10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Kateřina Berglerová, Benátky nad Jizerou:
Koupila jsem si 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g opravdu pospíchala.

Laura Lebrová, Chvalčov:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Zuzana Košiková, Rádlo:
Kupovat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Jana Sznapková, Dudín:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g objednat. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Dominika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela K: děda je z dárku je nadšený

Valerie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie Ž: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt