10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Alžběta Minsterová, Mořina:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

Veronika Martíšková, Větřkovice:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Jiří Hisem, Tavíkovice:
Já jsem internetu, recenzím a všem podobným legracím v minulosti odolával. Ne že bych si zboží nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Takže vás zřejmě nešokuje, že jsem si 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g neobjednal sám, ale pořídila mi ho manželka jako dárek. Po té, co jsem si ho dostatečně prověřil, konstatuji, pletl jsem se. Tohle je perfektní nástroj a je mi líto pouze jediné, konkrétně, že jsem si výrobek nepořídil dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Markéta P: já jsem to prostě chtěla

Jana O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jaroslav A: Přišlo to celkem rychle

Sofie B: nemá chybu

Sabina E: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt