10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ne. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Myslím si, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomhle směru mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než udělal radost a chci ho každému poradit.

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si osladil práci. Kamarádi mi poradili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled líbil a je cenově příjemný, po krátkém váhání jsem si ho zakoupil. Chci napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Radek V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šimon B: 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jáchym K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt