10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a ještě jednou 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Perfektní produkt, který mi hodně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho proplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary

Šárka Korčáková, Všestary:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na doma. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jednoduše musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jediného zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Antonín H: Celkem jsem spokojený.

Anna H: děda je z dárku je nadšený

Jakub K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt