10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 471 Kč
Naše cena: 314 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Pavel Trunčík, Adamov

Pavel Trunčík, Adamov:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g do dílny, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem vwlmi uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás známým.

Samuel Svědiroh, Letohrad

Samuel Svědiroh, Letohrad:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Jan Bulín, Kamýk

Jan Bulín, Kamýk:
10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a případné drobnosti, které 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g někdy lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Samuel Struž, Zátor

Samuel Struž, Zátor:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Tomáš Jenne, Sulice

Tomáš Jenne, Sulice:
Opravdu príma věcička, tohle se opravdu jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem hledal na webu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo chyby s doručením balíčku... Každopádně toto je prostě príma, a jsem po všech stranách rád. Tenhle 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g můžu rozhodně doporučit všem, kteří něco podobného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Richard G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít U: tak jsem to dostala aje to super

Klára N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna V: dobré

Zuzana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt