10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1256 Kč
Naše cena: 837 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské zeleninou plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65% - v různém poměru: cibule*, mrkev*, pórek*, celer*, špenát*), strouhanku* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, paprika*, saturejka*), slunečnicový olej*, emulgátor: sójový lecitin*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sója, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1220 kJ (289 kcal) na 100 g. Sacharidy: 50.9 g, (z toho cukr: 2.07 g), Tuky: 4.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.38 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.96 g, Bílkoviny: 7.78 g, Sůl: 1.15 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Matouš Pustowka, Stará Voda

Matouš Pustowka, Stará Voda:
S ohledem na to, že mi 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g vypověděl službu, byl jsem nucen zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a navíc v ochotě. Navzdory tomu, že vyžaduji osobní kontakt a možnost si 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g vyzkoušet, teď jsem zvolil službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto společnost mohu doporučit.

Simona Krčínová, Vícenice u Náměště nad Oslavou

Simona Krčínová, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Po 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g máme jen měsíc, už teď vím, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Rozálie Podlipská, Doubek

Rozálie Podlipská, Doubek:
10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm psát jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Už na první pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Kamila K: děda je z dárku je nadšený

Radim J: 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš D: Jsem ráda, že to mám

Lucie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt