10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Jaroslav Šumichrast, Radňoves:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem předtím spatřil na billboardu. Předtím mě moc nezaujal, připadal mi příliš přechválený. Ovšem následně jsem měl řeč s přáteli, kteří si zboží zakoupili. Nedali na něj dopustit, nabádali mě, tak jsem ho taky objednal. Myslím, že reklama na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g byla pravdivá. Materiály, ryhlé doručení, odolnost, zkrátka jedním slovem boží.

Denis Gromnica, Dalovice:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem vypátral náhodou v internetovém obchodě. Hodnocení na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být přílišný risk. Přirozeně jsem měl mírný strach, to je zřejmě při koupi v e-shopu přirozené, ale jakmile mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g přišel do schránky, došel jsem k závěru, že obavy byly naprosto zbytečné. Funguje bez chybičky, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho objednal. Skvělý kup!

Nela Kubanková, Blatnice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g splnil moje požadavky, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Oliver L: Jsem ráda, že to mám

Matouš H: funkční výrobek

Sabina P: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt