10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín:
Měsíce jsem přemýšlela o tom, který model by pro mě mohl být nejpřínosnější. Objednala jsem jich celou řadu. Až teprve, když jsem vypátrala 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však věděla, že dále už rozhodně hledat nemusím. Propadla jsem mu na první pohled a dále už hledat nechci. Svými kvalitami mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g plně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj muž.

Martin Kyllar, Pecka:
Vyzkoušeli jste toho už spousty a spousty a s jakými výsledky? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g bohužel vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu dělat kompromis. Poradím vám. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Až on zcela splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj jako u vytržení. Jakmile vypoví službu, hned si zakoupím ještě jeden.

Tereza Andreevová, Pacov:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince:
Koupí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného kupujícího, přesto požaduji kvalitu a za nízkou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je efektivní a pěkné. Určitě v nejbližší době pořídím další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Patrik P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt