10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Matouš Prosek, Lázně Kynžvart

Matouš Prosek, Lázně Kynžvart:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem zahlédl dříve u přítele na přednášce z chemie. Ihned jsem si všiml, že vypadá skvěle. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvilku bavil. Chválil si ho, tak jsem učinil stanovisko, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, pořídil si ho a nyní již můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní zboží a já jsem vskutku nadšený, že jsem si ho zakoupil.

Magdaléna Heclová, Nicov

Magdaléna Heclová, Nicov:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vyšel levněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Samuel Kempa, Pohled

Samuel Kempa, Pohled:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem objednal jako další, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na unikátní vzhled a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Sabina T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta A: dobré

Alžběta P: já jsem to prostě chtěla

Sofie E: děda je z dárku je nadšený

Pavel R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt