10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2202 Kč
Naše cena: 1468 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Klára Mainclová, Bezvěrov:
Vybrat si ten ideální produkt se jeví jako velmi náročné. Nabízí se totiž velká paleta různých alternativ. Já jsem si zvolila 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Měsíce po používání mi mou volbu jen utvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych vůbec nerozhodla jinak. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem z toho důvodu ukázala také širokému okolí. A s potěšením bych o něm takto doporučila i dalším zájemcům.

Šimon Krausz, Dobřejovice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g měli na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm hezky mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g koupil a hned druhý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Matouš Soušek, Bylany:
Vyborna 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Klára L: Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam K: Jsem ráda, že to mám

Radim K: je to fajné

Tomáš O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt