10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si odjakživa takové výrobky neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl o něčem jiném, výrobek jsem viděl na letáku a ihned jsem si byl jistý, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal ohromnou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně senzační věcička a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si dnes nedokázal svůj život představit.

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj několikátý typ 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to vyhovuje, pořizuji to dále a dále. Obávám se, že bych při objednání něčeho podobného byl zklamaný. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje hodně proměnil.

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje očekávání, odpověděla bych zcela, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Šimon Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie K: děda je z dárku je nadšený

Tomáš G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt