10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2310 Kč
Naše cena: 1540 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Václav Chwistek, Bílá Lhota

Václav Chwistek, Bílá Lhota:
Tak na začátek, 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Alžběta Konečková, Vlastislav

Alžběta Konečková, Vlastislav:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem holka, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l nabízeli za výhodnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem se rozhodla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt doručen dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

Jaroslav Štrincl, Labská Stráň

Jaroslav Štrincl, Labská Stráň:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče materiálu..velikosti 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Zuzana Jančářová, Malé Žernoseky

Zuzana Jančářová, Malé Žernoseky:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i několik dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hlavně se ptám prodejce. Na tento 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jsem objevila hodně pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Barbora M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Valerie F: Je to dostatečné?

Michaela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radek V: 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt