10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2340 Kč
Naše cena: 1560 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Emma Przybylová, Vanůvek

Emma Przybylová, Vanůvek:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g prodávali za výhodnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

Kryštof Přívara, Hostašovice

Kryštof Přívara, Hostašovice:
Nejprve musím vyzdvihnout zcela osobitý vzhled, potom také originální užitek 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dá se užít pro více činností, ale pozor je hodně mačkavý. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl změněn tento krásný vzhled. Je opravdu výkonný a celkem klidný.

Jonáš Bičan, Štěpánkovice

Jonáš Bičan, Štěpánkovice:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Dominik Šanc, Bohdalec

Dominik Šanc, Bohdalec:
Přes net nenakupuji moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje mé očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Laura K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petr K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michael V: 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jakub K: Jsem ráda, že to mám

Anna H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt