10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g spatřil, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou připomínky spíše neutrální, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kolem doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde neobjednáte.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem objednával 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z kamarádek ho tam velmi chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, mega perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Dominik Č: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sabina H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema I: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tereza P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt