10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1481 Kč
Naše cena: 987 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Tobiáš Texler, Lišany

Tobiáš Texler, Lišany:
Hledal jsem dárky pro děti a vybrané 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Kryštof Kachyňa, Přeckov

Kryštof Kachyňa, Přeckov:
Jak jsem spokojený s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Laura Paternová, Slabčice

Laura Paternová, Slabčice:
Už nějaký čas jsme doma s partnerem řešili určité potíže. 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g si oblíbila známá z práce, kterou náhodou před nějakou dobou potkal podobný problém. Příliš jsem zázraku nevěřila, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za vyzkoušení to stojí. Tedy jsme si 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g pořídili. Netvrdím, že to byl klíč na všechno, ale mnoho potíží nám usnadnil. Dnes bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Sofie L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matouš B: funkční výrobek

Eliška G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal O: 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petra B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt