10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Radek Valigura, Nová Telib

Radek Valigura, Nová Telib:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem zahlédl nejdříve u spolužáka na přednášce z chemie. Ihned mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Proto jsem se s kolegou chvilku bavil. Nedal na něj dopustit, tak jsem si řekl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finanční prostředky, koupil si ho a nyní již můžu konstatovat, že si dotyčný nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem opravdu rád, že jsem si ho zakoupil.

Tadeáš Bufák, Bořice

Tadeáš Bufák, Bořice:
Dávám zejména přednost praktické stránce a nekladu důraz na módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g roky a v pořádku fungoval. Což tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g skutečně garantuje, můžete používat kdekoliv. Pro všechny aktivní muže ho tak musím rozhodně doporučit. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g s vámi věrně absolvuje i dovolenou. Jen buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše žena nebo přítelkyně.

Julie Mrňávková, Frýdlant nad Ostravicí

Julie Mrňávková, Frýdlant nad Ostravicí:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si objednat 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je již na první pohled spolehlivý, dobře fungující, a taky dobře vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak dobrou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu příště něco hledat, budu nakupovat zase u vás.

Sabina Rusnáková, Myslibořice

Sabina Rusnáková, Myslibořice:
Občasně objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem osahám. Ale u 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím problém. Rychlé zaslání až do domu. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na narozeniny objednám taky takový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Zuzana S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sára B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Linda V: Je to dostatečné?

Josef Š: je to fajné

Kateřina K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt