10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Petra Čecháčková, Černýšovice:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za hezčí cenu podobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Amálie Smetánková, Hrušová:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela milý dárek. Skvělý shopík.

Daniel Zamrzla, Lavičné:
10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem tudíž velmi moc nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej získal klidně u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Tereza G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eliška D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adéla Z: dobré

Eva R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eva F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt