10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 716 Kč
Naše cena: 477 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Rozálie Stolařová, Milotice nad Bečvou

Rozálie Stolařová, Milotice nad Bečvou:
Jsem už postarší dáma a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a včera dopoledne přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Eva Poloczková, Svatý Jan

Eva Poloczková, Svatý Jan:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco takového ocení, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně krásný 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Toto je zboží, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní naprosto obměkčená. Manžel se na to sice tváří, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco podobného na internetu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Jiří Hovora, Psáře

Jiří Hovora, Psáře:
Rozmýšlel jsem z mnoha druhů, ale nakonec vyhrál 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Dal jsem hlavně na kladné komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g doporučovat dál, protože dobré zboží si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Eva P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Pavel V: Přišlo to celkem rychle

Šimon P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt