10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g spatřil, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj nabídka na netu. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo chuť ho otestovat. Nevydržela jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde neobjednáte.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Nedávno jsem objednával 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je fakt velmi cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, extra skvělý a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Hana N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna Ř: Je to dostatečné?

Daniela B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor J: Jsem ráda, že to mám

Vanesa K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt