10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 360 Kč
Naše cena: 240 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Matyáš Hrabák, Špičky

Matyáš Hrabák, Špičky:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jaký jsem hledal. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou:
Čtyřikrát jsem se musel vrátit k tlačítku pro objednání, až se mi objevilo slovo ”NELZE PROVÉST“. Pak jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako chytrý tah. Prodejce sdělil, že má nějakou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě telefonní číslo, a okamžitě poté, co opravil internetové stránky, zavolal mi a nákup jsem získal levněji.

Daniela Hudská, Sloup v Čechách

Daniela Hudská, Sloup v Čechách:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g užívá a je s ním opravdu spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný impuls. Téměř okamžitě jsem si ho objednala a pravidelně ho užívám. Večery už teda u strejdy netrávím, vyrážím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Magdaléna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška D: Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta V: nemá chybu

Roman M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt