10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nikolas Ruibar, Hranice

Nikolas Ruibar, Hranice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, jaký jsem poptával. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Eva Taflířová, Trubín

Eva Taflířová, Trubín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm psát jen v superlativech. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

Kristián Moravský, Bílsko

Kristián Moravský, Bílsko:
Tak na začátek, 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Anna Sedláková, Boleradice

Anna Sedláková, Boleradice:
Připravovala jsem se na víkend a 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

Ema Halenková, Libáň

Ema Halenková, Libáň:
Za můj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Petr Z: 110 % spokojenost

Michael W: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniel S: funkční výrobek

Michaela P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola K: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt