10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který jsem poptával. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla hodně pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejhezčích, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Miroslav J: tak jsem to dostala aje to super

Sabina V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín M: Jsem ráda, že to mám

Anna D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radek P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt