10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych schovával peníze na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g uviděla, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj reklama na banneru. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde nakoupíte.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem pořizova 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z kamarádek ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je super, mega perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Hana Š: já jsem to prostě chtěla

Emma G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristýna B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt