10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl přesvědčený, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal především proto, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím vždy dívat, jaká je cena, takže cenovka byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobce mě skutečně překvapil. Prvotřídní, šikovná věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi ho doporučil, jsem pak za odměnu koupil láhev skotské, protože mi svým tipem udělal skutečně velkou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tahle 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Aneta K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikolas B: tak jsem to dostala aje to super

Michaela B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt