10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou něčím úžasné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často potkám nesolidní obchody, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala malý dárek. Dobrý shopík.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zaujal už v momentě, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve mírné nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g pyšní vskutku pohodlným ovládáním. Ihned ho pochopí i lidé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g před tím žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si určitě získá i vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem zprvu spatřil v televizi. Předtím mě moc neoslovil, považoval jsem ho za příliš přechválený. Avšak poté jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si to zakoupili. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Nyní mám za to, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g opravdu nepřeháněla. Zpracování, ryhlé doručení, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem spokojenost.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této společnosti objednávám relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v ČR není velká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich negativem je jen doba doručení a ostatní druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti levně, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Valerie N: děda je z dárku je nadšený

Michal W: je to fajné

Jáchym V: 110 % spokojenost

Eva B: dobré

Emma Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt