10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín:
Dlouhou dobu jsem zvažovala, který výrobek by pro mě mohl být ideálním řešením. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až teprve, když jsem našla 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem ovšem věděla, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými funkcemi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g zcela vyhovuje, zvládne všechno, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho někdy zabaví můj muž.

Martin Kyllar, Pecka:
Zkusili jste toho již mnoho a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ale vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ustupovat. Poradím vám. Objednejte si tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Až produkt zcela splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj jako u vytržení. V momentě, kdy vypoví službu, hned si pořídím nový.

Tereza Andreevová, Pacov:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v normálním krámě. Navíc sortiment je velice malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za nízkou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je efektivní a pěkné. Určitě v blízké době objednám další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Matyáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominik K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt