10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem starší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g dost ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité pověděl, takže po špatných zkušenostech z jiných služeb jsem plně ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně chytrým lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl zaslán, je opravdu skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, objednaný ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla dobrá volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček

Ema Hodicová, Týček:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na webu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a přehlednost a s dodáním produktu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Aneta D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karel K: Celkem jsem spokojený.

Václav Z: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt