10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Anežka Šamšulová, Jezbořice:
Již dlouho hledám vhodný výrobek, který se mnou bude držet krok v každé situaci a nikdy mě nezklame. Teď ho již mám. Stále jsem nebyla spokojená. Až do momentu, než jsem v eshopu objevila 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. V současnosti konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co vyžaduji.

Antonín Březný, Ločenice:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Daniel Gálik, Svojetice:
Jestliže hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g to pravé. Ostudu si mimo to neutrhne dokonce ani před “rozmazlenými“ zákazníky. Pro lidi, kteří pořád váhají s otestováním, je 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g na první kontakt se s těmito výrobky naprosto senzační. Jednoduše se s ním pracuje, zároveň ovšem bez výtky plní svou funkci a snese porovnání i s mnohem dražšími typy.

Denis Gašparík, Pojbuky:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal znovu tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Dominik Š: Celkem jsem spokojený.

Jiří V: 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška Č: Je to dostatečné?

Jaroslav K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt