10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě opět děkuji.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není hodně podobných kousků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Pištorová, Ústrašice:
V eshopu jsem si objednala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v normálním obchodě nestojí méně než pár Kč. Přestože jsem byla upozorněna mým partnerem, že dražší věci není příliš dobré objednávat v e-shopu, rozhodla jsem se udělat příteli hezký den (sobě stejně tak), a tak jsem si jej zakoupila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Určitě doporučuji tento e-shop.

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Amálie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie P: nemá chybu

Viktor T: 110 % spokojenost

Roman P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt