10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

František Hořánek, Oslavice:
Rád nakupuji na webu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem zcela spokojen.

Antonín Dworok, Košín:
Není mnoho takových kousků jako právě 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Daniel Kocán, Nýdek:
Pokud toužíte po zlatých 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Dominika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver G: je to fajné

Roman L: tak jsem to dostala aje to super

Ondřej B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel C: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt