10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si vždy takové produkty nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimečný, zboží jsem viděl v tisku a hned jsem se utvrdil v tom, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto užitečná věcička a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si již nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj druhý typ 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při objednání něčeho podobného byl nespokojený. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou velikostí, cenou a kvalitou. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a přehlednost a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Sára P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka B: děda je z dárku je nadšený

Marie B: Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

František P: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tomáš H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt