10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Kateřina Johnsonová, Křesín:
Oblíbila jsem si zvuk 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Objednávám už ho pět let, ale tahle novina mi přijde zatím nejdobřejší. Přátelé je z toho nadšená. Také jsem o tom řekla kamarádkám a mé dceři, taky ho začaly využívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží uspokojí. Vyzkoušela jsem už všechny řady a marně koukám mou nejoblíbenější. Všechny jsou úžasné. Z této značky objednáváme více druhů a jsou vážně dobré. Když je náhodou neseženu a zakoupím něco jiného, jsem nenadšená.

Filip Bejbl, Květov:
Koupili jsme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se poté po pár týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

Anna Berdychová, Horní Libchava:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g splnil moje potřeby, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Tomáš Pěnka, Díly:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit levnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal právě levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Adéla H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea B: Tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kateřina P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka Č: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt