10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Gabriela Berešová, Krásná Hora:
Já osobně nemám s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g své vlastní zkušenosti, koupila jsem ho matince. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl v tisku velice kladné recenze a protože několik kamarádek si ho taky pořídilo. Matka, přestože byla zprvu mírně odměřená, si produkt dneska velmi chválí. Vždycky, když k ní přijedu, tak o něm hovoří a je vážně nadšená.

Aneta Pavlovská, Hoštice-Heroltice:
Ze začátku jsem s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nefungoval mi. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem však asi po týdnu zaslala zpět a během dvou dnů mi dorazili peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala poradit od prodejců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá skupina, možná zakoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec hezky skončilo a moje špatná zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím služby e-shopu.

Marek Georgiev, Výsluní:
Daný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. A proto jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, vyřešil jsem s nimi dárkový obal a hlavně den, místo dodání. Spolupráce byla opravdu bezproblémová, bez průtahů. Cena byla vedlejší, přestože jsem si jistý, že by se 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g dal objednat výhodněji. Někdy je podstatnější úroveň služeb, než 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Firma nezklamala, kromě toho přibalila upomínkový předmět a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

Adéla Lísková, Vrbčany:
Připravovala jsem se na dovolenou a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší výpravy.

Eliška Polochová, Ježená:
V momentě, kdy jsem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g poprvé našla a u něj takhle příjemnou cenu, tak jsem se skoro až lekla. Avšak řekla jsem si, že produkt otestuji. Naštěstí, protože tahle věcička dokonale překonala moje požadavky. Očekávala jsem nějaký šmejd, ale dorazila mi neskutečně kvalitní super věc z příjemného materiálu, kterou používám skoro každý den! Výjimečná a velice výhodná koupě, takových jsem doposud příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Karolína Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie Č: děda je z dárku je nadšený

Nikol Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt