10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní komunikace, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si zakoupil převážně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě dívat, jaká je cena, takže cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Neočekával jsem příliš dobré zpracování, ale výrobek mě opravdu překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem poté jako revanš koupil láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal skutečně ohromnou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybral, protože je za méně jak třetinovou cenu než podobné kousky na jiných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Valerie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Miroslav Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa V: děda je z dárku je nadšený

Richard O: je to fajné

Julie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt