10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1859 Kč
Naše cena: 1239 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Alena Gujdanová, Valtrovice

Alena Gujdanová, Valtrovice:
Nevím, jak často si dopřávají tyhle produkty dámy, ovšem já jsem prostě musela. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g se mi moc líbil a měla jsem za to, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem si to myslela správně. Nyní na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků tenhle 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g doporučit.

Filip Gabzdyl, Horní Bříza

Filip Gabzdyl, Horní Bříza:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vrátím, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z dílny už ho testovala a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Aneta Šilerová, Chotěvice

Aneta Šilerová, Chotěvice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Tobiáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza Š: dobré

Nikola G: Ideální k osmnáctinám :)

Jana P: nemá chybu

Klára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt