10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ano. On je docela opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho pouze vyzkoušet a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho příjemným způsobům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o to povstal velký zájem i u dalších členů přátel. Na objemnější množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových hodnost tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala milou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením zboží, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Největší výhodou je zcela nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto chci doporučit jak svým známým a kamarádům, tak i tátovi a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Alena M: Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan C: 110 % spokojenost

Rozálie S: já jsem to prostě chtěla

Laura M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt