10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své každodenní starosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a cool. V e-shopu je prodáván v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i báječným dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro radost.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem sháněla pět měsíců, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Již dlouho hledám ideální výrobek, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a nikdy mě nezradí. Teď ho již mám. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do toho dne, než jsem konečně objevila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Teď už konečně nemusím provádět žádné kompromisy, udělá přesně to, co od něj čekám.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne přesvědčil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Anna L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

František R: funkční výrobek

Valerie K: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt