10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže nákup proběhl velmi profesionálně a ještě opět díky.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
Přes eshop jsem si pořídila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v běžném obchodě stojí více jak několik Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým přítelem, že drahé věci není moc dobré pořizovat přes internet, rozhodla jsem se udělat partnerovi radost (sobě stejně tak), a tak jsem si jej objednala. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, padl mi do oka váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dřív, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tereza C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktor F: je to fajné

Vanesa K: děda je z dárku je nadšený

Johana Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt