10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Natálie Kadalová, Mutkov:
O 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily nějaké ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g bez problémů dohledala. Váhala jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

Valerie Rejčová, Řepníky:
10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, který jsem od Vás dostala po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a mohu o něm psát pouze v superlativech. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

Tadeáš Žlábek, Potvorov:
Daný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem objevil náhodou na internetu. Hodnocení na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že to nemusí být přílišný risk. Ovšem, že jsem měl pochyby, to je asi při koupi na internetu běžné, ale když mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g přivezli až ke dveřím, došel jsem k závěru, že obavy byly naprosto zbytečné. Vše zvládá perfektně, hodně mi pomáhá a zpětně jsem moc rád, že jsem si ho pořídil. Není co dodat!

Nela Maloňová, Huzová:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je celkem neuvěřitelně krásný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Toto je produkt, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní bez výhradně ráda. Syn se na to sice tváří, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na internetu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Jakub Čmelík, Křižanov:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Vojtěch H: 110 % spokojenost

Michael C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karolína M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza L: já jsem to prostě chtěla

Kristián H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt