10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 425 Kč
Naše cena: 283 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Viktorie Zvánovcová, Heršpice

Viktorie Zvánovcová, Heršpice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem krapet zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

Roman Jonáček, Ptení

Roman Jonáček, Ptení:
Nejprve chci upřednostnit zcela hezký design, dále také originální užitek 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dá se použít pro více funkcí, ale bacha je hodně křehký. Matce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tento krásný vzhled. Je teda výkonný a celkem klidný.

Tadeáš Valečka, Nechvalín

Tadeáš Valečka, Nechvalín:
S 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a velmi snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly objednat si více souprav 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g opět vrátíme.

Jakub Dostál, Jedlí

Jakub Dostál, Jedlí:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g zakoupil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balík, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Simona K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra A: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek H: tak jsem to dostala aje to super

Anna F: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt