10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který jsem hledal. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla hodně hezky spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, objednaný ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně pěti podobnými. Původně jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla výborná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Kristýna D: nemá chybu

Markéta K: Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jakub P: tak jsem to dostala aje to super

Linda K: děda je z dárku je nadšený

Jiří P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt