10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 984 Kč
Naše cena: 656 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Jiří Zummer, Svésedlice

Jiří Zummer, Svésedlice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g z lidského hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Dominika Štafová, Žilov

Dominika Štafová, Žilov:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Denis Palm, Vémyslice

Denis Palm, Vémyslice:
Nejsem nějaký ten příznivce nějakých novinek. Ale 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem viděl u známého a jen tak volně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží vyprávět celé dny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g koupit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

Lukáš Harapes, Bezděz

Lukáš Harapes, Bezděz:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem dal svým přátelům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Sára P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jan P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza Z: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt