10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g dost ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z podobných služeb jsem plně spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl poslán, je opravdu skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově přiměřený 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejhezčích, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým známým a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde neseženete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Dominik K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David M: tak jsem to dostala aje to super

František N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jakub M: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt