10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov:
Skvělý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své denní povinnosti naprosto s přehledem. Pohodlný, praktický, ale také i moderní a cool. V obchodu je nabízen v několika barvách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala několik měsíců, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na radu kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má velmi hezký design. Rovněž cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i ostatním.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Již dlouho hledám ten správný produkt, který se mnou bude držet tempo v každé situaci a rozhodně mě nezklame. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem na webu objevila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. V současnosti konečně nejsem nucena činit jakékoliv kompromisy, zvládne přesně to, co se od něj čeká.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne nadchl především proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Zdeněk S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína K: Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt