10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 531 Kč
Naše cena: 354 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Sebastian Nitsche, Štěpánovice

Sebastian Nitsche, Štěpánovice:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g a ještě jednou 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Báječný produkt, který mi velmi ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho proplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Šárka Korčáková, Všestary

Šárka Korčáková, Všestary:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze do práce. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jednoduše musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jediného zádrhelu.

Nikol Hrábková, Vrutice

Nikol Hrábková, Vrutice:
S 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jsem moc spokojená, dobře sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic

Nikolas Střeleček, Lhotka u Litultovic:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Daniel B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petr V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vít Š: Jsem ráda, že to mám

Denisa H: já jsem to prostě chtěla

Tereza P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt