10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 744 Kč
Naše cena: 496 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Alena Dobalová, Zárubice

Alena Dobalová, Zárubice:
Samozřejmě jsem před nákupem byla jako každý trochu skeptická. Našla jsem ale řadu nadšených zkušeností a dala jsem se také zlákat k nákupu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. A znamenitě jsem udělala. Nyní se k pozitivním názorům totiž opravdu musím přidat. Jestli stále s pořízením váháte, tak neváhejte a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g si pořiďte. Nezklame vás, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

Petra Divácká, Dušejov

Petra Divácká, Dušejov:
náhodně kupuji něco přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové zaslání až do kanceláře. Jsem tedy zcela spokojená a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Radek Mičín, Nová Paka

Radek Mičín, Nová Paka:
Nejdřív než jsem 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Simona Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Klára C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš P: funkční výrobek

Ema M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt