10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje potřeby, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Řekl bych, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomhle směru mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než udělal radost a chci ho všem poradit.

Samuel Hanauer, Sobíňov

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si ocukroval život. Kolegové mi poradili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nikolas T: je to fajné

Barbora P: Je to dostatečné?

Daniela F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

David W: funkční výrobek

Eva M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt