10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto nákup proběhl hodně korektně a ještě jednou díky.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není hodně takových výrobků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není přebytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Pištorová, Ústrašice:
Přes internetový obchod jsem si objednala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v normálním obchodě není za méně než pár korun. Přestože jsem byla upozorněna mým partnerem, že drahé produkty není moc chytré objednávat přes internet, rozhodla jsem se udělat muži hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej objednala. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Každopádně doporučuji tento e-shop.

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, zalíbil se mi váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tereza P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adam V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela S: Je to dostatečné?

Jana G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt