10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Rozálie Tajzlerová, Svijanský Újezd:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g již mají, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje očekávání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Marek Koukolíček, Suchohrdly:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 žlábek na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Ondřej Drhlík, Salaš:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

Marek Záloha, Ctiněves:
Nebyl jsem velký příznivce nějakých novinek. Ale 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" známého, mohl bych si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g objednat taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt měsíce toho nákupu nelituji.

Matěj Přibík, Bohušice:
Koupili jsme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se potom po dvou dnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Zuzana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eva Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan K: funkční výrobek

Aneta Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt