10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nikolas Ondrejčík, Lysá nad Labem:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem viděl dříve u kolegy na přednášce z biologie. Hned jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Tak jsem se s kolegou chvilku bavil. Byl nadšený, proto jsem si řekl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si peníze, zakoupil si ho a nyní již můžu říct, že si kolega nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Adam Kosa, Oplocany:
Když poměřím užitek a cenu, tak nejde být nenadšen. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g obsahuje vše, co bylo napsáno v popisku, dokonce je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na vadu. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i horší, ale zde cena rovná se skvělé materiál. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro normální užívání je plně stačící, doporučuji.

Marek Posner, Čím:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl docela nadšený. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale díky tady toho 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle dokonalého produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád připlatím.

Samuel Čulík, Lhánice:
Daný 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem předtím spatřil v novinách. Tehdy mě vůbec neoslovil, považoval jsem ho za příliš přeceňovaný. Avšak pak jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si to objednali. Byli spokojení, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Nyní mám za to, že reklama na 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g opravdu nepřeháněla. Kvalita, rychlost doručení, dlouhá životnost, zkrátka jediným slovem bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Rozálie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tobiáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman K: Celkem jsem spokojený.

Ema S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt