10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

František Hořánek, Oslavice:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balíček, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

Antonín Dworok, Košín:
Není hodně podobných kousků jako právě 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Daniel Kocán, Nýdek:
Pokud toužíte po zlatých 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Tereza K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Pavel M: 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktorie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šimon H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt