10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Alžběta Minsterová, Mořina:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

Veronika Martíšková, Větřkovice:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g mi koupil přítel k svátku. Byla jsem trochu zaskočená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Jiří Hisem, Tavíkovice:
Já jsem online obchodům, reklamám a všem takovým legracím v minulosti odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Tudíž vás asi nepřekvapí, že jsem si 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g neobjednal sám, ale pořídila mi ho dcera jako dárek. Po té, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, musím říct, mýlil jsem se. Výrobek je ideální pomocník a je mi líto jenom jedna věc, a sice, že jsem si produkt nezakoupil již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Jana Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alena E: dobré

Dominik A: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktorie T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt