10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1502 Kč
Naše cena: 1001 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Lucie Hrychová, Niměřice

Lucie Hrychová, Niměřice:
Před měsícem jsem si u vás koupila 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g a hodně mě nadchnul, že jsem nákup hodně obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Karel Klička, Mimoň

Karel Klička, Mimoň:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Matyáš Bitman, Žíšov

Matyáš Bitman, Žíšov:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se poté po několika dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím nahlodal. V práci jsem si sednul k notebooku a už ho mám také.

Klára Máchalová, Zdislava

Klára Máchalová, Zdislava:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Natálie F: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš A: tak jsem to dostala aje to super

Dominik A: je to fajné

Michael V: Přišlo to celkem rychle

Karolína G: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt