10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 713 Kč
Naše cena: 475 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Adéla Jírovská, Kunkovice

Adéla Jírovská, Kunkovice:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem žena, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili bleskové dodání, tak jsem podlehla. A chci napsat, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi výrobek zaslán opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Hezký a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Linda Banertová, Domoušice

Linda Banertová, Domoušice:
Vzhled je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g mě hodně zaujal. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný dáreček.

Adam Hasenöhrl, Slatiny

Adam Hasenöhrl, Slatiny:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem viděl v minulosti u kamaráda na přednášce z chemie. Okamžitě jsem zaregistroval, že nevypadá zle. Tak jsem se s kolegou chvilku bavil. Byl nadšený, tudíž jsem se rozhodl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, pořídil si ho a teď už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem vskutku rád, že ho mám.

Linda Regentíková, Dalečín

Linda Regentíková, Dalečín:
V úterý jsem dostala 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jako super.

Lukáš Bělohradský, Přehvozdí

Lukáš Bělohradský, Přehvozdí:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g!“ Její chmury se hned rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Vojtěch D: funkční výrobek

Filip Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michal M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Hana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominika B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt