10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2201 Kč
Naše cena: 1467 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Oliver Bušta, Třanovice

Oliver Bušta, Třanovice:
Kvalitní a cenově přiměřený 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Tomáš Hasalík, Hostovlice

Tomáš Hasalík, Hostovlice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela dost času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím říct, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem hodně šťastný a jistě bych ho doporučil i dalším nakupujícím.

Aneta Bachmannová, Dolní Lukavice

Aneta Bachmannová, Dolní Lukavice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malá objevilo - se v urcitych pripadech daji i s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s radostí.

Kryštof Jachek, Haňovice

Kryštof Jachek, Haňovice:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem spořivý člověk, někdy asi až příliš. Takže než si výrobek pořídím, důkladně si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g pečlivě vyhledal přes Google a nastudoval si zkušenosti. Překvapilo mě, že byly vesměs kladné. Mírně mě to znepokojilo, ovšem nakonec jsem si 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g stejně koupil. No a nezbývá mi, než k těm kladným hodnocením přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to vskutku velmi správný koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Karolína O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David K: Celkem jsem spokojený.

František V: tak jsem to dostala aje to super

Filip R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt