10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65% - v různém poměru: cibule*, mrkev*, pórek*, celer*, špenát*), strouhanku* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, paprika*, saturejka*), slunečnicový olej*, emulgátor: sójový lecitin*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sója, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1220 kJ (289 kcal) na 100 g. Sacharidy: 50.9 g, (z toho cukr: 2.07 g), Tuky: 4.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.38 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.96 g, Bílkoviny: 7.78 g, Sůl: 1.15 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Karolína Kirvejová, Kublov

Karolína Kirvejová, Kublov:
Jednoduše jsem musela ve svém bytí udělat nějakou změnu. 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g se k této příležitosti ukázal jako stvořený. A skutečně, díky němu je můj život nyní mnohem lepší než kdy dříve. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale nemáte k velké volbě většinou dostatek vůle. S 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g budou takové pocity okamžitě minulostí. Dojdete závěru, že na radikální změnu stačí často opravdu málo.

Marek Gibala, Plužná

Marek Gibala, Plužná:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Sebastian Uherka, Halámky

Sebastian Uherka, Halámky:
Pořizoval jsem dárky pro přátele a vybrané 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Okamžitě jsem je objednal a druhý den mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

Gabriela Purkartová, Velké Hydčice

Gabriela Purkartová, Velké Hydčice:
Jsem spokojená. 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g byl opravdu rychle doručen k mé celkové štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Anna P: Tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jan S: Jsem ráda, že to mám

Nikol R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktor K: tak jsem to dostala aje to super

Nela H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt