10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné těstoviny z celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, zvané Cappelleti nebo plnění šneci představují jedinečný těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé a zdravé pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: celozrnná krupice z tvrdé pšenice*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65%) (v různých poměrech: cibule*, mrkev*, pórek*, špenát*), strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, pepř*, saturejka*), slunečnicový olej*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1287 kJ (305 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52.6 g, (z toho cukr: 2.35 g), Tuky: 5.11 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.71 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.69 g, Bílkoviny: 9.32 g, Sůl: 1.08 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Dominik Podrazil, Omice

Dominik Podrazil, Omice:
„Už jsi vyzkoušel 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g?“ vyzvídají se mě moji přátelé. Dlouhou dobu jsem jim říkal, že ještě ne. A popravdě ani nějak nemohl přijít na to, proč bych si ho pořídit měl. Dotazů bylo ale každým dnem více. A proto jsem se rozhodl prostě 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g na vlastní kůži vyzkoušet. V té chvílí jsem jim dal za pravdu. 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g je totiž opravdu velmi dobrý, zrovna tak, jak mi bylo řečeno. I já tak můžu ostatním položit otázku: „A již jsi si pořídil 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g?“

Jáchym Süttö, Měchenice

Jáchym Süttö, Měchenice:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, objednání přes web, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svojí práci profesionálně.

Radim Pětivlas, Komňa

Radim Pětivlas, Komňa:
Jelikož jsem spotřebitel, který si zakládá na vlastnostech, více než na ceně, zakoupil jsem si 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g u tohoto prodejce. Než jsem to ale udělal, telefonoval jsem do společnosti, abych si byl jistý v tom, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g dodaný ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem zde získal informace, že navzdory tomu je v popisku 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g skladem, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a obchod se uskutečnil v pohodě.

Laura Lenčéšová, Ctětín

Laura Lenčéšová, Ctětín:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Alžběta S: Je to dostatečné?

Oliver Š: funkční výrobek

Tadeáš D: 110 % spokojenost

Veronika C: Tento 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt