10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Matyáš Mlčoch, Kučerov:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl objednat levnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to celkem rád. Kamarád si koupil právě novější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Jana Divácká, Zemětice:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Šimon Jiráský, Třeštice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a znovu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Skvělý produkt, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé hledání. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Emma M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Patrik F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla P: Tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šimon B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt