10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Štěpán Mejsnar, Fryšava pod Žákovou horou:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g ten bružura ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Amálie Portlová, Křesín:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Karolína Šrailová, Všepadly:
Nervové vypětí, ztráta energie a spousta starostí. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které trápí obdobný problém, bych tímto způsobem ráda vzkázala, že vše lze řešit. Nemusíte si pořád ničit život. Řešením je 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Pomůže vám efektivním způsobem znovu získat chuť do života. Jestliže se chcete jednoduše cítit skvěle, uvědomte si, že vše máte pouze ve svých rukou. S pořízením zboží bych už neváhala, ušetřila bych si starosti.

David Kovalský, Žernovice:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g koupil a hned druhý den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

Anežka Rősslerová, Doubrava:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, barevnost který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Jonáš F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt