10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Jelikož jsem spotřebitel, který lpí na vlastnostech, více než na slevových akcích, pořídil jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g na těchto internetových stránkách. Než jsem to však realizoval, telefonoval jsem do firmy, abych si byl jistý v tom, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Nicméně jsem zde zjistil, že navzdory tomu u zboží stojí 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dostupný, k dispozici nebyl. Přesto jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a obchod se vydařil na výbornou.

Kristián Hala, Halže

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g dorazil bez kazu a ve smluvený termín. Bohužel podle popisu, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby nešlo o prezent, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla bezproblémová. Přijal jsem omluvu a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Prodejce nabízí jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Petra Šupálková, Pastuchovice

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Objednávala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprve musím upřednostnit zcela krásný vzhled, potom také originální výkon 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se užít pro více funkcí, ale pozor je hodně křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškozen tento hezký design. Je opravdu užitečný a celkem osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Viktor D: je to fajné

Magdaléna K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla N: dobré

Matyáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jakub S: 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt