10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mě už několik let trápil. Díky němu mám více chuti do života a mám podstatně lepší náladu. To samozřejmě oceňují hlavně moji nejbližší. Čas strávený spolu se nám pomocí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat skutečně bez kompromisů. Až s vyzkoušením věcičky si užívám život a jsem opravdu spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je senzační investice pro vaši pohodu.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si pořídila zejména kvůli partnerovi. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že partnerovi se bude líbit. No a nepletla jsem se. Chlap mě velmi pochválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi opravdu dobře a manžel už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, příjemný. Zvládne i větší zátěž, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Viktorie R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matouš B: Přišlo to celkem rychle

Tadeáš Z: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristián P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt