10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Peru s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (75%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2460 kJ (594 kcal) na 100 g. Sacharidy: 30 g, (z toho cukr: 24 g), Tuky: 46 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

Magdaléna Skyvová, Volárna

Magdaléna Skyvová, Volárna:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za perfektní 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Tadeáš Eiselt, Radimovice u Želče

Tadeáš Eiselt, Radimovice u Želče:
Už před pár měsíci jsem chtěl takový produkt zakoupit. V momentě, kdy jsem narazil na web 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g, už nebylo nad čímkoliv neustále váhat. Vynikající komunikace ze strany firmy, všechno proběhlo stoprocentně takovým způsobem, jak jsem očekával. 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g za pár dní přivezla pošta a od té chvíle ho každý den ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má ovšem malou vadu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na chvíli.

Alžběta Hodaňová, Starý Vestec

Alžběta Hodaňová, Starý Vestec:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g mohu klidně poradit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není potřeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla užívat. Snadná příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i souseda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou chytrost.

Nikolas Dobiaš, Topolany

Nikolas Dobiaš, Topolany:
Daný 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g jsem našel shodou okolností v eshopu. Hodnocení na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Přirozeně jsem pochyboval, to je asi při objednávání na internetu běžné, ale v momentě, kdy mi 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g přišel až ke dveřím, přišel jsem na to, že strach byl úplně zbytečné. Vše zvládá bez chybičky, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho nechal zaslat. Není co dodat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

Klára B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie M: děda je z dárku je nadšený

Šárka S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jonáš T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Peru 75%,100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt