10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem poptával. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak předně, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na víkend a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejvzdálenější cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Emma P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Martin K: Přišlo to celkem rychle

Petra D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jakub C: 110 % spokojenost

Rozálie G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt