10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím úžasné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na podvodné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala roztomilý dáreček. Dobrý shopík.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal už v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve velké obavy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se utvrdil. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g charakterizuje opravdu snadným ovládáním. Hned si ho osvojí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g doposud předchozí zkušenosti neměli. Po prvním vyzkoušení si na sto procent získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tenhle 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem předtím viděl v novinách. V té chvíli mě ale nezaujal, považoval jsem ho za nepřirozeně přeceňovaný. Avšak pak jsem se bavil s přáteli, kteří si výrovek zakoupili. Hýřili superlativy, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g opravdu nepřeháněla. Materiály, rychlá doprava, dlouhá životnost, prostě jedním slovem boží.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této společnosti objednávám poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není bohatá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiného prodejce již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jen doba doručení a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost za málo peněz, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Rozálie R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominik H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín M: 110 % spokojenost

Šárka D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt