10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Samuel Zasadil, Brniště:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Pavel Baláček, Lučina:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si koupil převážně z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím pečlivě dívat, jaká je cena, tudíž cenovka byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za málo peněz perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš věnoval láhev skotské, protože mi doporučením udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Václav Švec, Sudslava:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si objednal, protože je za méně jak třetinovou cenu než stejné kousky na podobných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Filip K: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela V: dobré

Aleš F: 110 % spokojenost

Daniela H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt