10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže obchod proběhl velmi korektně a ještě znova děkuji.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není hodně takových výrobků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
V internetovém obchodě jsem si zakoupila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v kamenném obchodě nestojí méně než pár korun. I když jsem byla varována mým přítelem, že drahé věci není příliš bezpečné nakupovat přes internet, chtěla jsem udělat příteli dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s termínem doručení. Určitě doporučuji tento e-shop.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, oslovil mně váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Magdaléna Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie R: dobré

Daniela R: nemá chybu

Denis P: Celkem jsem spokojený.

František H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt