10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Eliška Rákošová, Přídolí

Eliška Rákošová, Přídolí:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Velkými pozitivy tohoto zboží jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně dobře se dají demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem také negativa. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se samotným produktem to nesouviselo. Mimo jiné šlo o: nevhodné bezpečnostní opatření, není možnost použít více variant, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

Matěj Lebiš, Valtrovice

Matěj Lebiš, Valtrovice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení sestry a pracuje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje designové zpracování a jednoduché ovládání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Radim S: je to fajné

Laura T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alena P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt