10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1146 Kč
Naše cena: 764 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské houbami plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné houbové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice z tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), houby* (30%), bramborové vločky*, cibule*, palmový olej*, ovesná vláknina*, emulgátor: sójový lecitin*, česnek*, pepř*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1245 kJ (295 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 0.97 g), Tuky: 4.14 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.56 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.97 g, Bílkoviny: 8.14 g, Sůl: 0.98 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Patrik Dubina, Nová Bystřice

Patrik Dubina, Nová Bystřice:
Protože jsem spotřebitel, který lpí na vlastnostech, více než na cenovce, objednal jsem si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g u tohoto prodejce. Než jsem to však realizoval, kontaktoval jsem společnost, abych se ujistil, že mi bude 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g odeslán ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem zde dostal odpověď, že i když mají uvedeno 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g k dispozici, nebylo tak. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i eshop a objednávka se uskutečnila na výbornou.

Kristián Hala, Halže

Kristián Hala, Halže:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g kurýr přivezl v pořádku a bez prodlevy. Bohužel na základě popisu, měl 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g přijít v dárkovém pouzdře, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dárek, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu domluva byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je výběr dopravců. Internetový obchod má v nabídce jedinou společnost, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

Petra Šupálková, Pastuchovice

Petra Šupálková, Pastuchovice:
Objednávala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, hezká komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Filip Babík, Červená Lhota

Filip Babík, Červená Lhota:
Nejprve musím upřednostnit opravdu osobitý design, dále také úžasný výkon 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Dá se užít pro více věcí, ale pozor je hrozně křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na stole a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezměnilo, jen byl poškozen tenhle originální design. Je teda výkonný a celkem klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Alžběta G: já jsem to prostě chtěla

Daniel J: funkční výrobek

Tereza N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jáchym K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David G: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se houbami, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt