10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si většinou takové věci nekupuji, tohle dělá to má žena. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimečný, výrobek jsem spatřil v reklamě a hned jsem věděl, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně perfektní věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si dnes nedovedl svůj každodenní stereotyp představit.

Matouš Veliký, Tuchořice

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí výrobek 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi to líbí se, objednávám to dokola a dokola. Bojím se, že bych při pořízení něčeho jiného byl nespokojený. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou barvou, fungováním a kvalitou. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

Petra Tököliová, Rušinov

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým přátelům a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Aleš U: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver D: tak jsem to dostala aje to super

Sofie K: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt