10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2285 Kč
Naše cena: 1523 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Radim Eber, Hojovice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Linda Prajková, Chocomyšl:
Před měsícem jsem si u vás koupila 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup velmi obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně funkční. I kamarád si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité dodání i malou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl manuál, s kamarádem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Radim Lebr, Mořinka:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem objednal prvně a můžu s láskou recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento výrobek si opět koupím jen zde. Jsem opravdu spokojený a můžu všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Gabriela Kantková, Bučovice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě hodně zaujal. Jak se povídá, první touha, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Denisa F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena K: Ideální k osmnáctinám :)

Natálie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ema N: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt