10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1380 Kč
Naše cena: 920 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nikol Freslová, Jihlávka

Nikol Freslová, Jihlávka:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Josef Pecha, Skořice

Josef Pecha, Skořice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle lehkého každodenního používání. Ve prospěch 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l hraje také velikost i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Jakub Feigerle, Žernovník

Jakub Feigerle, Žernovník:
Chtěl jsem udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l je perfektní. Manželka byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Michael Dankanič, Slušovice

Michael Dankanič, Slušovice:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l naprosto odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena celkem příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní zkušenosti jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Emma Křídlová, Javůrek

Emma Křídlová, Javůrek:
Dlouho jsem váhala mezi touto 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Barbora L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver M: je to fajné

Dominika H: Je to dostatečné?

Patrik L: Jsem ráda, že to mám

Kryštof R: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt