10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Ema Ďatková, Přerov nad Labem:
Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si objednala na základě toho, že jsem slyšela diskuze že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí šmakem

Jaroslav Horsák, Vysoký Újezd:
10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g mě padl do oka už v momentě, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve vážné obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g pyšní vskutku jednoduchým ovládáním. Okamžitě ho pochopí i ti, kteří s tímto 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g v minulosti bližší kontakt neměli. Po prvním vyzkoušení si jistě získá i vás.

Karel Šilingr, Soběšovice:
Docela perfektní 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá naprosto hezky. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš krám. Hodně mě oslovil návod u 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi veleváženou obchodem.

Dominika Sanderová, Pasečnice:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej koupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Gabriela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Antonín O: 110 % spokojenost

Vanesa M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt