10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 987 Kč
Naše cena: 658 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora Potschová, Horní Domaslavice

Barbora Potschová, Horní Domaslavice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, dorazil mi produkt už třetí den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Vanesa Jägermannová, Vřesová

Vanesa Jägermannová, Vřesová:
Objednávám na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento model doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně funguje. A příjemné jednání, vstřícnost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Jana Kolarzová, Vřesová

Jana Kolarzová, Vřesová:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla opravdu milá a vstřícná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Denis Hučka, Čížkovice

Denis Hučka, Čížkovice:
Brouzdám na webu velmi často, šetří mi to totiž čas. Podobné to je i s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Zkrátka jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za pár dní byl 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem velmi rád za to, že daná varianta existuje, 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g se mi velmi zalíbil. Tento způsob nakupování je atraktivní pro lidi, kteří nemají, obdobně jako já, rádi čekání v přeplněných obchodních centrech.

Jaroslav Začal, Nivnice

Jaroslav Začal, Nivnice:
Tak tenhle 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsme si s tou mojí koupili do našeho současného bydlení. Bez vytáček, partnerce se to moc nelíbilo, předem jsem si poslechl, že je to na nic, že za výrovek jen vyhodíme peníze a nevyužijeme to, znáte to, ne? Avšak pak ho přivezla pošta, a co myslíte, že bylo pak? Petra se do něj zamilovala, byl jsem nucen si koupit ještě jeden, protože opravdu okamžitě změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak špičkové 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Matěj Š: Jsem ráda, že to mám

Daniela U: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel K: 110 % spokojenost

Václav R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt