10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Václav Krikl, Drásov

Václav Krikl, Drásov:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal doručit. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám dosti dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň:
Za tuto nízkou cenu naprosto dokonalý produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit reálný sílu výrobku a otestovat funkčnost 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a stabilní pomocník pro garáž i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Johana Brusnická, Lhota u Lysic

Johana Brusnická, Lhota u Lysic:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si objednala zejména kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho našla pro sebe, bylo jisté, že mu to udělá radost. No a nepletla jsem se. Chlap mě velmi chválil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi vskutku dobře a partner si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla vysmátá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Kamila Ř: nemá chybu

Nela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tomáš M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radek Z: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt