10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 744 Kč
Naše cena: 496 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Alena Dobalová, Zárubice

Alena Dobalová, Zárubice:
Logicky jsem nejdříve byla jako většina mírně nedůvěřivá. Přečetla jsem ale množství nadšených doporučení a nechala jsem se také nalákat k vyzkoušení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. A skvěle jsem udělala. Teď se k oslavným ohlasům totiž opravdu musím připojit. Pokud ještě s pořízením váháte, tak přestaňte přemýšlet a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g si objednejte. Budete spokojení, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g patří ve svém sortimentu k absolutní špičce.

Petra Divácká, Dušejov

Petra Divácká, Dušejov:
Málokdy objednávám věci přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela spokojená a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky takový.

Radek Mičín, Nová Paka

Radek Mičín, Nová Paka:
Ještě než jsem 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Sebastian P: 110 % spokojenost

Veronika K: děda je z dárku je nadšený

Jana O: Ideální k osmnáctinám :)

Dominik S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vít M: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt