10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl hodně korektně a ještě jednou díky.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si zakoupila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v kamenném obchodě stojí více jak pár Kč. Přestože jsem byla varována mým mužem, že drahé věci není příliš chytré objednávat přes internet, rozhodla jsem se učinit muži dobrou náladu (sobě stejně tak), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Každopádně doporučuji tento internetový obchod.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Sofie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniel G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Štěpán P: funkční výrobek

Sabina P: já jsem to prostě chtěla

Nikolas S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt