10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g hodně ocenila zejména to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Doručovatel mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl zaslán, je opravdu skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově přiměřený 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, objednaný ve Vašem eshopu je určitě z nejlepších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček

Ema Hodicová, Týček:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a přehlednost a s zasláním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu perfektně. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Radim S: Přišlo to celkem rychle

Kryštof B: tak jsem to dostala aje to super

David M: Jsem ráda, že to mám

Radim S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ondřej P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt