10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 728 Kč
Naše cena: 485 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Jiřiště, Pasohlávky:
Já si obyčejně takové produkty neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimkou, výrobek jsem viděl na letáku a hned jsem měl jistotu, že ho musím mít. Tak jsem si udělal trošku radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně perfektní věc a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si nyní nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

Matouš Veliký, Tuchořice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí model 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, kupuji to dokola a dokola. Obávám se, že bych při koupi něčeho podobného byl zklamaný. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje dost změnil.

Petra Tököliová, Rušinov:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s doručením modelu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Dominika Trampotová, Kochánov:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g splnil moje očekávání, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je totiž několikanásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Václav S: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel U: 110 % spokojenost

Barbora T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jiří H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt