10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou něčím úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na podvodné prodejce, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dárek. Skvělý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve mírné nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vyznačuje vskutku jednoduchým ovládáním. Hned ho vstřebají i ti, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g v minulosti žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si zaručeně získá i vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Daný 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem napoprvé zahlédl v novinách. V té chvíli mě příliš neoslovil, jevil se jako nepřirozeně přeceňovaný. Nicméně poté jsem se bavil s přáteli, kteří si to pořídili. Byli spokojení, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g tvrdila pravdu. Materiály, blesková doprava, odolnost, zkrátka jedním slovem bomba.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této společnosti objednávám docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v ČR není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jinou firmu již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je pouze doba doručení a ostatní druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti levně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Rozálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin Š: Jsem ráda, že to mám

Ondřej Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt