10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Kateřina Maňásková, Valkeřice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ano. On je totiž několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Štěpán Ilavský, Frýdlant:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tato 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jeho příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o něj propukl nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší množství 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Ondřej Kosohorský, Dobratice:
Chci rezenzovat hned pár dobrých vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala hezkou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením zboží, už při doručení jsem tušil, že vše bude jak má být. Neposlední bonusem je zcela nejlevnější cena 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Proto mohu doporučit jak svým kolegům a známým, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Patrik Szajkó, Libhošť:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Miroslav Tůša, Velké Kunětice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Linda B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta M: dobré

Matěj H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman C: funkční výrobek

Markéta K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt