10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi okamžitě poslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi opravdu pomohl vyřešit problém, který mě již delší dobu rmoutil. Jeho prostřednictvím mám více energie a mám výrazně pozitivnější mysl. To samozřejmě oceňují zejména rodinní příslušníci. Volný čas se nám díky 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří užívat si skutečně plnými doušky. Až díky produktu si užívám život a jsem moc spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je ta nejlepší investice do vaší pohody.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si pořídila především kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že muži se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Manžel mě okamžitě blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje fakt dobře a manžel už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na hory a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Dominika K: dobré

Nikolas M: Přišlo to celkem rychle

Denisa R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel K: Celkem jsem spokojený.

Matyáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt