10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Dobrý 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své každodenní povinnosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i moderní a trendy. V obchodu je nabízen v několika druzích, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro štěstí.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala několik týdnů, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem velmi spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má velmi hezký design. Také cena mi vyhovuje, a tak můžu doporučit i dalším.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Měsíce hledám ideální produkt, který se mnou bude držet tempo kamkoliv se vydám a zaručeně mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do okamžiku, než jsem na webu našla 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Takže konečně nejsem nucena provádět nepříjemné kompromisy, zvládne přesně to, co se od něj čeká.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Chtěla jsem si dát radost a koupila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne nadchl především proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Michal V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michal B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Oliver V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt