10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 518 Kč
Naše cena: 345 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Tadeáš Suchar, Vlkaneč

Tadeáš Suchar, Vlkaneč:
Na radu kolegů v práci jsem minulý měsíc objednal 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g, protože už delší čas něco podobného hledám. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil mé předpoklady, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

Hana Tabášková, Katovice

Hana Tabášková, Katovice:
Nutně jsem chtěla tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g opravdu okamžitě doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Sofie Radovesnická, Tři Studně

Sofie Radovesnická, Tři Studně:
Ovšem, že jsem před nákupem byla jako většina mírně nedůvěřivá. Přečetla jsem však množství nadšených názorů a nechala jsem se také nalákat k otestování 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. A dobře jsem učinila. Teď se k oslavným názorům totiž opravdu musím přidat. Jestli teď s objednávkou váháte, tak neotálejte a 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g si objednejte. Nezklame vás, 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g patří ve své nabídce k absolutní špičce.

Sabina Živnůstková, Rynholec

Sabina Živnůstková, Rynholec:
Nakupuji na tomto Eshopu často. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, který mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejrychlejší možné době. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky vypadá. A milé jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Johana L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karel B: Přišlo to celkem rychle

Natálie S: Je to dostatečné?

Andrea T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt