10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 713 Kč
Naše cena: 475 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Adéla Jírovská, Kunkovice

Adéla Jírovská, Kunkovice:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili okamžité doručení, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi výrobek doručen opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Linda Banertová, Domoušice

Linda Banertová, Domoušice:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g mě velmi oslovil. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta suprová cena, to je příjemný dáreček.

Adam Hasenöhrl, Slatiny

Adam Hasenöhrl, Slatiny:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem uviděl napoprvé u kamaráda na přednášce z biologie. Ihned jsem si uvědomil, že má dobrý design. Z toho důvodu jsem se s ním chvilku bavil. Nedal na něj dopustit, tudíž jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finanční prostředky, koupil si ho a nyní již můžu prohlásit, že si přítel nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Linda Regentíková, Dalečín

Linda Regentíková, Dalečín:
V čtvrtek jsem obdržela 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jako perfektní.

Lukáš Bělohradský, Přehvozdí

Lukáš Bělohradský, Přehvozdí:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Zdeněk R: funkční výrobek

Ema G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt