10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Radek Lossmann, Chýstovice:
Koupili jsme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g pro kamaráda jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se potom po třech týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

Emma Usnulová, Bradlec:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu dobře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšený a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

Radek Tikovský, Černá Hora:
Jak 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A kritizuje se furt, protože mnoho výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám slouží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak vydělávají. To však není styl 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, s tím jsem klidný. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Asi bych si klidně dal více, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Pozitivně cením také rychlost doručení.

Oliver Fedorčák, Mišovice:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, výborná chuť, snadná příprava. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší domácnosti.

Nikolas Deňo, Kolomuty:
Nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Miroslav Y: 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nela B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt