10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Objednala jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle slouží. Mám ráda šikózní a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu spěchala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi okamžitě zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám jen to nejdokonalejší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g zakoupit. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem docela opatrná. Když mně zakoupení schválil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z krabice a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi manžel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Karolína V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika O: dobré

Kristián Č: tak jsem to dostala aje to super

Tobiáš F: 110 % spokojenost

Andrea M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt