10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 425 Kč
Naše cena: 283 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Viktorie Zvánovcová, Heršpice

Viktorie Zvánovcová, Heršpice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než potěšil.

Roman Jonáček, Ptení

Roman Jonáček, Ptení:
Nejprve musím pochválit zcela hezký design, potom také skvělý užitek 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dá se využít pro více funkcí, ale bacha je hrozně křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle originální vzhled. Je teda užitečný a celkem tichý.

Tadeáš Valečka, Nechvalín

Tadeáš Valečka, Nechvalín:
S 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a hodně snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily objednat si více setů 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g opět vrátíme.

Jakub Dostál, Jedlí

Jakub Dostál, Jedlí:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g pořídil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balík, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nela Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Denisa C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petr F: 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt