10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Tadeáš Špetlík, Kuřimany:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Aneta Rousová, Mšec:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Zuzana Radecká, Nová Včelnice:
Holky, nevím jestli páni někdy něco takového ocení, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je prostě neskutečně dobrý 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Tohle je zboží, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní zcela spokojená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na internetu objevila. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Zuzana Ď: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman P: funkční výrobek

Václav Č: tak jsem to dostala aje to super

Václav B: 110 % spokojenost

Michaela P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt