10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Karolína Kobosilová, Proseč

Karolína Kobosilová, Proseč:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem si objednala zejména kvůli manželovi. I když jsem si ho našla pro sebe, tušila jsem, že mu to udělá radost. No a nepletla jsem se. Partner mě okamžitě pochválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi fakt dobře a ten můj už ví, co mi má pořizovat, abych byla vysmátá.

Viktor Špalek, Peruc

Viktor Špalek, Peruc:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl jistý, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Alžběta Kovácsiková, Bousín

Alžběta Kovácsiková, Bousín:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Miroslav G: funkční výrobek

Linda G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Magdaléna R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana J: děda je z dárku je nadšený

Pavel C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt