10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a mohu o něm mluvit pouze v superlativech. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice:
Chystala jsem se na dovolenou a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

Ema Halenková, Libáň:
Za svůj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Zuzana Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sabina M: děda je z dárku je nadšený

Simona R: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Natálie Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt