10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Martin Pisinger, Litultovice

Martin Pisinger, Litultovice:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Očekávaná kvalita produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Petr Pszczolka, Černovice

Petr Pszczolka, Černovice:
Nejprve musím upřednostnit opravdu krásný design, dále také originální výkon 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dá se užít pro více věcí, ale pozor je převelice křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezměnilo, jen byl poškrábán tento originální vzhled. Je teda užitečný a celkem tichý.

Laura Křemečková, Břevnice

Laura Křemečková, Břevnice:
Po 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Radim Joneš, Chotěbuz

Radim Joneš, Chotěbuz:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem vypátral náhodou na internetu. Recenze na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Ovšem, že jsem pochyboval, to je asi při koupi online normální, ale ve chvíli, kdy mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g přivezli domů, přišel jsem na to, že obavy byly naprosto neopodstatněné. Funguje bez chybičky, moc mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho objednal. Doporučuji!

Veronika Riemerová, Razová

Veronika Riemerová, Razová:
Jako každá holka miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem velmi spokojená, oceňuji bezchybnou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Emma F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie K: děda je z dárku je nadšený

Veronika P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matyáš W: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt