10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ne. On je docela několikanásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho mám mít. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích hezkým účinkům jsem byl přinucen pořídit další balení, protože o to povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na objemnější množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím rezenzovat hned pár plusových hodnost tohoto obchodu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala hezkou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a skvělým zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že vše bude v pořádku. Neposlední bonusem je zcela báječná cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto chci doporučit jak svým známým a známým, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Linda H: Je to dostatečné?

Ondřej S: 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva L: dobré

Zuzana B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt