10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g hodně ocenila zejména to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

Štěpán Garcia, Spáňov

Štěpán Garcia, Spáňov:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, zakoupený ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně pěti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček

Ema Hodicová, Týček:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na stránkách, kde by byl nejlevnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, profesionální jednoduchost a čistota a s dodáním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen mým známým a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nela F: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jan S: 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karel Š: Celkem jsem spokojený.

Jiří P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt