10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2135 Kč
Naše cena: 1423 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Václav Moucha, Loučovice

Václav Moucha, Loučovice:
Pořizoval jsem dárky pro děti a vybrané 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

Alena Říhová, Lipovice

Alena Říhová, Lipovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g velmi ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Doručovatel mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

Sabina Reisnerová, Doksy

Sabina Reisnerová, Doksy:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i většina lidí hodnotíme jako plus zanedbatelnou spotřebu, bohaté vybavení, nehlučný chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl manuál na používání v češtině, a určité komponenty nelze repasovat. Přesto celkově hodnotím jako vynikající.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Sofie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana P: Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adéla M: nemá chybu

Sebastian B: tak jsem to dostala aje to super

Kamila B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt