10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Václav Lokaj, Domoušice

Václav Lokaj, Domoušice:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Viděl jsem, objednal jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, okamžité doručení do domu, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Natálie Žahourková, Banín

Natálie Žahourková, Banín:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém životě učinit podstatnou změnu. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g se k tomuto účelu jevil jako perfektní řešení. A skutečně, s jeho pomocí je můj život nyní mnohem lepší než před nákupem. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k velké změně většinou dostatek síly. prostřednictvím 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g budou takové pocity ihned minulostí. Uvidíte, že na lepší život je zapotřebí často opravdu málo.

Alena Najsrová, Rybnice

Alena Najsrová, Rybnice:
Pořizovala jsem tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, milá komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem spokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Vanesa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marek S: Celkem jsem spokojený.

Michaela F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt