10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1502 Kč
Naše cena: 1001 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Panama s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (80%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2480 kJ (598 kcal) na 100 g. Sacharidy: 25 g, (z toho cukr: 19 g), Tuky: 48 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Julie Vilímcová, Dobršín

Julie Vilímcová, Dobršín:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Dominika Vinčálková, Radčice

Dominika Vinčálková, Radčice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem krapet překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Jan Děckuláček, Nová Ves u Chýnova

Jan Děckuláček, Nová Ves u Chýnova:
Ověřená kvalita, bezva značka. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem již v minulosti měl, a tak jsem si ho objednal opět a zase mě potěšil. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, lehký a velký tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Oliver Rampich, Úhlejov

Oliver Rampich, Úhlejov:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní design a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Petr Z: Jsem ráda, že to mám

Aleš O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela P: děda je z dárku je nadšený

Radek E: funkční výrobek

Viktorie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Panama 80%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt