10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 425 Kč
Naše cena: 283 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Viktorie Zvánovcová, Heršpice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mi koupil manžel k svátku. Byla jsem celkem překvapená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Roman Jonáček, Ptení:
Nejprv musím pochválit zcela osobitý design, dále také skvělý užitek 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dá se použít pro více věcí, ale pozor je hrozně křehký. Matce se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle hezký design. Je opravdu užitečný a poměrně klidný.

Tadeáš Valečka, Nechvalín:
S 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a velmi snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi pomohly koupit si více balení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, abych nemusel zase brzy objednávat. I manželka byla spokojena a jistě se k tomuto 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g zase vrátíme.

Jakub Dostál, Jedlí:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g objednal právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Veronika H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna B: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina F: děda je z dárku je nadšený

Anna Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt