10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

František Gruner, Horní Heřmanice

František Gruner, Horní Heřmanice:
Výborná zbožíčko, tenhle váš 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Dobře vypadá, hezky se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji objednat ještě dva dědovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Veronika Košinová, Mrlínek

Veronika Košinová, Mrlínek:
Super 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole:
Koupí 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného zákazníka, přesto chci kvalitu a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento eshop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a hezké. jistě v blízké době pořídím další modely.

Julie Kandusová, Podbořany

Julie Kandusová, Podbořany:
O 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali nějaké ženy stojící přede mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k netu a nabídku 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Jaroslav Půček, Hradce

Jaroslav Půček, Hradce:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za normální cenu, milá komunikace s prodavačem, rychlé doručení do domu, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Valerie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David S: 110 % spokojenost

Veronika C: Je to dostatečné?

Dominik F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt