10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 708 Kč
Naše cena: 472 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Tereza Stojaníková, Opatovice I

Tereza Stojaníková, Opatovice I:
Mám 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g již 1 rok a stále jsem spokojená

Kristián Hřivňacký, Tupesy

Kristián Hřivňacký, Tupesy:
Když jsem vybíral 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g a určitě jsme zvolili dobře. Je dobrý, odolný a úplně odpovídá našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej zase objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. Dlouho jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

Tadeáš Tichák, Jasenice

Tadeáš Tichák, Jasenice:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, který jsem sháněl, byl jen na těchto internetových stránkách. Byl jsem příjemně překvapen z široké nabídky. Průběh nákupu mne utvrdil o špičkové úrovni tohoto eshopu. Z toho důvodu mohu doporučit lidem, kteří upřednostňují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným negativem je tak nějak jako všude, doba dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Hana Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lukáš T: Jsem ráda, že to mám

Nikola P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt