10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 425 Kč
Naše cena: 283 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Viktorie Zvánovcová, Heršpice

Viktorie Zvánovcová, Heršpice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Roman Jonáček, Ptení

Roman Jonáček, Ptení:
Nejprv chci upřednostnit zcela osobitý design, potom také originální užitek 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dá se použít pro několik funkcí, ale bacha je hodně křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezhoršilo, jen byl poškozen tento originální vzhled. Je teda užitečný a celkem osobitý.

Tadeáš Valečka, Nechvalín

Tadeáš Valečka, Nechvalín:
S 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho provedením a hodně snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si několik balení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, abych nemusel zase za měsíc nakupovat. I žena byla nadšená a určitě se k tomuto 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g opět vrátíme.

Jakub Dostál, Jedlí

Jakub Dostál, Jedlí:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g zakoupil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán produkt, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem říci, že jsem maximálně spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Sofie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor W: 110 % spokojenost

Andrea P: děda je z dárku je nadšený

Anna J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt