10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1602 Kč
Naše cena: 1068 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Adam Kletenský, Žimutice

Adam Kletenský, Žimutice:
Jestliže hledáte ideální poměr ceny a výkonu, bude pro vás 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jasnou volbou. Ostudu si mimo to nezpůsobí dokonce ani před náročnými nakupujícími. Pro všechny, kteří dosud váhají s otestováním, je 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g na seznámení se s těmito produkty bezkonkurenční. Lehce se s ním dělá, současně ovšem bez výtky plní svou funkci a ustojí porovnání i s výrazně dražšími produkty.

Emma Džupinová, Česká Kubice

Emma Džupinová, Česká Kubice:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Hana Hauftová, Řepice

Hana Hauftová, Řepice:
10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jsem si prvně koupila na podzim. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž úplně boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Alžběta Furchová, Plav

Alžběta Furchová, Plav:
Nakupuji na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, který mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky vypadá. A milé jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Alžběta F: Ideální k osmnáctinám :)

Kristýna F: dobré

Dominik J: funkční výrobek

Petr P: Přišlo to celkem rychle

Johana Z: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt