10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč KOUPIT

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tobiáš Šácha, Ondřejov:
Činnost této 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Šárka Rosenbachová, Všelibice:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem sháněla šest týdnů, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem velmi nadšená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má velmi pěkný design. Také cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i dalším.

Gabriela Hloušová, Stožice:
Super 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je zároveň i báječným dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro radost.

Gabriela Babuňková, Dolní Olešnice:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O koupi 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem přemýšlela už celkem delší dobu. A kolegyně v práci mě doslova ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dorazil. Užívám ho již třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tereza K: já jsem to prostě chtěla

Filip H: 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie : Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián D: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt