10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2340 Kč
Naše cena: 1560 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Emma Przybylová, Vanůvek

Emma Przybylová, Vanůvek:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g prodávali za báječnou cenu a slíbili bleskové zaslání, tak jsem se rozhodla. A chci napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi model doručen dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Jednoduchý a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Kryštof Přívara, Hostašovice

Kryštof Přívara, Hostašovice:
Nejprve musím upřednostnit zcela osobitý vzhled, dále také skvělý užitek 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dá se použít pro více věcí, ale bacha je hodně křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl změněn tento originální design. Je teda užitečný a celkem osobitý.

Jonáš Bičan, Štěpánkovice

Jonáš Bičan, Štěpánkovice:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče materiálu..velikosti 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Dominik Šanc, Bohdalec

Dominik Šanc, Bohdalec:
Přes web nehledám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g je přesně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za levnou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě opět děkuji. Jistě se na vás zase v blízké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Johana V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tobiáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta R: Ideální k osmnáctinám :)

Adéla V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt