10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Košatová, Prádlo:
Otestovala jsem už sedm stejných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

Sára Rejková, Nový Knín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je pomocí příjemnému materiálu a trendy designu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení obvykle proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Anna Gutová, Trusnov:
Zcela bezkonkurenční 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, díky kterému jsem pořád svěží a krásná. Používám ho čtyřikrát týdně a cítím se velmi skvěle a silnější. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych doporučila používání 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g kterékoliv kámošce, která se chce být vílou pro svého krále. S 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je to jednoduché.

Jana Šagátová, Ražice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem sháněla pět měsíců, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem velmi nadšená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi hezký povrch. Rovněž cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Zuzana Švehlíková, Báňovice:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem chtěla vhodnou restart. Když jsem na 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g úplnou náhodou narazila, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Petra H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela F: já jsem to prostě chtěla

Viktor Š: tak jsem to dostala aje to super

Sabina K: Ideální k osmnáctinám :)

Radek Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt