10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Zuzana Ouředníková, Okounov:
Myslím si, že 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g v klidu, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace eshopu 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Samuel Rampas, Mysletice:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g si někde našla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozbalili a otestovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Eliška Letáčková, Lhota pod Radčem:
Milenec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Poddaná, Lipí:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jsem si poprvé pořídila na podzim. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

Eva Šlajerová, Pohnánec:
10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g mohu vřele poradit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není potřeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho mohla užívat. Snadná příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i souseda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za mou šikovnost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Šimon S: Přišlo to celkem rychle

Radim H: je to fajné

Natálie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Václav M: tak jsem to dostala aje to super

Laura D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt