10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Anežka Šamšulová, Jezbořice:
Již dlouho hledám vhodný výrobek, který se mnou bude držet krok kamkoliv se vydám a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nemohla najít. Až do momentu, než jsem konečně vypátrala 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Takže konečně nejsem nucena činit nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Antonín Březný, Ločenice:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Daniel Gálik, Svojetice:
Jestliže hledáte ideální poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g skvělou volbou. Ostudu si navíc neudělá dokonce ani před “rozmazlenými“ uživateli. Pro všechny, kteří dosud váhají s otestováním, je 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g na seznámení se s těmito výrobky naprosto ideální. Lehce se používá, přitom ovšem dokonale plní svůj účel a lze srovnat i s podstatně dražší konkurencí.

Denis Gašparík, Pojbuky:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal opět tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Anežka M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián Š: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš F: tak jsem to dostala aje to super

Hana D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt