10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Tereza Rachotová, Běleč nad Orlicí

Tereza Rachotová, Běleč nad Orlicí:
Koupila jsem si 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

Lucie Paciorková, Plasy

Lucie Paciorková, Plasy:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Jana Hofrichtrová, Lhota u Vsetína

Jana Hofrichtrová, Lhota u Vsetína:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g velmi rychle zaslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Jan P: 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jiří H: funkční výrobek

Tomáš T: Přišlo to celkem rychle

Emma Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana Z: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt