10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Radek Vošmík, Sulejovice:
S tímto 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Denisa Beníšková, Zaječice:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 9 vteřin se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek vhodné. Za rozumný peníz solidní 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Valerie Klempárová, Sazovice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Klára Čančíková, Hrobčice:
počátkem jsem měla obavy, protože můj přítel mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g stál nejlevněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Vít B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza Ž: dobré

Rozálie H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt