10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Radek Vošmík, Sulejovice:
S touto 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho všem poradím.

Denisa Beníšková, Zaječice:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 9 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Valerie Klempárová, Sazovice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Klára Čančíková, Hrobčice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí rád. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vyšel nejlevněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on řekl, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Simona K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie S: děda je z dárku je nadšený

Petra V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt