10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a znovu 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Skvělý výrobek, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé hledání. Na internetu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše se stalo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jednoduše zkusím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Pracuje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Eva S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jaroslav S: Jsem ráda, že to mám

Alžběta B: Ideální k osmnáctinám :)

Tobiáš B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt