10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem poptával. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás dostala po čtyřech dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na první pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

Ema Halenková, Libáň:
Za náš léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Marie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela Š: nemá chybu

David S: Přišlo to celkem rychle

Radim R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt