10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Kryštof Habrovec, Kyselka:
Při svého volna jsem promrhal hodně času hledáním informací a srovnáváním všelijakých vlastností. Z mého srovnání mi 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vyšel nejlépe, proto volba padla právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po otestování produktu. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g se může pochlubit velmi dobrým výkonem a kvalitním zpracováním. Pakliže chcete bezkonkurenčního parťáka, 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je ideálním adeptem.

Sofie Neveselá, Lavičky:
Doufám, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to hrozný kravál, a co se týče použitelnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

Šárka Hlavínová, Luhačovice:
Přes eshop jsem si objednala 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g, který v klasickém obchodě není za méně než několik Kč. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že drahé věci není příliš bezpečné objednávat v internetovém obchodě, chtěla jsem učinit muži hezký den (sobě stejně tak), a tak jsem si jej pořídila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Určitě doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Vojtěch P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola U: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Markéta P: já jsem to prostě chtěla

Michaela N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adam F: 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt