10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám mít. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl přinucen objednat další balení, protože o ni povstal velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením produktu, už při převzetí jsem věděl, že vše bude v pořádku. Neposlední výhodou je opravdu báječná cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto chci doporučit jak mojim známým a kamarádům, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Radim R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda T: já jsem to prostě chtěla

Matyáš V: funkční výrobek

Jan S: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt