10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Protože jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na slevových akcích, pořídil jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g u tohoto prodejce. Než jsem to ale uskutečnil, obrátil jsem se na prodejce, abych měl garanci, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g odeslán ve vysoké kvalitě a včas. Nicméně jsem následně získal informace, že navzdory tomu u zboží stojí 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g k dispozici, nebylo tak. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnil v pohodě.

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dorazil v pořádku a bez prodlevy. Bohužel podle popisu, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít v dárkové krabici, což nebyla pravda. Kdyby to nebyl dárek, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu komunikace byla bezproblémová. Přijal jsem omluvu a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, bylo poštovné. Prodejce má v nabídce jedinou společnost, kde se musí zaplatit balné. Další peníze k ceně zboží.

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Objednávala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprv musím pochválit opravdu krásný design, dále také originální výkon 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se použít pro více činností, ale bacha je hrozně křehký. Matce se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tento originální design. Je opravdu užitečný a poměrně klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Rozálie Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie F: nemá chybu

Gabriela C: děda je z dárku je nadšený

Anežka C: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt