10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je totiž opakovaně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Myslím si, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g naprosto předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda získám. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než potěšil a chci ho každému poradit.

Samuel Hanauer, Sobíňov

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si osladil práci. Kamarádi mi poradili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si ho zakoupil. Chci napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Amálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt