10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si vždy takové produkty neobjednávám, tohle dělá moje manželka. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl o něčem jiném, výrobek jsem uviděl na letáku a ihned jsem měl jistotu, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal trošku radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho nervovat, je to úplně perfektní věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si již nechtěl svůj běžný den představit.

Matouš Veliký, Tuchořice

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj několikátý typ 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, pořizuji to dále a dále. Mám strach, že bych při objednání něčeho podobného byl zklamaný. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou barvou, cenou a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Petra Tököliová, Rušinov

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na stránkách, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a přehlednost a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje očekávání, odpověděla bych zcela, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Karolína S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Veronika S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela L: děda je z dárku je nadšený

Tadeáš F: Přišlo to celkem rychle

Antonín Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt