10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Eliška Rákošová, Přídolí

Eliška Rákošová, Přídolí:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou

Laura Kořistková, Rataje nad Sázavou:
Dlouhou dobu jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Velkými klady daného zboží jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně dobře se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má dostatečný objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. Dále šlo o: nedostatečné bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství variant, větší spotřeba vody a elektřiny. I když je to A++.

Matěj Lebiš, Valtrovice

Matěj Lebiš, Valtrovice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g a bleskové doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a pracuje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá rámus. Milenka oceňuje vzhledové provedení a lehké používání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Karolína B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš Š: funkční výrobek

Radim O: Jsem ráda, že to mám

Ema J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt