10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Václav Lokaj, Domoušice

Václav Lokaj, Domoušice:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za normální cenu, příjemná komunikace s eshopem, okamžité doručení do kanceláře, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Natálie Žahourková, Banín

Natálie Žahourková, Banín:
Jednoduše jsem chtěla ve svém bytí učinit nějakou změnu. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g se k tomuto účelu ukázal jako skvělá volba. A skutečně, s ním je můj život nyní o poznání příjemnější než kdy dříve. I vás možná přepadne pocit, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k životní změně obvykle dost síly. S 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g budou podobné chmury obratem ty tam. Zjistíte, že na radikální změnu stačí většinou velmi málo.

Alena Najsrová, Rybnice

Alena Najsrová, Rybnice:
Pořizovala jsem tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Amálie B: dobré

Emma P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie M: Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Miroslav V: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt