10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Valerie Tikovská, Liberk:
V úterý jsem dostala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jako perfektní.

Oliver Buchwaldek, Dolní Rychnov:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Viktor Vít, Věžná:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g mě zlákal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím trochu nervy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak jsem se utvrdil. Zejména se totiž 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g pyšní vskutku intuitivním ovládáním. Rychle si ho automatizují i lidé, kteří s tímto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g do té doby žádné zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

Martin Gucký, Mladeč:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, napadlo mě, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g mohl být tak dobrý, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Michaela Šimuničová, Boskovštejn:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Amálie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adéla : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sofie K: já jsem to prostě chtěla

Josef Z: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt