10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Anežka Šamšulová, Jezbořice:
Měsíce hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet krok kamkoliv se vydám a zaručeně mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nebyla spokojená. Až do okamžiku, než jsem v e-shopu našla 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Teď už konečně nejsem nucena dělat žádné kompromisy, udělá přesně to, co vyžaduji.

Antonín Březný, Ločenice:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Daniel Gálik, Svojetice:
Jestliže hledáte bezkonkurenční poměr ceny a kvality, bude pro vás 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g nejlepším řešením. Hanbu si mimo to neudělá dokonce ani před “rozmazlenými“ spotřebiteli. Pro lidi, kteří dosud váhají s objednávkou, je 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g na první kontakt se s těmito produkty bezkonkurenční. Snadno se používá, současně však stoprocentně plní svou funkci a uspěje ve srovnání i s mnohem dražšími produkty.

Denis Gašparík, Pojbuky:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil opět tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Klára K: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael M: Přišlo to celkem rychle

Nela U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matyáš N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt