10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří stále přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Řekl bych, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i cena ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomhle směru mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než udělal radost a mohu ho každému doporučit.

Samuel Hanauer, Sobíňov

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kolegové mi poradili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově příjemný, po chvilkovém přemýšlení jsem si jej zakoupil. Chci říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Daniel P: je to fajné

Tomáš P: Jsem ráda, že to mám

Julie M: děda je z dárku je nadšený

Miroslav K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt