10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1602 Kč
Naše cena: 1068 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Adam Kletenský, Žimutice

Adam Kletenský, Žimutice:
V případě, že hledáte bezkonkurenční poměr ceny a kvality, bude pro vás 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g ideální. Ostudu si přitom neudělá dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro všechny, kteří dosud váhají s objednáním, je 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g na začátek se s těmito věcičkami úplně boží. Lehce se používá, současně ovšem stoprocentně plní svou funkci a uspěje ve srovnání i s výrazně dražší konkurencí.

Emma Džupinová, Česká Kubice

Emma Džupinová, Česká Kubice:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. Navíc sortiment je hodně malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g skládá, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Hana Hauftová, Řepice

Hana Hauftová, Řepice:
10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jsem si prvně koupila na jaře. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Alžběta Furchová, Plav

Alžběta Furchová, Plav:
Objednávám na tomto Eshopu často. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s zbožím, který mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky funguje. A milé jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Emma Z: Ideální k osmnáctinám :)

Laura D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František P: je to fajné

Adam P: 110 % spokojenost

Jana L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt