10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g velmi ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela spokojená jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl doručen, je opravdu perfektní.

Štěpán Garcia, Spáňov

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově levný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

Ema Hodicová, Týček

Ema Hodicová, Týček:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním kusu v okamžité rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si objednávám už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Viktor Š: funkční výrobek

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

Michaela Š: já jsem to prostě chtěla

Alena H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt