10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho pouze vyzkoušet a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl nucen pořídit další zařízení, protože o to povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci rezenzovat hned pár plusových hodnost tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala hezkou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením balíku, už při doručení jsem tušil, že vše bude jak má být. Neposlední bonusem je zcela nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto chci doporučit jak mým kamarádům a známým, tak i bráchovi a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Vanesa H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa S: já jsem to prostě chtěla

Nikola F: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Oliver R: tak jsem to dostala aje to super

Viktor G: 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt