10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3279 Kč
Naše cena: 2186 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Marie Svršková, Osiky

Marie Svršková, Osiky:
Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g u této firmy bych se jistě nebála opět zakoupit. Udělalo mi radost napsání svých poznatků a mimo jiné pořízení jiných variant. Kvalita, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, pouze mě trochu nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, nedorazil. A internetový obchod mě odkázal na kurýra s tím, že oni ho zaslali obratem, v den objednávky. Je to škoda.

Tereza Rusóová, Sehradice

Tereza Rusóová, Sehradice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Kryštof Nevlud, Ostrožská Lhota

Kryštof Nevlud, Ostrožská Lhota:
Že elegantní vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Byl to i můj názor. Ovšem pouze do dne, než jsem si objednal 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen tím, co dovede, ale současně díky tomu, jak vypadá. Může se tak stát jedinečným stylovým doplňkem každého stylového muže. Nikdo vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g nedám z ruky, stal se pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Adéla Hanousková, Heršpice

Adéla Hanousková, Heršpice:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Umím vybírat i deset dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem našla hodně pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě párkrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Veronika Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniel I: 110 % spokojenost

Anna G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt