10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2187 Kč
Naše cena: 1458 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Lucie Fourová, Kobylice

Lucie Fourová, Kobylice:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to velmi dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tenhle 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem objevila hodně plusových recenzí, ale pro sichr jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše vysvětlit.

Barbora Mrskošová, Vidov

Barbora Mrskošová, Vidov:
Otestovala jsem už šest stejných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná výhra.

Alžběta Chwastková, Slup

Alžběta Chwastková, Slup:
Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud fungují 100%.

Radim Džurban, Hostěnice

Radim Džurban, Hostěnice:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Kristián Hegedüs, Licibořice

Kristián Hegedüs, Licibořice:
Ihned mě upoutal stylový design tohoto webu. Špičkově byla udělána nabídka, produktové fota, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nevěděl rady s výběrem 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, tak jsem zavolal do společnosti. Komunikace byla věcná, jasná. Výhodou byl poukaz na identický 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g za jinou cenu. Prodejce opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Filip D: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sebastian R: tak jsem to dostala aje to super

Eliška Š: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt