10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g velmi rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již několik let otravoval. Jeho prostřednictvím mám více chuti do života a mám výrazně lepší náladu. To samozřejmě oceňují zejména moji nejbližší. Volný čas se nám díky 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat opravdu bez kompromisů. Až pomocí věcičky jsem si začala život užívat a jsem moc spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je nejvýhodnější investice pro vaši pohodu.

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si koupila především kvůli manželovi. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že chlapovi se bude líbit. No a bylo to tak. Manžel mě velmi pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi fakt dobře a partner si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, pohodlný. Vydrží i silnější zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Johana B: dobré

Michal B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matouš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šimon L: 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt