10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Potřebovala jsem tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g opravdu rychle zaslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi fakt pomohl vyřešit problém, který mou rodinu již dlouho sužoval. S jeho pomocí mám více chuti do života a mám mnohem lepší náladu. To samozřejmě chválí hlavně moji nejbližší. Společný čas se nám díky 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří prožívat opravdu naplno. Až prostřednictvím věcičky jsem si začala život užívat a jsem moc spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je ta nejlepší investice pro lepší život.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si objednala zejména kvůli muži. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, věděla jsem, že mu to udělá radost. No a nepletla jsem se. Manžel mě hned pochválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi vskutku dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, příjemný. Vydrží i větší využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Petra B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek T: Jsem ráda, že to mám

Lukáš B: Přišlo to celkem rychle

Ema Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt