácnosti.

Jáchym Ditrych, Chocnějovice

Jáchym Ditrych, Chocnějovice:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou

Pavel Círek, Kamýk nad Vltavou:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Tereza S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radek B: Celkem jsem spokojený.

Roman R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Patrik M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt