10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Zuzana Ouředníková, Okounov:
Jsem přesvědčená, že 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g po práci, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g byla opravdu skvělá. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jasně.

Samuel Rampas, Mysletice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g si někde našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci sestra a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít jistě radost. Sestra říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Eliška Letáčková, Lhota pod Radčem:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, barevnost který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Poddaná, Lipí:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem si prvně pořídila na podzim. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám objednávat další.

Eva Šlajerová, Pohnánec:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mohu vřele poradit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že celkem dobře vypadá, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla užívat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za mou šikovnost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Dominika Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kateřina P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Veronika B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt