10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 744 Kč
Naše cena: 496 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

David Ebenhöh, Stará Červená Voda

David Ebenhöh, Stará Červená Voda:
Při nákupu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem poměrně přísný. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc profesionální jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý nákup. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Miroslav Panec, Podomí

Miroslav Panec, Podomí:
Jako chlap nemám moc času hledat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký produkt chci. Našel jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g všem doporučit. Jsem rád a zároveň mile překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Perfektní eshop.

Alena Brandsteinová, Šindelová

Alena Brandsteinová, Šindelová:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabídka konkurenčních výrobců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý dodavatel by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vyptávala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem poradit.

Aneta Kondělková, Pokojovice

Aneta Kondělková, Pokojovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ne. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Adéla Mokrá, Šaplava

Adéla Mokrá, Šaplava:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Amálie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip K: 110 % spokojenost

Sabina B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt