10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

František Gruner, Horní Heřmanice

František Gruner, Horní Heřmanice:
Výborná věcička, tenhle váš 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji koupit ještě jeden švagrovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Veronika Košinová, Mrlínek

Veronika Košinová, Mrlínek:
Super 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole

Tobiáš Kučerka, Svaté Pole:
Objednáním 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a pěkné. Určitě v nejbližší době pořídím další produkty.

Julie Kandusová, Podbořany

Julie Kandusová, Podbořany:
O 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali nějaké ženy stojící přede mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g lehce dohledala. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Jaroslav Půček, Hradce

Jaroslav Půček, Hradce:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité doručení do postele, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Oliver K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Patrik S: funkční výrobek

Vojtěch P: Celkem jsem spokojený.

Ondřej R: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt