10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Eva Peluňková, Štěpánov nad Svratkou:
Než jsem ho otestovala 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, byla jsem přesvědčená o tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi skeptická ke všem ostatním výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tento výrobek. Otestovala jsem si, že pouze tento výrobek nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Jan Zlevor, Bílá:
10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g mám asi týden. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé záporné recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela naopak. Vzhledově působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností zvolil zcela tu nejvýhodnější.

Tereza Pendlová, Máslojedy:
Nejdřív jsem 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g objednala pro svého tátu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem děda byl přímo nadšený, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si objednat další pro sebe.

Matouš Hecl, Zbožíčko:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g fakt ještě neviděl. Vím, že je model hodně bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. nemeškal jsem ani den a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo takovou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Jakub F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián V: Celkem jsem spokojený.

Denis : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tomáš K: 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt