10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Tereza Štumpová, Senohraby:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g zakoupit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela opatrná. Když mně nákup doporučil i manžel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Dominika Meškanová, Velké Březno:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mi doporučila matka jako účinný prostředek, který výborně chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

Veronika Horčičková, Dlažkovice:
Jako ženská cítím nejvíce pocit, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní užívání se zatím nijak neprojevilo, jednoduše jde opravdu o kvalitní věc. Pokud také zvažujete objednání, určitě nebudete chybovat. Mile mě oslovilo jednání obchodu – opravdu na výši.

Samuel Maroušek, Losiná:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Karolína Mokrohajská, Vodňany:
Po 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Lucie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie S: Je to dostatečné?

Patrik Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela C: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt