10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Koupila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou výdrží a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu pospíchala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu rychle poslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru objednávám pouze to nejlepší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně zakoupení schválil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Rozálie P: nemá chybu

Simona H: Ideální k osmnáctinám :)

Petra T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt