10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Natálie Tonová, Horní Vilémovice:
Otestovala jsem už šest podobných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

Zuzana Naxerová, Uhy:
Když jsem objevila inzerát na 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g dlouho jsem neváhala a ihned zakoupila. Dodání bylo v krátké době a já jsem počala okamžitě užívat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem velmi klidná. Jsem doporučila známým, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

David Kostrhoun, Předhradí:
Není hodně takových výrobků jako právě 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Oliver N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denisa T: Je to dostatečné?

Petra K: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt