10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Kryštof Habrovec, Kyselka:
Při svého volna jsem promrhal spoustu víkendů vyhledáváním informací a porovnáváním různých kombinací. Z mého porovnání mi 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g vyšel jako nejlepší, z toho důvodu volba padla právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g se chlubí skvělým výkonem i kvalitním zpracováním. Jestliže chcete bezkonkurenčního kamaráda, 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je vynikajícím kandidátem.

Sofie Neveselá, Lavičky:
Věřím, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g úžasný. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to úžasný rámus, a co se týče použitelnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

Šárka Hlavínová, Luhačovice:
V internetovém obchodě jsem si zakoupila 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g, který v klasickém obchodě není za méně než několik korun. I když jsem byla varována mým přítelem, že drahé zboží není příliš chytré nakupovat u online prodejců, rozhodla jsem se učinit příteli dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej zakoupila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s termínem doručení. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Marek S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jáchym G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek F: 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Barbora Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana T: Tento 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt