10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Objednala jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle vypadá. Mám ráda hezké a super věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu netrpělivě čekala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu okamžitě doručit a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru kupuji pouze to nejlepší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g pořídit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kristián Ř: 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petr K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

František L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt