10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1568 Kč
Naše cena: 1045 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nela Klimová, Rostoklaty

Nela Klimová, Rostoklaty:
nějaký čas jsem nemohla najít přesně takový 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, který by mě uspokojil. Jsem celkem přísná a chci vždy to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně přehledný a nabídka k tomu je široká. Našla jsem přesně to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Viktor Sedlecký, Prusy-Boškůvky

Viktor Sedlecký, Prusy-Boškůvky:
Pořizoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Šimon Stupka, Vokov

Šimon Stupka, Vokov:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl doma a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, který plní stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dostupnost a kvalitu vyhotovení. V tomto obchodě nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Veronika P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana M: já jsem to prostě chtěla

Alžběta E: nemá chybu

Matěj M: Celkem jsem spokojený.

Barbora N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt