10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2135 Kč
Naše cena: 1423 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Václav Moucha, Loučovice:
Hledal jsem dárky pro rodiče a vybrané 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Alena Říhová, Lipovice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g dost ocenila zejména to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho dovézt až domů. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

Sabina Reisnerová, Doksy:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i většina nakupujících hodnotíme pozitivně zanedbatelnou spotřebu, slušné příslušenství, tichý chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl návod na používání v mateřštině, a některé prvky nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Viktor V: 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

David K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila S: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Václav Ď: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt