10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který jsem poptával. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice

Adéla Karochová, Třebčice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla hodně pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a proti zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Klára M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michal V: Jsem ráda, že to mám

Eliška R: děda je z dárku je nadšený

David F: 110 % spokojenost

Petra S: Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt