10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ano. On je docela opakovaně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tato 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit druhé balení, protože o to propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na objemnější množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím rezenzovat hned několik plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala hezkou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Největší bonusem je opravdu nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak mojim kolegům a kamarádům, tak i ségře a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nikola J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Pavel F: Přišlo to celkem rychle

Ondřej S: tak jsem to dostala aje to super

Denisa J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie B: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt