10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si většinou takové výrobky nekupuji, tohle dělá moje manželka. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimečný, zboží jsem uviděl v reklamě a okamžitě jsem měl jistotu, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal ohromnou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to úplně super věcička a nevím, co bych bez ní dělal. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si dnes nedovedl svůj každodenní stereotyp představit.

Matouš Veliký, Tuchořice

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý model 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, kupuji to dokola a dokola. Obávám se, že bych při objednání něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou zpracováním, cenou a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Petra Tököliová, Rušinov

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na internetu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ne. On je docela opakovaně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Matěj P: funkční výrobek

Štěpán B: Přišlo to celkem rychle

Amálie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt