10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 713 Kč
Naše cena: 475 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Andrea Netrestová, Bystrá

Andrea Netrestová, Bystrá:
V obchodě jsem našla 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, který jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla smska, že dopoledne mi bude dovezen balík. A tak se za 3 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Valerie Höllová, Dobronice u Bechyně

Valerie Höllová, Dobronice u Bechyně:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často narazím na podvodné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez zbytečných průtahů. I když jste 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala malý dárek. Skvělý shopík.

Jana Kadlčáková, Zvěrotice

Jana Kadlčáková, Zvěrotice:
Do obýváku jsme s přítelem vybírali vhodný 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme bezchybnou kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Denisa Hučínová, Pokřikov

Denisa Hučínová, Pokřikov:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Hana Kroužilová, Nerestce

Hana Kroužilová, Nerestce:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho doma pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Roman A: je to fajné

Viktorie L: děda je z dárku je nadšený

Aleš A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Aneta N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matěj D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt