10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ne. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky patřím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i toto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho mám pořídit. Stačilo ho pouze vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen objednat další zařízení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci vyzdvihnout hned několik dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde nakupoval. Nejdříve to začala hezkou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením produktu, už při doručení jsem věděl, že vše bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu nejlepší cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak mým kolegům a kamarádům, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Hana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka H: děda je z dárku je nadšený

Nikola B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adam B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jan O: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt