10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Jaroslav Šumichrast, Radňoves:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem nejdřív viděl v tisku. Předtím mě vůbec neoslovil, myslel jsem, že je až moc přechválený. Avšak poté jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží zakoupili. Nedali na něj dopustit, nabádali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Nyní mám za to, že reklama na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g opravdu nepřeháněla. Materiály, blesková doprava, odolnost, zkrátka jedním slovem špica.

Denis Gromnica, Dalovice:
Daný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem našel shodou okolností na internetu. Hodnocení na něj byly většinou výborné, takže jsem si řekl, že to nemusí být přílišný risk. Logicky jsem měl mírný strach, to je asi při koupi online normální, ale jakmile mi 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g přišel až ke dveřím, přišel jsem na to, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá bez chyby, opravdu mi pomáhá a nyní jsem velice rád, že jsem si ho objednal. Není co dodat!

Nela Kubanková, Blatnice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ne. On je totiž opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Anežka I: nemá chybu

Václav K: je to fajné

Lucie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt