10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Tereza Rachotová, Běleč nad Orlicí:
Koupila jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak doufám, že spln svůj účel.

Lucie Paciorková, Plasy:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nikdy neobjednala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Jana Hofrichtrová, Lhota u Vsetína:
Potřebovala jsem tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g velmi rychle zaslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Dominika S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema K: Je to dostatečné?

Rozálie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma M: dobré

Nela L: Tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt