10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 767 Kč
Naše cena: 511 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Michal Slížek, Bořenovice

Michal Slížek, Bořenovice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g měli na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g koupil a hned čtvrtý den ho dodali. Testuji ho sice teprve čtvrtý týden, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Alena Šimkovičová, Chocomyšl

Alena Šimkovičová, Chocomyšl:
Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Emma Litterová, Řevnice

Emma Litterová, Řevnice:
Okamžité dodání. Bezchybný a originální design. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g spokojená. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá ještě líp než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento kus výbornější než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Jan Závitkovský, Údrnice

Jan Závitkovský, Údrnice:
Opravdu hezký kontaktní 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A výsledky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Kristýna Sadílková, Horní Řasnice

Kristýna Sadílková, Horní Řasnice:
Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je opravdu perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Josef L: funkční výrobek

Karel D: Celkem jsem spokojený.

Valerie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt