10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často narazím na podvodné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a okamžitě bez dlouhých zdržení. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela milý dárek. Dobrý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím vážné nervy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vyznačuje vskutku pohodlným ovládáním. Rychle si ho osvojí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si určitě získá i vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tenhle 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem zprvu viděl v reklamě. Předtím mě ale nezaujal, myslel jsem, že je příliš přechválený. Ale poté jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží zakoupili. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Musím říct, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g tvrdila pravdu. Kvalita, blesková doprava, dlouhá životnost, zkrátka jediným slovem perfektní.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy objednávám relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že u nás není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný obchod již nepotřebuji. Jejich záporem je jenom doba doručení a ostatní druhotné náklady jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít kvalitu levně, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nikola G: já jsem to prostě chtěla

Petr L: Přišlo to celkem rychle

Emma K: děda je z dárku je nadšený

Hana O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniel M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt