10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Michael Janderka, Letiny:
Po více jak jednom měsíci zkoušení tohoto 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g chci konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, ideální a hodně silný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Eva Štěpaníková, Jeřice:
Obdržela jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi kamarádka dala hezký dárek.

Tobiáš Bukaj, Halámky:
Přál jsem si udělat radost dceři k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je báječný. Manželka byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Jaroslav Radvanovský, Jersín:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o skvělých a okamžitých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden přesný 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g a ten jsem zde našel. Objednal a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Spolehlivé doručení, rychlé reakce, vstřícné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé očekávání o nakupování na webu a já jen můžu doporučit. Zboží je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Valerie F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Patrik Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vít B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt