10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 830 Kč
Naše cena: 553 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Štěpán Klvaň, Všechlapy

Štěpán Klvaň, Všechlapy:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl hodně korektně a ještě opět díky.

Denis Šmeral, Náměšť na Hané

Denis Šmeral, Náměšť na Hané:
Není mnoho takových kousků jako právě 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Eva Pištorová, Ústrašice

Eva Pištorová, Ústrašice:
Na eshopu jsem si zakoupila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v kamenném obchodě nestojí méně než několik korun. Přestože jsem byla varována mým mužem, že dražší produkty není příliš dobré nakupovat přes internet, rozhodla jsem se učinit příteli hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Velmi doporučuji tento internetový obchod.

Václav Severin, Milý

Václav Severin, Milý:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Daniela P: Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radim R: Jsem ráda, že to mám

Radek M: tak jsem to dostala aje to super

Jana P: děda je z dárku je nadšený

Julie Č: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt