10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nikolas Dreveniak, Vlčice:
Přestože prodejce nabízel opravdu širokou nabídku 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, zažil jsem zklamání, když 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přivezl kurýr. Co se týče dovážky, vše naprosto v pořádku. Jenomže eshop mi neuměl vysvětlit, proč dorazilo jiné zboží. Záležitost byla vyřešena za více jak 30 dní, což považuji za jediný nedostatek tohoto eshopu.

Jana Ottmarová, Týnišťko:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je opravdu dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný produkt u mojí babičky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik je podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Kristýna Cínová, Úvaly:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Z počátku jsem se na 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vyptávala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Eva Vincentová, Kolinec:
Běžně nakupuji přes web a aktuálně jsem chtěla ke svému používání 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi postačil. Splnil mé potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Kamila Matějčková, Zádveřice-Raková:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem vybírala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Prohlédla jsem několik obchodů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po týdnu testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali další 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Miroslav Č: tak jsem to dostala aje to super

Markéta K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena T: Ideální k osmnáctinám :)

Radek D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt