10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 788 Kč
Naše cena: 525 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Jakub Šturza, Rybitví

Jakub Šturza, Rybitví:
10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a znovu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Skvělý výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné obludné shánění. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Karolína Trsová, Milovice

Karolína Trsová, Milovice:
Jako každá mamina miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a bohatou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Vojtěch Lipš, Slavětice

Vojtěch Lipš, Slavětice:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Pavel Kup, Hlinka

Pavel Kup, Hlinka:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem kupoval 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Kristián Parobek, Kozly

Kristián Parobek, Kozly:
Objednávám na internetu opravdu rád, je to pro mě rychlejší. Stejné to bylo také s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Tak jsem si vybral ten svůj, provedl objednávku a zanedlouho byl 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem moc rád za skutečnost, že daná varianta existuje, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g se mi skutečně líbí. Tato alternativa nákupu je atraktivní pro všechny ty z vás, kteří nemají, podobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Adéla Š: děda je z dárku je nadšený

Josef K: tak jsem to dostala aje to super

Michael H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Andrea J: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt