10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g dost ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně spokojená jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl poslán, je opravdu skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov

Štěpán Garcia, Spáňov:
Perfektní a cenově levný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pozitiva a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček

Ema Hodicová, Týček:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým známým a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nepotkal. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Lucie V: dobré

Gabriela K: nemá chybu

Šárka C: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt