10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Jakub Jeziorski, Hojovice

Jakub Jeziorski, Hojovice:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g a ještě jednou 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Perfektní výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé hledání. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Adéla Přívětivá, Nenkovice

Adéla Přívětivá, Nenkovice:
Když už zde 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g hodnotíte, já se nemůže držet zpátky. Pořídila jsem si ho původně shodou okolností. Chtěla jsem si objednat něco jiného, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem našla tuto věc. No a od té doby nepoužívám nic jiného. Tohle je jednoduše top kvalita za dobrou cenu, bezproblémová doprava a velmi příjemný přístup prodejce. Potřebujete nad víc?

Jonáš Placer, Neděliště

Jonáš Placer, Neděliště:
Pořizoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto super.

Sebastian Galo, Okřesaneč

Sebastian Galo, Okřesaneč:
Jak 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A kritizuje se furt, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není případ 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Asi bych si určitě dal více, v tomto případě zpracování zcela převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo častěji. Pozitivně hodnotím také rychlost dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Sebastian B: tak jsem to dostala aje to super

Rozálie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vojtěch U: funkční výrobek

Karolína K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt