10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Sára Erbertová, Tlumačov

Sára Erbertová, Tlumačov:
Super 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, díky kterému stíhám své denní povinnosti naprosto s přehledem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je zároveň i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Emma Fauknerová, Vodranty

Emma Fauknerová, Vodranty:
10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem sháněla šest týdnů, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje funkce a má hodně pěkný vzhled. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Šárka Uvírová, Černé Voděrady

Šárka Uvírová, Černé Voděrady:
Neustále hledám vyhovující výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a rozhodně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Dlouho jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem na webu objevila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Teď už konečně nejsem nucena činit jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co od něj čekám.

Emma Ruszóvá, Kubova Huť

Emma Ruszóvá, Kubova Huť:
Přála jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g mne nadchl především proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Vanesa M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel K: Celkem jsem spokojený.

František V: 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Oliver V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt