10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám podvodné prodejce, hodně mi vadí i dlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, protože vše proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala malý dárek. Dobrý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve mírné obavy, ale ty byly opravdu zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vyznačuje opravdu komfortním ovládáním. Ihned ho pochopí i lidé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g do té doby žádnou zkušenost neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá i vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem předtím zahlédl v reklamě. V té chvíli mě moc neoslovil, připadal mi zbytečně přechválený. Ale následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si výrovek koupili. Hýřili superlativy, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Musím říct, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g opravdu nepřeháněla. Kvalita, bezproblémové doručení, dlouhá životnost, prostě jedním slovem špica.

Anežka Škromachová, Vejvanovice

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Eliška Žmolíková, Dobromilice

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy pořizuji zboží velmi často. Nemám problém jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je pouze pomalejší doprava a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: cena balného, cena dopravy. Bohužel jestli chcete mít první jakost za nízkou cenu, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Petr T: tak jsem to dostala aje to super

Jan M: funkční výrobek

Anežka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna S: nemá chybu

Kateřina L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt