10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Petra Skřítková, Mezihoří:
Tuto 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší jistotu, perfektní manuál a také možnost zdarma porady. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Adéla Wlochová, Česká Třebová:
Otestovala jsem už osm podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

Tomáš Vítů, Vortová:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale díky tohoto 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla krapet vyšší, ale u takto výborného výrobku mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád připlatím.

Denisa Láznová, Selmice:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g je hodně pěkný a praktický. Velmi doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Nemyslím si však, že si si připlatíte, obdržíte něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Kristýna K: Tento 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie Z: Je to dostatečné?

Zdeněk K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt