10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem sháněl. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm mluvit pouze v pozitivních variantách. Používám jej už více než týden a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Již na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak předně, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Chystala jsem se na víkend a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, příjemný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj roky používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Jakub B: Přišlo to celkem rychle

Filip K: je to fajné

Nikol B: já jsem to prostě chtěla

Tereza J: dobré

Kateřina S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt