10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2285 Kč
Naše cena: 1523 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Radim Eber, Hojovice

Radim Eber, Hojovice:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Linda Prajková, Chocomyšl

Linda Prajková, Chocomyšl:
Nedávno jsem si u vás objednala 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl manuál, s kamarádem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Radim Lebr, Mořinka

Radim Lebr, Mořinka:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí recenzovat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si opět koupím jen zde. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Gabriela Kantková, Bučovice

Gabriela Kantková, Bučovice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě hodně oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá touha! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Petra D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktorie N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sabina H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie S: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt