10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

František Gruner, Horní Heřmanice

František Gruner, Horní Heřmanice:
Výborná zbožíčko, tenhle váš 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky představoval. Plánuji získat ještě dva švagrovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Veronika Košinová, Mrlínek

Veronika Košinová, Mrlínek:
Super 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole:
Koupí 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji kvalitu a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a hezké. jistě v nejbližší době pořídím další modely.

Julie Kandusová, Podbořany

Julie Kandusová, Podbořany:
O 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily nějaké ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k internetu a nabídku 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g lehce dohledala. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

Jaroslav Půček, Hradce

Jaroslav Půček, Hradce:
Povídá se, že výborné zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Viděl jsem, objednal jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé dodání do dílny, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Matouš H: Celkem jsem spokojený.

Gabriela S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petra G: děda je z dárku je nadšený

Oliver K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt