10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g spatříla, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde neobjednáte.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem objednával 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tento váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z nich ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je opravud velmi free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je bezva, extra skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Alžběta C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alena V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea N: Je to dostatečné?

Samuel L: tak jsem to dostala aje to super

Amálie Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt