10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adam Cichy, Horní Radechová:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g naprosto odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena celkem nízká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Lukáš Bína, Veliš:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo moc drahé, podruhé zase nenabízeli objednání v eshopu, potřetí mě odradily recenze kupujících. To se mě u 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela využít.

Sofie Planetová, Nezdřev:
Tenhle 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, to je zkrátka maximálně bezkonkurenční zboží! Šetřila jsem si na něj docela dlouho, protože se mi vždycky ušetřené peníze nějak vytratily, ale nakonec jsem si ho pořídila a je to fakt bomba. Ale především se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to i funkční věcička, dejte na můj názor :-D

Johana Krčmáriková, Drhovice:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Největšími pozitivy daného zboží jsou, že mají český návod, poměrně dobře je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní součástky, má dostatečný objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem také mínusy. Prvně to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství variant, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Dominik Bittmann, Klobouky u Brna:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi přišel ve stoprocentním stavu a neprodleně. Bohužel dle informací, měl 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g přijít v dárkovém balení, což však chybělo. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Internetový obchod preferuje jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Aleš Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela O: nemá chybu

Kristýna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt