10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2285 Kč
Naše cena: 1523 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Radim Eber, Hojovice

Radim Eber, Hojovice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Linda Prajková, Chocomyšl

Linda Prajková, Chocomyšl:
Nedávno jsem si u vás objednala 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g a tolik mě nadchnul, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je celkem hodně pěkný a hlavně užitečný. I manžel si ho pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl návod, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Radim Lebr, Mořinka

Radim Lebr, Mořinka:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci říct, že tento produkt si opět koupím jen odsud. Jsem zcela šťastný a můžu všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Gabriela Kantková, Bučovice

Gabriela Kantková, Bučovice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě hodně zaujal. Jak se říká, první myšlenka, správná touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Jiří V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman L: 110 % spokojenost

Rozálie L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zuzana E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt