10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, odpověděla bych jednoznačně, že ne. On je totiž několikanásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o to povstal nebývalý zájem i u ostatních členů přátel. Na větší objem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých vlastností tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala hezkou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak mým kolegům a kamarádům, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Sára T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt