10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Jelikož jsem člověk, který lpí na vlastnostech, více než na ceně, pořídil jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g právě zde. Než jsem to ovšem udělal, obrátil jsem se na prodejce, abych měl jistotu, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Nicméně jsem následně dostal odpověď, že navzdory tomu prodejce avizuje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dostupný, bylo to opačně. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se uskutečnil bez problémů.

Kristián Hala, Halže

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g byl doručen v pořádku a ve smluvený termín. Bohužel na základě nabídky, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, avšak i tak domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je nabídka dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu společnost, která si účtuje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Petra Šupálková, Pastuchovice

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Nakupovala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g poprvé. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprve chci vyzdvihnout zcela krásný vzhled, dále také skvělý užitek 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se užít pro několik věcí, ale bacha je převelice mačkavý. Matce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to ale nic nezhoršilo, jen byl změněn tento originální vzhled. Je opravdu užitečný a poměrně tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Veronika R: děda je z dárku je nadšený

Kateřina P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Štěpán K: 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radek Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt