10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému stíhám své každodenní starosti naprosto s přehledem. Pohodlný, šikovný, ale také i nejnovější a cool. V e-shopu je prodáván v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i ideálním dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem sháněla šest týdnů, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení přátel jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má hodně pěkný vzhled. Také cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i ostatním.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Již dlouho hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a zaručeně mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nedokázala najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu vypátrala 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Takže konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co se od něj čeká.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si dát radost a koupila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne nadchl především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Aneta P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Richard I: Jsem ráda, že to mám

Anežka B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik P: 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt