10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Petr Huněk, Železná Ruda

Petr Huněk, Železná Ruda:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Michal Doutnáč, Běhařovice

Michal Doutnáč, Běhařovice:
Hledal jsem nějaké další informace k 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g a vše mi bylo mile a odborně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý přídavek a navíc model byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

David Koziel, Horní Bečva

David Koziel, Horní Bečva:
Tak předně, 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Viktorie Chlandová, Nemile

Viktorie Chlandová, Nemile:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Sofie Horáčková, Šebestěnice

Sofie Horáčková, Šebestěnice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsou výborné a kvalitní výrobky. Zatím mám dobré zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Lukáš J: Jsem ráda, že to mám

Miroslav B: Přišlo to celkem rychle

Lucie Š: já jsem to prostě chtěla

Michaela E: nemá chybu

Valerie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt