10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Dlouho jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být ideální. Objednala jsem jich množství. Až nyní, když jsem narazila na 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však věděla, že našla to pravé. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými vlastnostmi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g naprosto vyhovuje, umí vše, co od něho potřebuji. Bohužel mi ho čas od času zabaví můj manžel.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Vyzkoušeli jste toho už mnoho a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ovšem vašim představám nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně slevit z nároků. Poradím vám. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Pouze výrobek naprosto splnil všechna má přání a já jsem z něj jako u vytržení. Ten den, kdy přestane fungovat, okamžitě si zakoupím nový.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si zboží v klasickém obchodě. K tomu všemu výběr je velice malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu obchod, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Koupí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za stanovenou cenu odpovídající schopnosti. Tento obchod a jeho zboží mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je účelní a vkusné. jistě v blízké době objednám další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Laura P: děda je z dárku je nadšený

Denis H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matěj Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jiří J: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt