10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi rychle doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu už delší dobu štval. S jeho pomocí mám více síly a mám mnohem lepší náladu. To samozřejmě chválí zejména kamarádi. Čas strávený spolu se nám s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat opravdu plnými doušky. Až díky zboží jsem si začala život užívat a jsem moc spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je skvělá investice pro vaši pohodu.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si koupila hlavně kvůli muži. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že mu se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Chlap mě hned blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje velmi dobře a ten můj už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Chystala jsem se na dovolenou a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Viktor L: 110 % spokojenost

Marek S: 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jáchym H: funkční výrobek

Viktor S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt