10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na nesolidní prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dárek. Skvělý shopík.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě padl do oka již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve vážné obavy, ale ty byly opravdu zbytečné, jak se ukázalo. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g pyšní vskutku intuitivním ovládáním. Hned ho pochopí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g do té doby žádnou zkušenost neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem zprvu zahlédl v tisku. V tom momentě mě moc neoslovil, myslel jsem, že je až moc přeceňovaný. Ale následně jsem se bavil s přáteli, kteří si zboží pořídili. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Musím říct, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vůbec nelhala. Zpracování, rychlá doprava, výdrž, zkrátka jedním slovem spokojenost.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy nakupuji poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že u nás není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich nevýhodou je jen termín dodání a další druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel pokud chcete mít první jakost levně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

David K: 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Filip K: funkční výrobek

Jana F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel J: Celkem jsem spokojený.

Denisa R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt