10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který jsem poptával. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla velmi pěkně překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, objednaný ve Vašem eshopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Pavel K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila S: děda je z dárku je nadšený

František B: funkční výrobek

Barbora O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt