10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a objednal přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem poptával. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od objednání, se mi velmi líbí a mohu o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Používám jej již více než měsíc a jsem zcela ráda, zatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak předně, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi dorazil kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Chystala jsem se na víkend a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za náš roky používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Marie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana A: já jsem to prostě chtěla

Kristián V: Jsem ráda, že to mám

Ema O: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt