10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem hledal. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm hovořit jen v superlativech. Používám jej už více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na opačnou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za můj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Karolína K: já jsem to prostě chtěla

Michael Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára V: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt