10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezchybný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si koupil hlavně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, tudíž cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobek mě příjemně překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem poté z vděku koupil láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tahle 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal, protože je za méně jak třetinovou cenu než podobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Sabina K: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek M: funkční výrobek

Antonín D: Přišlo to celkem rychle

Richard S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt