10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2180 Kč
Naše cena: 1453 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Šimon Kotačka, Ponětovice

Šimon Kotačka, Ponětovice:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Takže jsem věděl, jaký výrobek potřebuji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. Seriozní jednání prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že můžu tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g všem doporučit. Jsem rád a zároveň příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Perfektní obchod.

Šárka Diasová, Malinová

Šárka Diasová, Malinová:
K 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g můžu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K prodeji je v mnoha příchutích, které lze objednat v normálním obchodě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Denis Kotlan, Fryčovice

Denis Kotlan, Fryčovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si pořídil právě u tohoto prodejce. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Skvělá nabídka, informace o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, leckdy další alternativy, cenovky jsou mírně vyšší, oplátkou však mají vynikajícího dodavatele. Zřejmě pouze drobnou chybu jsem našel možnostech dopravy, a komunikaci. Ale shrnuto podtrženo na eshop nedám dopustit. Bohužel takových prodejců není mnoho.

Matěj Bogar, Charváty

Matěj Bogar, Charváty:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, ale vše zatím stále denně funguje.

Jiří Trunec, Travčice

Jiří Trunec, Travčice:
Když jsem váš 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych schovával kačky na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g spatřil, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Andrea T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim S: Celkem jsem spokojený.

Roman T: funkční výrobek

Anežka M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch V: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt