10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2223 Kč
Naše cena: 1482 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Filip Vaska, Častrov

Filip Vaska, Častrov:
Já jsem eshopům, reklamám a všem takovým legracím odpradávna odolával. Nebylo to o tom, že bych si zboží nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nepořídil z vlastní vůle, ale koupila mi ho žena jako dárek. Po té, co jsem si ho pořádně otestoval, musím říct, pletl jsem se. Produkt je perfektní nástroj a mrzí mě jenom jediné, a to, že jsem si výrobek nekoupil již předtím.

Amálie Fichtnerová, Nedašova Lhota

Amálie Fichtnerová, Nedašova Lhota:
K 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g mohu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K prodeji je v mnoha vzorech, které lze objednat v normálním obchodě. Snoubí v sobě perfektní chuť s jemným a také účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Daniel Herman, Kralovice

Daniel Herman, Kralovice:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na vlastnostech, více než na ceně, koupil jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g u tohoto prodejce. Než jsem to ale realizoval, telefonoval jsem do společnosti, abych měl jistotu, že mi bude 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g odeslán ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem následně dostal odpověď, že přestože u zboží stojí 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g dostupný, k dispozici nebyl. Přesto jsme našli řešení spokojenosti pro mě i prodejce a obchod se povedl bez problémů.

Zdeněk Maurer, Dolní Nivy

Zdeněk Maurer, Dolní Nivy:
Fakt bezva věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g jsem sháněl na webu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, špatná kvalita, nebo problémy s dodáním zboží... Každopádně toto je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tenhle 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného hledají.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Denisa P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aleš K: 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt