10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a ještě jednou 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Báječný produkt, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary

Šárka Korčáková, Všestary:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na doma. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g okamžitě musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Aneta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jana C: Tento 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt