10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Julie Mandryszová, Kácov:
Již dlouho hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet tempo bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do momentu, než jsem v eshopu vypátrala 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Takže konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, zvládne přesně to, co chci.

Tadeáš Zachrdla, Bařice-Velké Těšany:
Hledal jsem určité další informace k 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g a všechno mi bylo mile a příjemně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc výrobek byl za velmi nízkou cenu. Vše probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Samuel Gut, Lázně Kynžvart:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem objednal jako další, protože podobný, celkem špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Denis Nezdařil, Loštice:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení on-line, nakonec mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu zcela používat.

Rozálie Kamarýtová, Pravčice:
Na tomto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně brožura je celkem srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Julie R: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Klára S: Je to dostatečné?

Marek M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt