10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové šťávy a banánů a citrónové šťávy představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti kokosovo-banánové chuti s jemným citrónovým nádechem. Unikátní, zdravý zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva* (80%), banán-buničina* (18%), citronová šťáva-koncentrát* (2%), antioxidant: kyselina askorbová*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 150 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Michaela Chrastilová, Hodonín:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jednoduchost a přehlednost a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým přátelům a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Anežka Mareková, Milasín:
Již dlouho hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok kamkoliv se vydám a nikdy mě nezradí. Již tomu tak není. Stále jsem nedokázala najít. Až do okamžiku, než jsem v e-shopu objevila 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l. Nyní již konečně nejsem nucena činit žádné kompromisy, dokáže přesně to, co chci.

Gabriela Mižikárová, Lukoveček:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l hodně ocenila zejména to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho doručit až domů. Pošťák mi pak všechno potřebné pověděl, takže po špatných zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

Šárka Jiráňová, Rosovice:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Kateřina H: nemá chybu

František P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa L: děda je z dárku je nadšený

Denisa Ž: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alžběta M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt