10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 329 Kč
Naše cena: 219 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Amálie Krbcová, Sazovice:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (5 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala roztomilý dáreček. Skvělý obchůdek.

Denis Stefanov, Křečkov:
10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g mě zlákal již v momentě, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve trochu obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g chlubí opravdu intuitivním ovládáním. V mžiku si ho osvojí i uživatelé, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g před tím žádné zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si zaručeně získá také vás.

Samuel Pfleger, Mšecké Žehrovice:
Daný 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem předtím spatřil v reklamě. V tom momentě mě vůbec neoslovil, myslel jsem, že je zbytečně přechválený. Ovšem pak jsem hovořil s kolegy z práce, kteří si to pořídili. Chválili ho, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g tvrdila pravdu. Zpracování, rychlá doprava, výdrž, zkrátka jediným slovem spokojenost.

Anežka Škromachová, Vejvanovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Eliška Žmolíková, Dobromilice:
U této firmy objednávám relativně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že v České republice není široká nabídka po těchto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je jenom delší doba dodání a další vedlejší náklady jakož jsou: balné, cena dopravy. Bohužel pokud vyžadujete mít kvalitu za nízkou cenu, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Andrea Š: já jsem to prostě chtěla

Rozálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma Ž: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michaela K: děda je z dárku je nadšený

Sára S: Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt