10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Pavel Trunčík, Adamov

Pavel Trunčík, Adamov:
Chtěl jsem pořídit kvalitní 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

Samuel Svědiroh, Letohrad

Samuel Svědiroh, Letohrad:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem pořizova 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Jan Bulín, Kamýk

Jan Bulín, Kamýk:
10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Samuel Struž, Zátor

Samuel Struž, Zátor:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g, jaký jsem poptával. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Tomáš Jenne, Sulice

Tomáš Jenne, Sulice:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo problémy s doručením zboží... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech stranách rád. Tenhle 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g můžu jasně doporučit rodině, kteří něco podobného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Roman E: Přišlo to celkem rychle

Amálie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nela H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt