10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Natálie Srkalová, Dolní Bojanovice:
Dlouho jsem nemohla najít skoro takový 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je pestrá. Našla jsem přesně to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě perfektní obchůdek.

Jáchym Sajner, Vodňany:
Když jsem objednával 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl hlavně na zpracování, použití a dobu zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g doporučím kamarádům. Skvělý obchod, jsem uspokojený.

Veronika Slončíková, Březno:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Karolína Šimčíková, Mšec:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Jáchym Bydžovský, Stavenice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj druhý typ 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl nespokojený. Tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Markéta K: Tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Hana M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav M: Jsem ráda, že to mám

Adéla V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt