10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Patrik Rendla, Frýdlant:
Jak jsem spokojený s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Tereza Burská, Jiratice:
Já jsem na internet už stará, není to věc, ve které bych se vyznala. V podstatě umím na internetu jenom psát maily a číst magazíny. Ale dcera mi jednou vysvětlila, jak je možné přes internet nakupovat a zakoupila mi tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. To víte, nebyla jsem si úplně jistá, jestli se mi bude hodit, avšak když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi předvést jakým způsobem si ho pořídím sama. Od té chvíle si ho objednávám pravidelně, protože je to velice skvělá věcička a opravdu velmi mi usnadňuje život.

Zuzana Haspeklová, Biskupice:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už dva týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem rozhodně neprohloupila.

Dominik Koukl, Štipoklasy:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, podle některých zřejmě až moc. Takže než si něco koupím, pečlivě si to prolustruji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g důkladně prolustroval na internetu a prošel si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly vesměs příznivé. Trochu mě to znejistilo, avšak ve finále jsem si 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g tak jako tak zakoupil. No a nemůžu jinak, než k těm kladným recenzím přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to rozhodně velmi dobrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Ema S: Je to dostatečné?

Tereza : děda je z dárku je nadšený

Simona V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie K: dobré

Tereza K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt