10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ne. On je celkem mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tato 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit další balení, protože o to povstal velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Musím rezenzovat hned několik dobrých hodnost tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala milou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že vše bude v pořádku. Neposlední výhodou je zcela báječná cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto chci doporučit jak svým známým a kamarádům, tak i tátovi a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Patrik O: je to fajné

Alžběta K: děda je z dárku je nadšený

Martin Z: funkční výrobek

Jiří R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt