10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

David Tyrol, Hajnice:
Jedná se o trošku jednodušší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g zakoupil, tak jej určitě využiji. Za tu cenu je více méně jednodušší, ale přesto funguje hezky a doufám, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych kupoval znova, vzal bych jednodušší variantu, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Marek Salomon, Malé Svatoňovice:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle lehkého běžného používání. Ve prospěch 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Václav Sakajto, Dolní Lukavice:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem objednal poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím říct, že tento produkt si zase objednám jen odsud. Jsem opravdu spokojený a můžu všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Perfektní.

Sára Ladová, Ražice:
Nejpr jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g koupila pro svého tátu k vánocům. Když jsem jen tak surfovala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem děda byl zcela nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g opravdu umí, a velmi mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a chtěla si získat další pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Filip M: Přišlo to celkem rychle

Vít B: 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adéla K: já jsem to prostě chtěla

Karolína U: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt