10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 812 Kč
Naše cena: 541 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany

Tereza Rozlílková, Panenské Břežany:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g opravdu rychle zaslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více milejší.

Amálie Koláčková, Petroupim

Amálie Koláčková, Petroupim:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již dlouho štval. Díky němu mám více energie a mám výrazně pozitivnější mysl. Tuto skutečnost logicky oceňují hlavně kamarádi. Volný čas se nám pomocí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g daří užívat si opravdu plnými doušky. Teprve díky věcičky mám chuť něco dělat a jsem moc spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je ta nejlepší investice pro lepší život.

Ema Marvánková, Měřín

Ema Marvánková, Měřín:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem si pořídila především kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho objednala pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že chlapovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Muž mě velmi chválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi opravdu dobře a partner už ví, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Valerie Darebná, Oprostovice

Valerie Darebná, Oprostovice:
Chystala jsem se na hory a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Lucie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alžběta Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Pavel L: Přišlo to celkem rychle

Aleš L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt