10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nikolas Cvešper, Radslavice:
Po více než jednom měsíci zkoušení tohoto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g chci konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a hodně silný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Emma Schönbeková, Kosov:
Za tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ji po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Šárka Panovcová, Prasek:
V čtvrtek jsem obdržela 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla vyzkoušet, zda skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jako super.

David Miffek, Kamenné Žehrovice:
Ihned mě zaujal pěkný webdesign tohoto webu. Kvalitně byla zpracována nabídka, fotografie, popisy, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, tak jsem zavolal do firmy. Komunikace byla blesková, pohodová. Výhodou byla poukázka na stejný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g za jinou cenu. E-shop opravdu doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Zuzana Lacioková, Bavorov:
Pořád jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pověděla. Aplikuje ho už několik let a je naprosto uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají dobrý eshop, na kterém si ho pohodlně objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Filip K: tak jsem to dostala aje to super

Michal D: je to fajné

Lukáš T: Jsem ráda, že to mám

Viktor C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Klára W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt