10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2285 Kč
Naše cena: 1523 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Radim Eber, Hojovice

Radim Eber, Hojovice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Linda Prajková, Chocomyšl

Linda Prajková, Chocomyšl:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně užitečný. I manžel si jej pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Radim Lebr, Mořinka

Radim Lebr, Mořinka:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento výrobek si opět pořídím jen zde. Jsem zcela šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

Gabriela Kantková, Bučovice

Gabriela Kantková, Bučovice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit něco, co se mi nelíbí. Právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je takový dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nikol N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel N: tak jsem to dostala aje to super

Adam D: funkční výrobek

Ondřej Š: je to fajné

Oliver N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt