10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice

Adéla Karochová, Třebčice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla hodně mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, objednaný ve Vašem obchodě je určitě z nejlepších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně pěti podobnými. Původně jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Radek B: Celkem jsem spokojený.

Lucie U: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikola G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michaela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav J: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt