10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Dominika Sklenková, Spomyšl:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale chci povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Kamila Bernatíková, Milavče:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mi koupil otec k svátku. Byla jsem celkem zaskočená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Andrea Vojáková, Býčkovice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně kvalitní model i za hezké obchodování.

Adam Puhlovský, Mezina:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

Roman Jamný, Hovorčovice:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který prodával tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, dohodnul jsem s nimi balení a především termín, adresu doručení. Spolupráce byla opravdu příjemná, bez průtahů. Cena byla vedlejší, i když tuším, že by se 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g dal pořídit za méně. Jsou situace, kdy je podstatnější rychlé dodání, než 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Firma dostála svému jménu, kromě toho přibalila dáreček a z moji budoucí ženy se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Kryštof V: tak jsem to dostala aje to super

Daniela : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Barbora D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt