10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adam Cichy, Horní Radechová:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g zcela odpovídá mým přáním. Je účinný a cena celkem nízká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Lukáš Bína, Veliš:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mi u 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu naplno používat.

Sofie Planetová, Nezdřev:
Tenhle 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, to je jednoduše maximálně suprová zboží! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi pokaždé ty penízky nějak rozletěly, ale nakonec jsem si ho objednala a je to fakt úžasné. Ale nejvíc se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to i funkční věc, věřte mi :-D

Johana Krčmáriková, Drhovice:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v internetovém obchodě. Největšími klady tohoto zboží jsou, že mají český manuál, poměrně dobře je možné je demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má ideální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Bohužel našla jsem také nevýhody. Zaprvé to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. K tomu to byly: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství variant, větší spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Dominik Bittmann, Klobouky u Brna:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi přišel bez vady a bez prodlevy. Bohužel dle informací, měl 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g přijít v dárkovém balení, což nebyla pravda. Kdyby se nejednalo o dárek, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu domluva byla nekonfliktní. Omluvili se mi a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale změnil, je nabídka dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu firmu, která vyžaduje balné. Další korunky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nela J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav F: je to fajné

Johana B: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt