10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Gabriela Berešová, Krásná Hora:
Já osobně nemám s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g své dlouhodobé zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Sáhla jsem po něm hlavně proto, že měl v tisku velice hezké diskuze a protože několik sousedek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla zprvu trochu rozpačitá, si zboží teď nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o produktu hovoří a je moc spokojená.

Aneta Pavlovská, Hoštice-Heroltice:
Nejprve jsem s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný druh a nelíbil se mi. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jsem však asi po týdnu vrátila a během tří dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od prodejců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá skupina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Kladně taky hodnotím obsluhu eshopu.

Marek Georgiev, Výsluní:
Daný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Z toho důvodu jsem jsem směřoval dotaz na prodejce, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, dořešil jsem s nimi dárkový obal a zejména den, detaily o přepravě. Komunikace byla opravdu příjemná, blesková. Cena nehrála roli, přestože vím, že by se 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g dal pořídit výhodněji. Někdy je důležitější služba, než 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Firma byla spolehlivá, dokonce přidala upomínkový předmět a z moji nastávající se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tento eshop.

Adéla Lísková, Vrbčany:
Chystala jsem se na hory a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

Eliška Polochová, Ježená:
Když jsem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g poprvé našla a vedle něj takto příjemnou cenovku, tak jsem se málem až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že produkt prověřím. Dobrá volba, protože tahle věcička dokonale předčila moje představy. Očekávala jsem absolutní blbost, ale byla to neskutečně kvalitní parádní věc z kvalitního materiálu, kterou používám téměř denně! Parádní a velice výhodná koupě, podobných jsem poslední dobou příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Simona D: Ideální k osmnáctinám :)

David H: Celkem jsem spokojený.

Jonáš K: funkční výrobek

Samuel B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Aleš D: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt