10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Alena Velešíková, Drahotěšice:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým doručením produktu. Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g mne nadchl hlavně proto, že hezky vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

Ondřej Lepíček, Františkovy Lázně:
Perfektní nákup, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100gem, který jsem si objednal. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Anna Červínková, Boháňka:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g mi vskutku pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již dlouho sužoval. Díky němu mám více energie a mám výrazně lepší náladu. Tuto skutečnost samozřejmě chválí zejména rodinní příslušníci. Volný čas se nám pomocí 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g daří užívat si skutečně plnými doušky. Teprve s vyzkoušením zboží jsem si začala život užívat a jsem moc šťastná. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g je nejvýhodnější investice pro vaši pohodu.

Denisa Jančičková, Malá Víska:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, utahaná bába, která bude dalším jenom na starost. Když jsem našla, že existuje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi opravdu může pomoci, nečekala jsem. Teď chci bez strachu napsat, že jsem to zase já. Zvládám v klidu všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Zuzana Propperová, Hojovice:
Chtěla jsem potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej koupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, syn byl z dárku překvapen a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Tomáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matouš T: Přišlo to celkem rychle

Linda K: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška S: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt