10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému stíhám své každodenní starosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a trendy. V e-shopu je nabízen v několika druzích, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala šest týdnů, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi pěkný vzhled. Také cena mi vyhovuje, a proto mohu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Týdny hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet tempo za každých okolností a rozhodně mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nedokázala najít. Až do toho dne, než jsem v e-shopu našla 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Teď už konečně nemusím činit žádné kompromisy, zvládne přesně to, co se od něj čeká.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Přála jsem si dát radost a objednala si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Daniela T: dobré

Filip J: tak jsem to dostala aje to super

Laura Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Veronika K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sofie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt