10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Radek Vošmík, Sulejovice:
S tímto 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dělat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Denisa Beníšková, Zaječice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 6 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek doporučuji. Za nízký peníz solidní 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Valerie Klempárová, Sazovice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Klára Čančíková, Hrobčice:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vyšel levněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento druh je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Veronika F: Je to dostatečné?

Michael P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anna G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Pavel K: tak jsem to dostala aje to super

Oliver Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt