10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Koupila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle slouží. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu netrpělivě čekala.

Laura Lebrová, Chvalčov:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi rychle doručit a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Zuzana Košiková, Rádlo:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji jen to nejdokonalejší.

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g zakoupit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení schválil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za čtyři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Daniela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denis S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel Š: Jsem ráda, že to mám

Denisa H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt