10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Markéta Huťová, Čakov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a myslela jsem si, že je to všechno podvod na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych vyzkoušela 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Kateřina Naňková, Pustiměř:
Od chvíle, kdy jsem 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až dodají. Líbila se mi komunikace s e-shopem, kdy mě doručování informovali o místu zásilky. Člověk hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. K tomu jsem platila předem, takže potvrzení o přijetí platby pro mě bylo velice důležité. Teď už mám 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g skoro měsíc a nemůžu si ho vynachválit.

Sofie Tvardíková, Kamenice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g jsem přemýšlela už docela dlouho. A kamarádka mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g dorazil. Užívám ho již druhý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Barbora Šugarová, Mokrosuky:
Potřebovala jsem tento 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g opravdu rychle doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Tereza Škaroupková, Pětikozly:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Dominika D: nemá chybu

Šárka H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr U: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aleš G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Miroslav K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt