10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1380 Kč
Naše cena: 920 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nikol Freslová, Jihlávka

Nikol Freslová, Jihlávka:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Josef Pecha, Skořice

Josef Pecha, Skořice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l hraje také objem i jeho rozumná hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

Jakub Feigerle, Žernovník

Jakub Feigerle, Žernovník:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je perfektní. Žena byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Michael Dankanič, Slušovice

Michael Dankanič, Slušovice:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l naprosto odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena celkem hezká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

Emma Křídlová, Javůrek

Emma Křídlová, Javůrek:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Karolína Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denisa G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt