10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Protože jsem spotřebitel, který si zakládá na kvalitě, více než na ceně, koupil jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g na těchto internetových stránkách. Než jsem to však uskutečnil, obrátil jsem se na firmu, abych měl garanci, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g odeslán ve vysoké kvalitě a včas. Bohužel jsem však zjistil, že i když mají uvedeno 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g k dispozici, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a obchod se vydařil na jedničku.

Kristián Hala, Halže

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a neprodleně. Bohužel na základě nabídky, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl dárek, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Prodejce se omluvil a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, je výběr dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu firmu, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Petra Šupálková, Pastuchovice

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Nakupovala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, hezká komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprv chci upřednostnit zcela hezký design, dále také originální výkon 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se využít pro několik věcí, ale pozor je převelice křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle hezký vzhled. Je teda výkonný a poměrně klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Simona K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Rozálie K: nemá chybu

Štěpán T: je to fajné

Jana J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt