10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Radek Valigura, Nová Telib

Radek Valigura, Nová Telib:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem spatřil dříve u kolegy na přednášce z biologie. V první chvíli jsem si všiml, že má dobrý design. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvíli bavil. Nedal na něj dopustit, tak jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a teď již můžu prohlásit, že si kolega nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho objednal.

Tadeáš Bufák, Bořice

Tadeáš Bufák, Bořice:
Dávám především přednost vlastnostem a neřeším design. Podstatné pro mě je, aby mi 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g po dlouhou dobu a bez potíží fungoval. Což tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g opravdu zaručuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní muže ho tak musím rozhodně doporučit. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g s vámi věrně absolvuje všechny cesty. Jen se mějte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka či milenka.

Julie Mrňávková, Frýdlant nad Ostravicí

Julie Mrňávková, Frýdlant nad Ostravicí:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za nízkou cenu si objednat 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g, který je již na první dotek spolehlivý, správně fungující, a taky dobře vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak levnou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco poptávat, budu objednávat opět u vás.

Sabina Rusnáková, Myslibořice

Sabina Rusnáková, Myslibořice:
Někdy kupuji věci přes eshop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Avšak u 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na svátek objednám taky podobný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Veronika M: Je to dostatečné?

Natálie Š: dobré

Anna K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radek M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt