10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám nesolidní prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a rychle bez dlouhých zdržení. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala roztomilý dárek. Dobrý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve velké obavy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vyznačuje vskutku přátelským ovládáním. Rychle ho vstřebají i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g doposud žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si jistě získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Daný 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem zprvu spatřil na billboardu. V tom momentě mě ale neoslovil, považoval jsem ho za příliš přeceňovaný. Avšak pak jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží zakoupili. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky vyzkoušel. Nyní mám za to, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g byla pravdivá. Materiály, ryhlé doručení, odolnost, zkrátka jedním slovem perfektní.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. S ohledem na to, že v ČR není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný eshop již nehledám. Jejich záporem je pouze doba doručení a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost výhodně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Tadeáš H: Celkem jsem spokojený.

Aneta H: Ideální k osmnáctinám :)

Emma P: Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt