10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem sháněl. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od objednání, se mi hodně líbí a mohu o něm mluvit pouze v superlativech. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Už na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice:
Chystala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Hana S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Martin K: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aleš J: Jsem ráda, že to mám

Nikol D: Ideální k osmnáctinám :)

Laura M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt