10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov:
Skvělý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své denní povinnosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale také i nejnovější a cool. V obchodu je prodáván v několika variantách, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala několik týdnů, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má velmi pěkný povrch. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Měsíce hledám vyhovující výrobek, který se mnou bude držet tempo za každých okolností a nikdy mě nezklame. Teď ho již mám. Dlouho jsem nebyla spokojená. Až do momentu, než jsem na webu našla 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Takže konečně nejsem nucena dělat žádné kompromisy, zvládne přesně to, co chci.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne nadchl především proto, že hezky vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Emma L: Je to dostatečné?

Marek K: tak jsem to dostala aje to super

Simona T: Ideální k osmnáctinám :)

Radek G: Celkem jsem spokojený.

Julie G: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt