10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sabina Šouláková, Přešovice:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Štěpán Znojil, Dolní Studénky:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího otce s úmysle jednoduchého běžného používání. Ve prospěch 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g hraje také objem i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

Michaela Moosová, Rychnov na Moravě:
Nejsem blázen do nakupování 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g online, jelikož moje minulé nákupy během vánočních svátků skončily nejen zklamáním, ale současně útratou nadmíry finančních prostředků. Jsem proto v eshopech opravdu zdrženlivá. Pro jistotu si položky prohlížím 2 krát, než 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto online obchodem jsem navýsost spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem provedla objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo ochotně vysvětleno, co mám od tohoto 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g čekat a jaké jsou jejich klady, zápory. Což mi stoprocentně dáte za pravdu, že v normálním obchodě se setkáte jen s plusy. Zboží jsem obdržela do pár dní, jak mi bylo řečeno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Marie K: dobré

Magdaléna E: Je to dostatečné?

Anežka D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim F: Jsem ráda, že to mám

Marie H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt