10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nikolas Ondrejčík, Lysá nad Labem:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem uviděl poprvé u kolegy na přednášce z biologie. V první chvíli mě zaujalo, že vypadá dobře. Proto jsem se s kamarádem pár minut bavil. Chválil si ho, tak jsem si řekl, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si peníze, koupil si ho a nyní již můžu říct, že si spolužák nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem vskutku nadšený, že jsem se tak rozhodl.

Adam Kosa, Oplocany:
Když poměřím výkon a cenu, tak nejde být nenadšen. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, nakonec je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na vadu. S produktem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se dobré kvalitě. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro běžné používání je zcela dostačující, doporučuji.

Marek Posner, Čím:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale pomocí tady toho 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle kvalitního produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

Samuel Čulík, Lhánice:
Tenhle 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem zprvu viděl v novinách. V té chvíli mě příliš nezaujal, považoval jsem ho za až moc přeceňovaný. Avšak poté jsem se bavil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Myslím, že reklama na 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g tvrdila pravdu. Materiály, rychlá doprava, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem špica.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tadeáš W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla E: děda je z dárku je nadšený

Nikolas Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt