10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Barbora Mlčková, Heřmaneč:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a tatínka.

Nela Sidorjaková, Verneřice:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Nikola Peprlová, Hvězdlice:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (špatná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vyptávala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem poradit.

Sabina Aufová, Boňkov:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jakub B: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František P: 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav N: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt