10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Václav Krikl, Drásov

Václav Krikl, Drásov:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl reklamní článek, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes web nemám dosti dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit skutečný tvar výrobku a vyzkoušet funkčnost 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a stabilní pomocník pro garáž i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Johana Brusnická, Lhota u Lysic

Johana Brusnická, Lhota u Lysic:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si objednala hlavně kvůli muži. I když jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Manžel mě velmi blahořečil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje velmi dobře a manžel už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Laura K: dobré

Amálie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sebastian P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Martin W: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aleš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt