10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Hana Dlesková, Lhotka u Radnic

Hana Dlesková, Lhotka u Radnic:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za hezčí cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

Jan Flak, Borač

Jan Flak, Borač:
Perfektní věc, z mé strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52gem, který jsem si objednal. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo zásilka doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Anna Hyprová, Červené Poříčí

Anna Hyprová, Červené Poříčí:
10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem si koupila zejména kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho koupila pro sebe, bylo jisté, že mu se bude líbit. No a nepletla jsem se. Partner mě hned blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi vskutku dobře a můj muž už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Michael Plánský, Vír

Michael Plánský, Vír:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je velmi hezký, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Tereza K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kamila S: já jsem to prostě chtěla

Kristýna S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna U: děda je z dárku je nadšený

Barbora P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt