10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná kořenící směs z čerstvé zeleniny a pečlivě zvolených bylinek nejvyšší kvality je primárně určena na kořenění různých bramborových pochoutek jako jsou zapékané, grilované či fritované brambory, kterým dodává lahodnou čerstvě zeleninovou harmonickou chuť, ale Vaší kulinářské fantazii se žádné meze nekladou. Složení: Cibule*, rozmarýn*, pepř*, paprika*, česnek*, oregano*, fenykl*, tymián*, pórek*, celer*, libeček*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 787 kJ (188 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29.4 g, (z toho cukr: 24.8 g), Tuky: 4.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 24.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Rozálie Lintymerová, Dolní Radechová:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Oliver Kročil, Náměšť na Hané:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto prodej proběhl velmi korektně a ještě opět díky.

Marie Bazalová, Lysá nad Labem:
10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g je díky příjemnému materiálu a trendy designu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je jednoduše sehnatelný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Barbora Truplová, Želkovice:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g mě hodně zaujal. Jak se povídá, první touha, dobrá touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Adéla Čajanová, Ledenice:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Eva B: děda je z dárku je nadšený

Viktor K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef M: Celkem jsem spokojený.

Petra M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniel D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt