10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov:
Dobrý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své každodenní povinnosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a trendy. V e-shopu je nabízen v několika druzích, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem sháněla šest týdnů, v většině eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Neustále hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem v eshopu našla 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Teď už konečně nejsem nucena provádět jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co chci.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Přála jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil hlavně proto, že hezky vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Gabriela H: Je to dostatečné?

Tobiáš P: 110 % spokojenost

Daniela C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva Ž: nemá chybu

Martin R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt