10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Dlouhou dobu jsem přemýšlela o tom, který výrobek by pro mě mohl být nejlepší. Objednala jsem jich množství. Až teprve, když jsem narazila na 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však byla jistá, že je to nej volba. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a dále už hledat nechci. Svými kvalitami mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g úplně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zabaví můj chlap.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Otestovali jste toho již mnoho a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g bohužel vaší představě nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu činit kompromisy. Vím, jak na to. Otestujte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Pouze on dokonale splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile přestane fungovat, neprodleně si koupím nový.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v klasickém krámě. Navíc výběr je hodně malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Koupí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem rád. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto chci výkon a za levnou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho zboží mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Potěšilo mě i designové zpracování, které je efektivní a pěkné. jistě v blízké době objednám další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kristýna Č: nemá chybu

Lukáš H: funkční výrobek

Lucie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matouš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna A: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt