10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč KOUPIT

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Aleš Poč, Osoblaha:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení on-line, potřetí mě odradily recenze objednávajících. To se mě u 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu zcela používat.

Anna Pitterová, Úsobí:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g mi poradila matka jako šikovný prostředek, který výborně užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko hledat. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Šimon Synecký, Štěpánov:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g bych vytkl roztomilý vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem několik těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Sabina P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vít R: funkční výrobek

Richard C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

František H: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea T: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt