10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Amálie Šuntilová, Krahulčí:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a strýce.

Denisa Posejpalová, Ratíškovice:
Když jsem 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g poprvé spatřila a vedle něj takto prima cenu, tak jsem se skoro až lekla. Jenomže řekla jsem si, že zboží otestuji. Bylo to dobře, protože tato věcička opravdu překonala moje očekávání. Očekávala jsem nějaký blbost, ale přišla mi fakt kvalitní super věcička z pevného materiálu, kterou používám téměř neustále! Spokojená a cenově přijatelná koupě, stejných jsem doposud příliš mnoho neměla.

Eliška Příkazská, Brušperk:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem si poprvé koupila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Rozálie R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš C: tak jsem to dostala aje to super

Sabina N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela B: Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt