10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi fakt pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu už dlouho otravoval. Díky němu mám více síly a mám mnohem pozitivnější mysl. To samozřejmě oceňují především kamarádi. Volný čas se nám s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří užívat si skutečně bez kompromisů. Až s vyzkoušením zboží si užívám život a jsem velmi spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je ta nejlepší investice pro lepší život.

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si pořídila hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho koupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude líbit. No a skutečně. Manžel mě okamžitě blahořečil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi vskutku dobře a ten můj už ví, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Vydrží i silnější využívání, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Filip H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tomáš B: 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna M: nemá chybu

Natálie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt