10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Emma Majcherová, Kelníky:
V pondělí jsem obdržela 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla otestovat, zda skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jako super.

Barbora Štegnerová, Špindlerův Mlýn:
Jsem přesvědčená, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g po práci, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g byla opravdu skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Laura Ilčíková, Nevojice:
Tento eshop i 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v cajku a do tří dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Kryštof Uždil, Dolní Bezděkov:
Na tento produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do tří dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují poprvé, takže za mě jasná volba.

Daniel Grégr, Puclice:
Během nákupu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem poměrně přísný. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

David H: 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lukáš B: funkční výrobek

Zdeněk D: Přišlo to celkem rychle

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt