10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ano. On je docela opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Řekl bych, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než potěšil a mohu ho všem doporučit.

Samuel Hanauer, Sobíňov

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kolegové mi doporučili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově dostupný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Petra F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Valerie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marek O: je to fajné

Samuel S: 110 % spokojenost

Jana H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt