10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adam Cichy, Horní Radechová:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g naprosto odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena přitom nízká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Lukáš Bína, Veliš:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení v eshopu, nakonec mě odradily recenze kupujících. To se mě u 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela využít.

Sofie Planetová, Nezdřev:
Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, to je opravdu naprosto bezkonkurenční zboží! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždycky ušetřené peníze nějak vytratily, ale poté jsem si ho objednala a je to maximálně úžasné. Ale především oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to hlavní. Ale je to současně praktická věc, dejte na můj názor :-)

Johana Krčmáriková, Drhovice:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes internet. Velkými klady daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, poměrně snadno je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má dostačující objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Jednak to byl kurýr, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. K tomu šlo o: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství možností, vysoká spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

Dominik Bittmann, Klobouky u Brna:
10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g dorazil nepoškozený a bez prodlevy. Bohužel dle informací, měl 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu komunikace byla bezproblémová. Omluvili se mi a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Prodejce preferuje jedinou firmu, která si účtuje balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Patrik R: tak jsem to dostala aje to super

Tadeáš G: je to fajné

David T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikolas B: Přišlo to celkem rychle

Nikol K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt