10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Jelikož jsem člověk, který lpí na vlastnostech, více než na cenovce, objednal jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g na tomto webu. Než jsem to ovšem provedl, telefonoval jsem do firmy, abych měl jistotu, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g doručen ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem zde zjistil, že navzdory tomu je v popisku 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dostupný, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme našli řešení spokojenosti pro mě i prodejce a objednávka se povedla bez problémů.

Kristián Hala, Halže

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g mi přišel v pořádku a ve smluvený termín. Bohužel dle nabídky, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby to nebyl prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu domluva byla pohodová. Prodejce se omluvil a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, bylo poštovné. Eshop upřednostňuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Petra Šupálková, Pastuchovice

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Pořizovala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost doručení, hezká komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprve musím pochválit opravdu osobitý design, dále také originální užitek 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se použít pro několik věcí, ale bacha je převelice mačkavý. Dceři se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle krásný vzhled. Je opravdu výkonný a celkem tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Linda Š: dobré

Lucie Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie V: Tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj R: tak jsem to dostala aje to super

Hana V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt