10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 744 Kč
Naše cena: 496 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

David Ebenhöh, Stará Červená Voda

David Ebenhöh, Stará Červená Voda:
Během objednání 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem hodně přísný. Stojím si za kvalitou a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Miroslav Panec, Podomí

Miroslav Panec, Podomí:
Jako chlap nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Takže jsem věděl, jaký produkt potřebuji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální komunikace prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že chci tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g každému doporučit. Jsem rád a zároveň příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový obchod.

Alena Brandsteinová, Šindelová

Alena Brandsteinová, Šindelová:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabídka ostatních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (špatná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mě ale oslovila už jeho prezentace a milost prodejce. Z počátku jsem se na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

Aneta Kondělková, Pokojovice

Aneta Kondělková, Pokojovice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g splnil moje požadavky, řekla bych zcela, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Adéla Mokrá, Šaplava

Adéla Mokrá, Šaplava:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Miroslav P: funkční výrobek

Jaroslav V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sebastian S: Přišlo to celkem rychle

Kristýna S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt