10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 360 Kč
Naše cena: 240 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Matyáš Hrabák, Špičky

Matyáš Hrabák, Špičky:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až jsem přečetl upozornění ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako dobrý tah. Provozovatel zjistil, že má závažnou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vzal si na mě telefonní číslo, a jakmile dal do pořádku internetové stránky, napsal mi a nákup jsem měl s dárkem navíc.

Daniela Hudská, Sloup v Čechách

Daniela Hudská, Sloup v Čechách:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g používá a je s ním fakt nadšená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný impuls. Téměř obratem jsem si ho objednala a pravidelně ho užívám. Víkendy už teda doma netrávím, chodím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Emma B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Rozálie V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vít K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt