10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 360 Kč
Naše cena: 240 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Matyáš Hrabák, Špičky

Matyáš Hrabák, Špičky:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, jaký jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou

Petr Krutina, Jeseník nad Odrou:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k objednávce, až jsem zahlédl nápis „ERROR“. Poté jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako dobrý tah. Pracovník zjistil řekl, že má závažnou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a ihned poté, co správně zprovoznil web, zavolal mi a nákup jsme dokončili výhodněji.

Daniela Hudská, Sloup v Čechách

Daniela Hudská, Sloup v Čechách:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kámošky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g užívá a je s ním fakt šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a pravidelně ho užívám. Víkendy už teda u strejdy netrávím, vyrážím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Daniel K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Hana P: nemá chybu

Jakub K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radek V: Přišlo to celkem rychle

Gabriela S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt