10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Skvělý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své každodenní starosti zcela s klidem. Luxusní, praktický, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha variantách, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i báječným dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem sháněla šest týdnů, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na doporučení přátel jsem si zvolila právě tento a jsem velice spokojená. Kvalitně plní všechny svoje funkce a má velmi hezký vzhled. Také cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Týdny hledám ten správný produkt, který se mnou bude držet krok v každé situaci a rozhodně mě nezklame. Již tomu tak není. Pořád jsem nebyla spokojená. Až do momentu, než jsem konečně vypátrala 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Teď už konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co se od něj čeká.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Přála jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil především proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Viktor R: funkční výrobek

Aneta T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karel G: Přišlo to celkem rychle

Sofie R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt