10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás dostala po dvou dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm psát pouze v superlativech. Užívám jej již více než týden a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi dorazil kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na víkend a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší využívání, delší transport a náročnější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj roky používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Michaela Š: já jsem to prostě chtěla

Nela S: nemá chybu

Michael I: funkční výrobek

Josef S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan C: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt