10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Adéla Drozdková, Hlubočany:
Dostala jsem 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala milý dárek.

Markéta Pillmannová, Žáky:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci dohodly, že si online zakoupíme víc zboží najednou, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy vybrala v sortimentu právě tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, protože se mi nic jiného nelíbilo. Ale byla to velmi nejlepší volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cena, zkrátka špica!

Jonáš Kubenka, Uhlířov:
Perfektní 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Bál jsem se, jestli si vyberu správný druh tohoto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci webového obchodu. Takže jsem neváhal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, takže během cesty nedošlo k poškození. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g působí přesně tak, jak by měl. A k mé naprosté spokojenosti.

Nela Witoszová, Nová Olešná:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já jej můžu využívat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Samuel Szilvási, Rabí:
Při výběru 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Ondřej Č: Jsem ráda, že to mám

Natálie R: já jsem to prostě chtěla

Denisa N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel P: 110 % spokojenost

Kryštof D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt