10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si odjakživa takové věci nekupuji, tohle dělá to má žena. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimkou, výrobek jsem viděl v magazínu a na první pohled jsem věděl, že ho chci. Tudíž jsem si udělal velkou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto boží věcička a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si již nedovedl svoje fungování představit.

Matouš Veliký, Tuchořice

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí výrobek 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to vyhovuje, objednávám to dále a dále. Mám strach, že bych při objednání něčeho jiného byl zarmoucen. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou zpracováním, užitkem a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje velice proměnil.

Petra Tököliová, Rušinov

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje potřeby, řekla bych zcela, že ne. On je totiž několikanásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří ještě váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Šimon I: 110 % spokojenost

Šimon B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt