10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto nákup proběhl velmi korektně a ještě znova díky.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není hodně podobných výrobků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době rozhodně není nadbytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
Na internetu jsem si zakoupila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v normálním obchodě nestojí méně než pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé produkty není příliš dobré nakupovat online, chtěla jsem učinit partnerovi hezký den (sobě taky), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Každopádně doporučuji tento eshop.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, padl mi do oka váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Rozálie K: já jsem to prostě chtěla

Roman Z: je to fajné

Hana B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam M: Přišlo to celkem rychle

Karolína C: Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt