10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Hana Danková, Kudlovice:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Důsledně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Eliška Krajtlová, Mirotice:
Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem vybírala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Oslovila jsem několik eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech zkoušení jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás zakoupily ještě jednu 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Marie Mižigárová, Mukařov:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tato 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Ocenila jsem jeho účinky, které bylyskoro ihned. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i mladší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální manuály. Všechno šlo celkem klidně a rychle.

Barbora Kerelová, Jakartovice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinu něco jako 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s zbožím jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevyměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Matyáš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tomáš D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kamila G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana W: Ideální k osmnáctinám :)

Radek S: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt