10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Měsíce jsem uvažovala nad tím, který model by pro mě mohl být nejlepší. Otestovala Pořídila jsem jich mnoho. Až nyní, když jsem vypátrala 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však byla jistá, že tím hledání končí. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a přišla jsem si na své. Svými vlastnostmi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g úplně vyhovuje, zvládá cokoliv, co od něho chci. Jenom mi ho čas od času zabaví můj chlap.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Vyzkoušeli jste toho již nepočítaně a jste zklamaní? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g bohužel vašim představám nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ustupovat. Znám řešení. Objednejte si tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Jedině produkt dokonale splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj absolutně nadšený. Ten den, kdy vypoví službu, neprodleně si zakoupím ještě jeden.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si zboží v normálním krámě. Navíc výběr je velice malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem rád. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto vyžaduji výkon a za nízkou cenu pořádný výkon. Tento obchod a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a pěkné. Určitě v nejbližší době pořídím další modely.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kristián L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt