10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a ještě jednou 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Báječný produkt, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné obludné hledání. Na webu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datem a přesnou hodinou doručení. Všechno se stalo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary

Šárka Korčáková, Všestary:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g prostě zkusím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Funguje skvěle bez jediného zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem moc spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Magdaléna J: děda je z dárku je nadšený

Aneta K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš L: Jsem ráda, že to mám

Václav B: 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt