10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Eliška Rákošová, Přídolí

Eliška Rákošová, Přídolí:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned tázaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit na internetu. Nezpochybnitelnými výhodami tohoto zboží jsou, že mají český návod, poměrně rychle se dají rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní součástky, má dostatečný objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ovšem našla jsem také negativa. V prvé řadě to byla doprava, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost výběru většího množství možností, velká spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

Matěj Lebiš, Valtrovice

Matěj Lebiš, Valtrovice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g a rychlé dodání. Produkt jsem objednal na doporučení sestry a pracuje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti dobře funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje vzhledové provedení a jednoduché ovládání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Aneta B: já jsem to prostě chtěla

Dominika S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie P: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt