10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2285 Kč
Naše cena: 1523 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Radim Eber, Hojovice

Radim Eber, Hojovice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Linda Prajková, Chocomyšl

Linda Prajková, Chocomyšl:
Nedávno jsem si u vás zakoupila 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g a hodně mě rozmazlil, že jsem objednávku velmi rychle zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně funkční. I přítel si ho pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl návod, s manželem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Radim Lebr, Mořinka

Radim Lebr, Mořinka:
Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem zakoupil prvně a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si zase koupím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

Gabriela Kantková, Bučovice

Gabriela Kantková, Bučovice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g mě hodně oslovil. Jak se říká, první myšlenka, správná touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Jakub A: Celkem jsem spokojený.

Dominika Č: nemá chybu

Valerie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda Ď: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Klára P: Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt