10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nikolas Cvešper, Radslavice:
Po více než jednom měsíci zkoušení tohoto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g chci napsat, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a hodně silný. Již při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel není.

Emma Schönbeková, Kosov:
Za tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ji po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Šárka Panovcová, Prasek:
V pondělí jsem dostala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jako super.

David Miffek, Kamenné Žehrovice:
Ihned mě překvapil stylový design internetového obchodu. Špičkově byla vyhotovena nabídka, obrázky, informace, recenze. Bohužel jsem si nebyl jistý s výběrem 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, tak jsem se obrátil na prodejce. Komunikace byla rychlá, jasná. Výhodou byla poukázka na identický 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g za jinou cenu. Obchod vřele doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Zuzana Lacioková, Bavorov:
Stále jsem si říkala, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se smíchem mi o 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g řekla. Užívá ho už pět let a je zcela spokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají perfektní e-shop, na kterém si ho lehce objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Marie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Hana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa A: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela S: nemá chybu

Natálie R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt