10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 713 Kč
Naše cena: 475 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Eliška Panešová, Osečná

Eliška Panešová, Osečná:
Super koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho koupelně už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u ostatních výrobků které mě ovšem zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem rozhodně udělal dobře.

Klára Vafková, Obrubce

Klára Vafková, Obrubce:
Já osobně nemám s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g své prokazatelné zkušenosti, koupila jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho zejména z důvodu, že měl na internetu velmi kladné diskuze a protože několik sousedek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla nejdříve trochu rozpačitá, si ho dneska velmi cení. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o produktu hovoří a je fakt nadšená.

Lukáš Galatík, Víchová nad Jizerou

Lukáš Galatík, Víchová nad Jizerou:
Po více než jednom roce užívání tohoto 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g chci konstatovat, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a hodně výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Julie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna D: děda je z dárku je nadšený

Aneta R: Je to dostatečné?

Kateřina M: já jsem to prostě chtěla

Anežka L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt