10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adam Cichy, Horní Radechová:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g zcela odpovídá mým přáním. Je účinný a cena přitom příznivá, řekl bych, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné zkušenosti jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Lukáš Bína, Veliš:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže pokaždé u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení on-line, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mi u 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela využít.

Sofie Planetová, Nezdřev:
Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, to je prostě totálně suprová věc! Šetřila jsem si na něj docela dlouho, protože se mi vždycky ušetřené finance nějakým způsobem vypařily, ale nakonec jsem si ho pořídila a je to fakt pecka. Ale především se mi líbí, že má super design. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně funkční věc, dejte na mě :-D

Johana Krčmáriková, Drhovice:
Týdny jsem porovnávala tyto dva 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat online. Velkými výhodami tohoto zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela dobře je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní komponenty, má dostatečný objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem také negativa. V prvé řadě to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nesouviselo. Mimo jiné to byly: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství alternativ, vysoká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

Dominik Bittmann, Klobouky u Brna:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi přišel nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel dle nabídky, měl 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby nešlo o dárek, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto domluva byla příjemná. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je nabídka dopravců. Eshop má v nabídce jednu společnost, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adéla P: Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola B: já jsem to prostě chtěla

Daniel K: Celkem jsem spokojený.

Amálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt