10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín:
Dlouho jsem přemýšlela o tom, který výrobek by pro mě mohl být nejlepší volbou. Vyzkoušela jsem jich množství. Až teprve, když jsem narazila na 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem ale byla jistá, že je to nej volba. Zalíbil se mi na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými vlastnostmi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g stoprocentně vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho někdy zabaví můj muž.

Martin Kyllar, Pecka:
Otestovali jste toho již nepočítaně a s jakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ale vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně činit kompromisy. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Teprve on bez kompromisů splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj úplně vedle. Ten den, kdy vypoví službu, neprodleně si zakoupím ještě jeden.

Tereza Andreevová, Pacov:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si produkty v klasickém krámě. K tomu všemu výběr je hodně malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji kvalitu a za stanovenou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a pěkné. jistě v nejbližší době objednám další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš H: 110 % spokojenost

Jiří I: Jsem ráda, že to mám

Šárka K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt