10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi okamžitě zaslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mě již dlouho sužoval. Díky němu mám více energie a mám mnohem lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě chválí hlavně moji nejbližší. Společný čas se nám pomocí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří užívat si skutečně naplno. Až prostřednictvím produktu jsem si začala život užívat a jsem opravdu spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je skvělá investice pro vaši pohodu.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si koupila hlavně kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že partnerovi se bude líbit. No a bylo to tak. Muž mě hned chválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje vskutku dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla šťastná.

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na víkend a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, příjemný. Zvládne i větší zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Ondřej P: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch P: Jsem ráda, že to mám

Jana C: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominika Š: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt