10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi rychle poslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi fakt pomohl vyřešit nešvar, který mě už dlouho sužoval. S jeho pomocí jsem vitálnější a mám výrazně lepší náladu. Tuto skutečnost logicky oceňují především kamarádi. Volný čas se nám s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat skutečně naplno. Až díky produktu jsem si začala život užívat a jsem moc šťastná. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je nejvýhodnější investice pro lepší život.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si objednala především kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že mu se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Manžel mě velmi pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje fakt dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Chystala jsem se na víkend a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, příjemný. Zvládne i silnější zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Karolína P: nemá chybu

Nikola T: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jiří S: je to fajné

Jáchym F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt