10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g hodně ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Pošťák mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem plně ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl zaslán, je opravdu skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

Ema Hodicová, Týček:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním kusu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým přátelům a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kolem doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde neseženete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Julie G: děda je z dárku je nadšený

Johana F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Pavel H: tak jsem to dostala aje to super

Jáchym C: 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ondřej B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt