10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Václav Krikl, Drásov

Václav Krikl, Drásov:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mohl být tak perfektní, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň

Jáchym Penker, Dlouhá Stráň:
Za tuto levnou cenu zcela dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodejcem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit skutečný sílu produktu a otestovat funkčnost 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g ještě před doručením. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Johana Brusnická, Lhota u Lysic

Johana Brusnická, Lhota u Lysic:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. I když jsem si ho pořídila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Manžel mě hned pochválil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje fakt dobře a manžel už ví, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Daniela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon P: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Štěpán Ř: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola Š: já jsem to prostě chtěla

Tadeáš N: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt