10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Dobrý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti zcela s přehledem. Pohodlný, praktický, ale také i moderní a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha barvách, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala několik měsíců, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Kvalitně plní všechny svoje funkce a má velmi pěkný vzhled. Také cena mi vyhovuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Týdny hledám ideální výrobek, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezklame. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nedokázala najít. Až do toho dne, než jsem v e-shopu objevila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nyní již konečně nemusím činit jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Lukáš T: je to fajné

Sára S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jan K: 110 % spokojenost

Johana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Hana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt