10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Šárka Hirková, Habřina:
Přála jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Josef Nedbálek, Myštice:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to celkem rád. Kamarád si koupil právě levnější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Alžběta Šetková, Horní Újezd:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Zuzana M: dobré

David J: Jsem ráda, že to mám

Eva F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Johana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt