10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem objednala na tomto webu. A má spokojenost? Já i spousta dalších zákazníků hodnotíme jako plus nízkou energetickou náročnost, široké spektrum vybavení, bezproblémový chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl návod na použití v českém jazyce, a určité prvky nelze repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

Julie Hajlichová, Nemyčeves

Julie Hajlichová, Nemyčeves:
Vybrat si ten nejlepší výrobek bývá příliš těžké. Na trhu existuje široká nabídka rozdílných alternativ. Já jsem si zvolila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g a svého rozhodnutí určitě nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nikdy nerozhodla jinak. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem následně ukázala i těm nejbližším. A ráda bych o něm tímto způsobem řekla i nerozhodným lidem.

Natálie Maloušková, Oponešice

Natálie Maloušková, Oponešice:
Tak jako každá dáma, která zároveň manželkou i maminkou, také mě záleží na vitalita rodiny. Jak se postarat o to, aby rodině nic nescházelo a současně se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětiček? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale triviálnější, než se na první pohled zdá. A jedná se o 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé nejbližší je skvěle postaráno.

Adéla Kotková, Křižínkov

Adéla Kotková, Křižínkov:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týká použitelnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto nízkou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Valerie M: Je to dostatečné?

Jan B: 110 % spokojenost

Valerie M: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav H: Přišlo to celkem rychle

Radim Š: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt