10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice

Adéla Karochová, Třebčice:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, zakoupený ve Vašem eshopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla dobrá volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Kristián G: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela F: dobré

Nikol N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt