10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Tereza Rachotová, Běleč nad Orlicí:
Koupila jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Lucie Paciorková, Plasy:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nikdy neobjednala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Jana Hofrichtrová, Lhota u Vsetína:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nela M: já jsem to prostě chtěla

Lucie T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie G: Ideální k osmnáctinám :)

Zdeněk F: je to fajné

Samuel H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt