10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl přesvědčený, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si zakoupil převážně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cenovka byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě mile překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Příteli, který mi o něm řekl, jsem poté z vděku koupil láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal vskutku velkou radost.

Václav Švec, Sudslava

Václav Švec, Sudslava:
Tato 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Aleš Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora T: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vít K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt