10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice

Kateřina Větrovcová, Stříbrnice:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si pořídila na tomto webu. A jak to dopadlo? Já i většina zákazníků hodnotíme kladně malou spotřebu, bohaté příslušenství, nehlučný chod. Co ale chyběl, byl návod na použití v rodném jazyce, a určité komponenty není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Julie Hajlichová, Nemyčeves

Julie Hajlichová, Nemyčeves:
Vybrat si ten nejlepší produkt může být velmi náročné. Nabízí se totiž velká paleta různých alternativ. Já jsem se přiklonila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a vím, že bych v žádném případě neměnila. 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem z toho důvodu předvedla také všem kamarádům. A s potěšením bych o něm takto řekla i dalším zájemcům.

Natálie Maloušková, Oponešice

Natálie Maloušková, Oponešice:
Tak jako většina žen, které jsou současně partnerkou i matkou, i pro mě je hlavní zdravotní stav nejbližších. Jak to udělat, aby rodině nic nechybělo a navíc vyhovět rozmanitým chutím muže i ratolestí? Jde o nelehký a důležitý úkol. Jeho splnění je však snazší, než se vám jeví. A jedná se o 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. S ním mám zajištěno, že o mou rodinu je skvěle postaráno.

Adéla Kotková, Křižínkov

Adéla Kotková, Křižínkov:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to perfektní rámus, a co se týká použitelnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Dominika K: Je to dostatečné?

Veronika S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Simona H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt