10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje potřeby, odpověděla bych úplně, že ano. On je celkem opakovaně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tato 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen objednat další balení, protože o ni propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na větší objem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci vyzdvihnout hned pár plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala milou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že vše bude v pořádku. Neposlední výhodou je zcela nejlepší cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak svým kamarádům a známým, tak i rodině a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nikol K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominika J: děda je z dárku je nadšený

Linda D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt