10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, řekla bych jednoznačně, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích příjemným účinkům jsem byl přinucen objednat druhé balení, protože o něj propukl nebývalý zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější objem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím vyzdvihnout hned pár dobrých vlastností tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala milou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a perfektním zabalením balíku, už při doručení jsem věděl, že všechno bude jak má být. Největší výhodou je opravdu nejlepší cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak svým známým a známým, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina K: Je to dostatečné?

Zuzana S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa Š: děda je z dárku je nadšený

Julie M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt