10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Petr Hanus, Křižínkov:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil zrovna u tohoto prodejce. Již několik měsíců spolu spolupracujeme a nemám co vytknout. Skvělá nabídka, informace o 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, leckdy jiné alternativy, ceny jsou mírně vyšší, ale za to mají spolehlivého dodavatele. Zřejmě pouze nepatrnou chybu jsem našel možnostech dopravy, a komunikaci. Ale nakonec dávám palec nahoru. Škoda, že takových společností je jak šafránu.

Kateřina Ryšlavá, Krakov:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tento váš 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je super, mega báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Markéta Brnková, Poličná:
Holky, nevím jestli páni někdy něco takového ocení, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně krásný 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Toto je zboží, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní bez výhradně spokojená. Otec se na to sice tváří, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně unešená, že jsem něco podobného na netu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Michal Dočekal, Cerhovice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přiveze z eshopu 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Ema M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

František A: Jsem ráda, že to mám

Amálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie J: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt