10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Radek Zaoral, Útušice:
Já si vždy takové zboží nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g byl výjimkou, výrobek jsem uviděl v magazínu a na první pohled jsem měl jistotu, že ho chci. Tudíž jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto skvělá věc a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g bych si už nechtěl svoje fungování představit.

Aleš Odvrša, Zdíkov:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s snahou jednoduchého běžného používání. Ve prospěch 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g hraje také velikost i jeho rozumná hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Jáchym Durdis, Nevid:
Když jsem váš 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g uviděla, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Barbora Černobilová, Poštovice:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Eliška Velichová, Hojovice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Kristián P: tak jsem to dostala aje to super

Viktorie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela L: dobré

Simona : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt