10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Koupila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu spěchala.

Laura Lebrová, Chvalčov

Laura Lebrová, Chvalčov:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi rychle poslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Zuzana Košiková, Rádlo

Zuzana Košiková, Rádlo:
Objednávat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám jen to nejdokonalejší.

Jana Sznapková, Dudín

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g zakoupit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup doporučil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Sára S: nemá chybu

Adéla B: děda je z dárku je nadšený

Josef H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lukáš L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt