10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Barbora Mlčková, Heřmaneč:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a dědečka.

Nela Sidorjaková, Verneřice:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Nikola Peprlová, Hvězdlice:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný model jako je 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabídka konkurenčních výrobců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Z počátku jsem se na 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Sabina Aufová, Boňkov:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Klára P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tomáš S: Celkem jsem spokojený.

Sabina F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jonáš G: tak jsem to dostala aje to super

Veronika J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt