10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Sofie Kreisová, Otmarov:
10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Tereza Krejnická, Milovice u Hořic:
Na tomto 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když nastavení je poněkud složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně návod je poměrně srozumitelný.

Zuzana Bízová, Kosořice:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to velmi dlouho. Umím vybírat i mnoho dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g jsem našla hodně pozitivních ohlasů, ale pro sichr jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k zástupu spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Adéla K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ondřej Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza : dobré

Amálie : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt