10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ano. On je totiž opakovaně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho jenom vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen objednat druhé balení, protože o ni povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím vyzdvihnout hned pár dobrých vlastností tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala milou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením produktu, už při doručení jsem tušil, že všechno bude jak má být. Největší výhodou je opravdu nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak mým kamarádům a kamarádům, tak i bráchovi a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nikol H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela D: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela Š: děda je z dárku je nadšený

Ema H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt