10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Michaela Pinterová, Zábřezí-Řečice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem si prvně koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž zcela skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Kryštof Husek, Třebonín:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem takovým věcem odpradávna odolával. Ne že bych si to nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Tudíž vás asi nepřekvapí, že jsem si 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g nepořídil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho přítelkyně jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně prověřil, konstatuji, pletl jsem se. Výrobek je perfektní nástroj a mrzí mě pouze jediné, a to, že jsem si produkt neobjednal již dříve.

Zdeněk Řehka, Plesná:
Nakupuji na internetu vskutku rád, ušetřím tím spoustu času. Obdobné to je také s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Tak jsem vypátral ten svůj, provedl objednávku a za pár dní byl 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g přímo ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem vskutku rád za skutečnost, že daná varianta existuje, 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g se mi velmi líbí. Tato možnost nakupování je atraktivní pro lidi, kteří nemají, podobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných nákupních galeriích.

Rozálie Šimotová, Nesvačily:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám nejlepší zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat další.

Patrik Javor, Lány u Dašic:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a případné drobnosti, které 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g občas lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Julie V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Gabriela T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lukáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

František S: je to fajné

Sofie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt