10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a ještě jednou 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Báječný produkt, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé hledání. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary

Šárka Korčáková, Všestary:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g prostě musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem moc spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Emma B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie C: Je to dostatečné?

Tobiáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jakub J: tak jsem to dostala aje to super

Klára R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt