10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často potkám podvodné obchody, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože všechno proběhlo hladce a okamžitě bez dlouhých průtahů. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala malý dárek. Skvělý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zaujal už v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve vážné nervy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g charakterizuje velmi přátelským ovládáním. Hned ho pochopí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g doposud bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si jistě získá i vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tenhle 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem nejdřív zahlédl v novinách. Tehdy mě ale nezaujal, připadal mi až moc přeceňovaný. Ale následně jsem hovořil s přáteli, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, inspirovali mě, tak jsem ho taky objednal. Myslím, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g byla pravdivá. Materiály, ryhlé doručení, výdrž, zkrátka jedním slovem boží.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy objednávám velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že u nás není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich nevýhodou je pouze doba doručení a další vedlejší výdaje jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Jáchym L: Celkem jsem spokojený.

Tereza D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominika B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristýna S: já jsem to prostě chtěla

Martin K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt