10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Rozálie Tajzlerová, Svijanský Újezd:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g již mají, byly totálně rády. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco podobného potřebovala hodně dlouho, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na úplně naplněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Marek Koukolíček, Suchohrdly:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Ondřej Drhlík, Salaš:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

Marek Záloha, Ctiněves:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pořídit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po čtvrt měsíce té objednávky nelituji.

Matěj Přibík, Bohušice:
Objednal jsme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se potom po třech dnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Vít L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matyáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Oliver L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jonáš Š: Celkem jsem spokojený.

Nikola P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt