10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem poptával. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Používám jej už více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Už na první pohled je viditelné, že se jedná o hodně trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak předně, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, příjemný. Zvládne i větší zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější cesty.

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj roky používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nela Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Štěpán H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina T: nemá chybu

Daniel M: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt