10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic

Laura Mačkalová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Julie Petrýdesová, Ponětovice

Julie Petrýdesová, Ponětovice:
Řekl bych, že 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g naprosto předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomto ohledu mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g více než potěšil a mohu ho všem poradit.

Samuel Hanauer, Sobíňov

Samuel Hanauer, Sobíňov:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kolegové mi poradili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově příjemný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Denis K: tak jsem to dostala aje to super

Barbora L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aleš P: Jsem ráda, že to mám

Kamila T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt