10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mě již delší dobu sužoval. Jeho prostřednictvím jsem energičtější a mám výrazně pozitivnější mysl. To logicky oceňují zejména rodinní příslušníci. Společný čas se nám pomocí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat opravdu bez kompromisů. Až pomocí zboží si užívám život a jsem moc šťastná. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je nejvýhodnější investice pro vaši pohodu.

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si objednala hlavně kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho koupila pro sebe, věděla jsem, že partnerovi se bude líbit. No a nepletla jsem se. Manžel mě okamžitě blahořečil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje opravdu dobře a partner už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na hory a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Michaela E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Oliver V: Jsem ráda, že to mám

Natálie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt