10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Vít Šmídt, Kochánov

Vít Šmídt, Kochánov:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, jaký jsem hledal. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Adéla Karochová, Třebčice

Adéla Karochová, Třebčice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Aleš Häusler, Kralice na Hané

Aleš Häusler, Kralice na Hané:
10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, zakoupený ve Vašem e-shopu je jeden z nejhezčích, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně pěti jinými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Alena M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michal N: funkční výrobek

Michael P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt