10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Pořídila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle slouží. Mám ráda šikózní a kvalitní věci, které vynikají vysokou kvalitou a jsou držáky. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu pospíchala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi okamžitě poslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g pořídit. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Daniel L: 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikola D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vít Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Pavel M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt