10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Tereza Rachotová, Běleč nad Orlicí:
Koupila jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle manuálu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

Lucie Paciorková, Plasy:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Jana Hofrichtrová, Lhota u Vsetína:
Potřebovala jsem tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g opravdu rychle zaslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Kristián H: Jsem ráda, že to mám

Nikola C: Ideální k osmnáctinám :)

Emma B: děda je z dárku je nadšený

František V: 110 % spokojenost

Dominika C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt