10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl jistý, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si zakoupil hlavně z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, tudíž cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Nečekal jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě mile překvapil. Prvotřídní, funkční věcička. Za málo peněz perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem pak za odměnu koupil láhev skotské, protože mi tím udělal opravdu ohromnou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Rozálie C: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela K: dobré

Dominik Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marek P: je to fajné

Zdeněk F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt