10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Valerie Hacurová, Krhová:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g oslnil, mám ho odtud zakoupený od března a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Matouš Buřil, Přílepy:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g - zájem o kupujícího - rychlé doručení

Ema Loutocká, Čistá u Horek:
Do obýváku jsme s milencem vybírali vhodný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Adéla Jagerová, Úhonice:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, dorazil mi výrobek už třetí den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Matyáš Machka, Velký Ořechov:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, objednaný ve Vašem eshopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Alena S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona V: Je to dostatečné?

Ondřej H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta M: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt