10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal hlavně z důvodu, že byl levný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, takže cenovka byla pro mě důležitá. Nečekal jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věc. Za málo peněz super užitek, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš dopřál láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal vskutku velkou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tahle 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Šárka T: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karolína P: já jsem to prostě chtěla

Viktorie O: děda je z dárku je nadšený

Vít P: tak jsem to dostala aje to super

Ema H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt