10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Barbora Mlčková, Heřmaneč:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a tatínka.

Nela Sidorjaková, Verneřice:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Nikola Peprlová, Hvězdlice:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g mě ale zaujala už jeho prezentace a milost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vyptávala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem teda našla dobrého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

Sabina Aufová, Boňkov:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Kateřina B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Andrea P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal S: 110 % spokojenost

Sebastian S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt