10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč KOUPIT

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Laura Omelková, Chomle:
O 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm štěbetali dvě ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g bez problémů našla. Váhala jsem jenom chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Objednávka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Denisa Domanická, Dívčí Hrad:
Logicky jsem před nákupem byla jako každý trochu nedůvěřivá. Našla jsem ale množství kladných zkušeností a dala jsem se také zlákat k otestování 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. A dobře jsem udělala. Nyní se ke spokojeným recenzím totiž určitě musím přidat. Jestli nyní s vyzkoušením váháte, tak přestaňte váhat a 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g si dopřejte. Budete nadšení, 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g patří ve své kategorii k nejlepším výrobkům.

Daniela Durčeková, Velké Karlovice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem dostala k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Adam Řehounek, Velká Buková:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem viděl v minulosti u kamaráda na přednášce z biologie. Hned mě zaujalo, že má dobrý design. Proto jsem se s ním chvíli bavil. Nedal na něj dopustit, proto jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si peníze, objednal si ho a nyní již můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem opravdu nadšený, že ho mám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Julie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza H: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza G: děda je z dárku je nadšený

Jáchym N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt