10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Natálie Utratilová, Leskovice:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g dost ocenila zejména to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných služeb jsem plně ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, který mi byl doručen, je tedy skvělý.

Štěpán Garcia, Spáňov:
Perfektní a cenově levný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Matěj Illeš, Rpety:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejvýkonnějších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa rozhodl jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla dobrá volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Ema Hodicová, Týček:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním kusu v okamžité rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Tobiáš Fratrič, Radimovice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Jakub Z: je to fajné

Julie K: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola P: nemá chybu

Nikolas A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jaroslav Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt