10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych schovával kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g uviděl, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj kladný komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde neobjednáte.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před časem jsem kupoval 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z nich ho tam moc chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je bezva, extra skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Roman H: tak jsem to dostala aje to super

Karolína K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adéla K: Ideální k osmnáctinám :)

Denis Č: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt