10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému zvládám své denní starosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i moderní a cool. V obchodu je prodáván v mnoha druzích, které uspokojí i ty pohodlné zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem hledala šest měsíců, v většině eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má hodně pěkný design. Také cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i ostatním.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Již dlouho hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet tempo bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Stále jsem nedokázala najít. Až do toho dne, než jsem v e-shopu objevila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. V současnosti konečně nemusím dělat žádné kompromisy, zvládne přesně to, co potřebuji.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne přesvědčil především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Magdaléna D: já jsem to prostě chtěla

Simona P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Václav H: 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie Š: Je to dostatečné?

Lukáš A: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt