10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2504 Kč
Naše cena: 1669 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Richard Bašista, Křivsoudov

Richard Bašista, Křivsoudov:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Dominik Janich, Valdíkov

Dominik Janich, Valdíkov:
Vše bylo zcela v pořádku. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem velmi uspokojen a můžu tento model doporučit snad asi všem. Navíc v Eshopu profesionální jednání a milá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Matouš Pankratz, Hrabišín

Matouš Pankratz, Hrabišín:
Na doporučení přátel v práci jsem předminulý týden zakoupil 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, protože už delší čas něco podobného sháním. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil moje potřeby, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Lukáš H: 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tomáš B: Celkem jsem spokojený.

Nikola P: Ideální k osmnáctinám :)

Marek B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt