10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 890 Kč
Naše cena: 593 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Lucie Třináctá, Rousměrov

Lucie Třináctá, Rousměrov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Karel Posselt, Skořice

Karel Posselt, Skořice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Jaroslav Machálek, Újezd u Tišnova

Jaroslav Machálek, Újezd u Tišnova:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky jistý servis, objednání přes internet, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci profesionálně.

Emma Řežábková, Velvary

Emma Řežábková, Velvary:
Totální špička mezi 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi lehké použití spolu s ostatními produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g používám mnoho let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte hodně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Kateřina P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nela P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jonáš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt