10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Marie Šobrová, Polná:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g u nás v dílně jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g objednaly další tři.

Vojtěch Sniegoň, Čejov:
Objednáním 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem rád. Nepovažuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a vkusné. jistě v blízké době pořídím další produkty.

Denis Kadoun, Mackovice:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem ihned po objednání si mě 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g rychle získal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký kritik. Asi bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, deset lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč váhat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Sofie P: Tento 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka Z: dobré

Zdeněk K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít L: 110 % spokojenost

Radim K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt