10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem objednala na tomto webu. A jak to dopadlo? Já i většina nakupujících hodnotíme jako výhodu malou spotřebu, bohaté vybavení, nehlučný chod. Co ale nebylo k nalezení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a specifické komponenty není možné repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

Julie Hajlichová, Nemyčeves

Julie Hajlichová, Nemyčeves:
Vybrat si ten správný výrobek bývá moc těžké. Na trhu existuje velká paleta rozdílných modelů. Já jsem si vybrala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g a svého rozhodnutí vůbec nelituji. Měsíce po používání mi můj úsudek jen potvrdilo a vím, že bych v žádném případě neměnila. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem proto ukázala také všem kamarádům. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i nerozhodným lidem.

Natálie Maloušková, Oponešice

Natálie Maloušková, Oponešice:
Tak jako každá dáma, která současně manželkou i matkou, také já řeším zdravotní stav partnera a dětí. Jakým způsobem se postarat o to, aby mým nejbližším nic nescházelo a současně vyhovět rozmanitým chutím manžela i dětí? Jedná se o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ovšem snazší, než si myslíte. A jedná se o 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mou rodinu je velmi dobře postaráno.

Adéla Kotková, Křižínkov

Adéla Kotková, Křižínkov:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to úžasný rámus, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem rozumnou cenu zaplatila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Viktor V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radek F: Celkem jsem spokojený.

Emma K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína K: děda je z dárku je nadšený

Sára K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt