10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není mnoho takových kousků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
Přes eshop jsem si objednala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v kamenném obchodě stojí více jak pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým mužem, že drahé produkty není příliš chytré pořizovat online, chtěla jsem učinit muži hezký den (sobě stejně tak), a tak jsem si jej pořídila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Každopádně doporučuji tento eshop.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, zalíbil se mi váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští narozeniny se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Gabriela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana K: děda je z dárku je nadšený

Dominik M: tak jsem to dostala aje to super

Eliška K: Je to dostatečné?

Dominik H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt