10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často narazím na nesolidní obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dárek. Skvělý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím vážné obavy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak se ukázalo. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g chlubí velmi pohodlným ovládáním. Rychle si ho automatizují i lidé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g doposud žádnou zkušenost neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tenhle 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem předtím zahlédl v novinách. V tom momentě mě ale nezaujal, jevil se jako zbytečně přeceňovaný. Ale následně jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Teď tvrdím, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g tvrdila pravdu. Materiály, rychlost doručení, výdrž, zkrátka jedním slovem spokojenost.

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy pořizuji zboží velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v ČR není široká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný eshop již nehledám. Jejich záporem je jenom termín dodání a další druhotné náklady jakož jsou: balné, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost za nízkou cenu, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Kryštof H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matěj Š: tak jsem to dostala aje to super

Simona T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika S: nemá chybu

Samuel K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt