10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Martin Pisinger, Litultovice

Martin Pisinger, Litultovice:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Očekávaná zpracování produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s jednoduchým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Petr Pszczolka, Černovice

Petr Pszczolka, Černovice:
Nejprve musím vyzdvihnout opravdu hezký design, potom také skvělý výkon 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dá se použít pro více věcí, ale pozor je převelice mačkavý. Matce se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle hezký design. Je opravdu užitečný a celkem klidný.

Laura Křemečková, Břevnice

Laura Křemečková, Břevnice:
Po 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Radim Joneš, Chotěbuz

Radim Joneš, Chotěbuz:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem vypátral náhodou online. Hodnocení na něj byly většinou pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být velký risk. Jasně, že jsem měl mírný strach, to je zřejmě při objednávání v e-shopu normální, ale jakmile mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g dorazil do schránky, zjistil jsem, že to bylo naprosto zbytečné. Vše zvládá bravurně, hodně mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

Veronika Riemerová, Razová

Veronika Riemerová, Razová:
Jako každá holka miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Johana P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vojtěch Č: tak jsem to dostala aje to super

Amálie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Barbora U: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt