10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2070 Kč
Naše cena: 1380 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nela Smejkalová, Neveklovice

Nela Smejkalová, Neveklovice:
Nějaký čas jsem hledala prostředek usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je tato 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Ocenila jsem jeho účinky, které se dostavilyskoro okamžitě. Jeho použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité pomůcky. Všechno šlo naprosto hladce a rychle.

Klára Beniaková, Sedlnice

Klára Beniaková, Sedlnice:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si objednala hlavně kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho našla pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Manžel mě hned pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi vskutku dobře a manžel už ví, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Pavel Pavlín, Černovice

Pavel Pavlín, Černovice:
Koupit 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g je správná volba. Používám ho už několik dnů a vidím pouze pozitiva, prostě jsem zcela překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Lukáš L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Richard D: 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt