10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1380 Kč
Naše cena: 920 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nikol Freslová, Jihlávka

Nikol Freslová, Jihlávka:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Josef Pecha, Skořice

Josef Pecha, Skořice:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou jednoduchého běžného používání. Ve prospěch 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Jakub Feigerle, Žernovník

Jakub Feigerle, Žernovník:
Chtěl jsem udělat radost dceři k výročí. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je báječný. Žena byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Michael Dankanič, Slušovice

Michael Dankanič, Slušovice:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l naprosto odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena přitom příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

Emma Křídlová, Javůrek

Emma Křídlová, Javůrek:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Laura Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jáchym M: Jsem ráda, že to mám

Jana M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt