10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Jáchym Čierny, Česká Rybná:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Matyáš Joska, Spělkov:
Nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Julie Stroková, Radimovice:
Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g, to je prostě totálně boží super výrobek! Odkládala jsem si na něj delší dobu, protože se mi vždy ušetřené peníze nějakým způsobem vypařily, ale poté jsem si ho koupila a je to maximálně pecka. Ale především se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to zároveň skvělá věc, dejte na mě :-)

Michal Chábek, Skřivany:
10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem si koupil především proto, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím vždy dívat, jaká je cena, takže cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale výrobce mě opravdu překvapil. Kvalitní, šikovná věc. Za málo peněz perfektní vlastnosti, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté jako revanš dopřál láhev kvalitního pití, protože mi doporučením udělal vážně ohromnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Kateřina M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Valerie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikolas R: 110 % spokojenost

Linda D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristýna Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt