10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si pořídil především proto, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, tudíž cenovka byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobce mě skutečně překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za přijatelnou cenu super užitek, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté za odměnu věnoval láhev dobrého vína, protože mi tím udělal vskutku ohromnou radost.

Václav Švec, Sudslava:
Tato 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

František V: Jsem ráda, že to mám

Jaroslav M: Přišlo to celkem rychle

Rozálie H: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt