10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si obyčejně takové produkty neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimečný, zboží jsem viděl v magazínu a na první pohled jsem si byl jistý, že ho chci. Tak jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto skvělá věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si dnes nedokázal svůj život představit.

Matouš Veliký, Tuchořice

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, pořizuji to dokola a dokola. Bojím se, že bych při pořízení něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou velikostí, cenou a designem. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

Petra Tököliová, Rušinov

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ne. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Zuzana D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana K: děda je z dárku je nadšený

Eva P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jáchym M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt