10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Martin Pisinger, Litultovice

Martin Pisinger, Litultovice:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a potvrdilo se. Požadovaná zpracování produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru barevné varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Petr Pszczolka, Černovice

Petr Pszczolka, Černovice:
Nejprve chci pochválit zcela osobitý design, dále také originální výkon 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dá se užít pro několik funkcí, ale pozor je hrozně křehký. Sestře se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tento krásný design. Je opravdu výkonný a celkem tichý.

Laura Křemečková, Břevnice

Laura Křemečková, Břevnice:
Po 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Radim Joneš, Chotěbuz

Radim Joneš, Chotěbuz:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem vypátral náhodou online. Recenze na něj byly většinou skvělé, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Ovšem, že jsem pochyboval, to je asi při koupi online normální, ale v momentě, kdy mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g dorazil až ke dveřím, došel jsem k závěru, že to bylo naprosto zbytečné. Vše zvládá bravurně, fakt mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

Veronika Riemerová, Razová

Veronika Riemerová, Razová:
Jako každá žena miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem velmi spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Matyáš T: 110 % spokojenost

Kamila K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aleš L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kamila N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt