10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 987 Kč
Naše cena: 658 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora Potschová, Horní Domaslavice

Barbora Potschová, Horní Domaslavice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli doma vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

Vanesa Jägermannová, Vřesová

Vanesa Jägermannová, Vřesová:
Nakupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejkratší možném času. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A příjemné jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Jana Kolarzová, Vřesová

Jana Kolarzová, Vřesová:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Denis Hučka, Čížkovice

Denis Hučka, Čížkovice:
Objednávám na webu opravdu rád, je to časově výhodnější. Obdobné to bylo i s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Tak jsem si vybral ten svůj, nakoupil a za pár dní byl 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem vskutku rád za skutečnost, že podobná alternativa existuje, 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g se mi velmi zalíbil. Tato možnost nákupu je skvělá pro lidi, kteří nemají, obdobně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

Jaroslav Začal, Nivnice

Jaroslav Začal, Nivnice:
Tak daný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsme si s kamarádkou koupili do našeho společného bydlení. Nebudu lhát, slečně se to moc nelíbilo, mockrát jsem si vyslechl, že je to hloupost, že za produkt jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to stejně, ne? Ale následně ho doručili, a co myslíte, že bylo pak? Jana mi ho už nepůjčila, a nezbylo mi, než si objednat ještě jeden, protože fakt okamžitě změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak vynikající 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Aneta M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma H: Je to dostatečné?

Lucie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

František M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt