10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65% - v různém poměru: cibule*, mrkev*, pórek*, celer*, špenát*), strouhanku* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, paprika*, saturejka*), slunečnicový olej*, emulgátor: sójový lecitin*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sója, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1220 kJ (289 kcal) na 100 g. Sacharidy: 50.9 g, (z toho cukr: 2.07 g), Tuky: 4.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.38 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.96 g, Bílkoviny: 7.78 g, Sůl: 1.15 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Matouš Pustowka, Stará Voda

Matouš Pustowka, Stará Voda:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g přestal fungovat, byl jsem nucen zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a v neposlední řadě v přístupu prodávajícího. Přestože upřednostňuji osobní kontakt a možnost si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g osahat, nyní jsem volba padla službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto firmu si vážím.

Simona Krčínová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

Simona Krčínová, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Po 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g máme jen týden, už teď vím, že jsme udělali správně, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

Rozálie Podlipská, Doubek

Rozálie Podlipská, Doubek:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm hovořit jen v superlativech. Používám jej už více než týden a jsem zcela spokojená, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je jasné, že se jedná o hodně trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Hana D: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa T: děda je z dárku je nadšený

Veronika F: Je to dostatečné?

Filip Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt