10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím úžasné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy potkám podvodné prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela malý dárek. Skvělý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím trochu obavy, ale ty byly naprosto neopodstatněné, jak se ukázalo. Především se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g pyšní velmi pohodlným ovládáním. V mžiku si ho osvojí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g před tím žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Daný 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem předtím viděl v novinách. Předtím mě příliš nezaujal, připadal mi zbytečně přechválený. Avšak poté jsem měl řeč s kolegy z práce, kteří si to koupili. Hýřili superlativy, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Myslím, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vůbec nelhala. Zpracování, blesková doprava, výdrž, prostě jedním slovem boží.

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy objednávám relativně často. Hraje mi do karet jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jenom termín dodání a ostatní druhotné náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít špičkové vlastnosti levně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Eliška Č: Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš C: Celkem jsem spokojený.

Alena F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt