10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své každodenní starosti zcela s klidem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha variantách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i báječným dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala šest týdnů, v většině eshopech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Týdny hledám perfektní výrobek, který se mnou bude držet tempo v každé situaci a rozhodně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem na webu vypátrala 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Takže konečně nejsem nucena činit žádné kompromisy, udělá přesně to, co vyžaduji.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne oslovil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět pořídím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Kateřina H: Je to dostatečné?

Laura W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít B: tak jsem to dostala aje to super

Jáchym Č: je to fajné

Nela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt