10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné těstoviny z celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, zvané Cappelleti nebo plnění šneci představují jedinečný těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé a zdravé pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: celozrnná krupice z tvrdé pšenice*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65%) (v různých poměrech: cibule*, mrkev*, pórek*, špenát*), strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, pepř*, saturejka*), slunečnicový olej*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1287 kJ (305 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52.6 g, (z toho cukr: 2.35 g), Tuky: 5.11 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.71 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.69 g, Bílkoviny: 9.32 g, Sůl: 1.08 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Marie Ullwerová, Víska:
Jako žena samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně stabilní model i za hezké jednání.

Nikola Chalupská, Merklín:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku kupuji pouze to nejdokonalejší.

Šárka Echtnerová, Halže:
O 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g lehce našla. Váhala jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Nela Nixová, Křoví:
Jsem přesvědčená, že 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g po práci, v pohodlí gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A rada eshopu 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g byla skutečně skvělá. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Klára P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anežka P: dobré

Michaela S: já jsem to prostě chtěla

Nela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt