10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Štěpán Blejchař, Přepeře

Štěpán Blejchař, Přepeře:
Když jsem váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g uviděl, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Alžběta Žylová, Horní Rápotice

Alžběta Žylová, Horní Rápotice:
Upozornila mě na něj nabídka na netu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše neutrální, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj kladný komentář.

Tobiáš Pulgret, Býšovec

Tobiáš Pulgret, Býšovec:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jinde neseženete.

Jakub Rupa, Šimonovice

Jakub Rupa, Šimonovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem pořizova 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Daniela Milostná, Mirošov

Daniela Milostná, Mirošov:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Jedna z nich ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je super, extra perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Hana F: já jsem to prostě chtěla

Aneta K: Ideální k osmnáctinám :)

Hana R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel F: 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lukáš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt