10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem poptával. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm psát jen v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem zcela ráda, prozatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak předně, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší využívání, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj roky používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Alena B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marek G: je to fajné

Emma R: děda je z dárku je nadšený

Ema K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt