10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Objednala jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle slouží. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu pospíchala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu okamžitě poslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zakoupila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám pouze to nejlepší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi šéf řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Jan M: Celkem jsem spokojený.

Nikol R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vojtěch F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kateřina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt