10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Tomáš Kaudl, Hradec nad Moravicí

Tomáš Kaudl, Hradec nad Moravicí:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Matěj Rosenkranz, Velký Ratmírov

Matěj Rosenkranz, Velký Ratmírov:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je perfektní 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolkem.

Sára Dorčáková, Strachujov

Sára Dorčáková, Strachujov:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinku něco jako 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s zbožím jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nezměnila!

Zdeněk Hajský, Studenec

Zdeněk Hajský, Studenec:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Magdaléna K: já jsem to prostě chtěla

Anežka S: Je to dostatečné?

Roman P: 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura S: nemá chybu

František S: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt