10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Matouš Prosek, Lázně Kynžvart

Matouš Prosek, Lázně Kynžvart:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem viděl nejdříve u přítele na přednášce z biologie. Okamžitě jsem si uvědomil, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kamarádem chvilku bavil. Neměl křivého slova, tak jsem učinil stanovisko, že si ho taky objednám. Vybral jsem si finanční prostředky, koupil si ho a nyní již můžu konstatovat, že si kolega nevymýšlel. Opravdu kvalitní zboží a já jsem velmi rád, že ho mám.

Magdaléna Heclová, Nicov

Magdaléna Heclová, Nicov:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vyšel nejlevněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento druh je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Samuel Kempa, Pohled

Samuel Kempa, Pohled:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Kateřina V: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian R: Celkem jsem spokojený.

Matouš L: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt