10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1611 Kč
Naše cena: 1074 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Anežka Setunská, Hromnice

Anežka Setunská, Hromnice:
Podobně jako každá žena, která je současně partnerkou i maminkou, i já myslím na vitalita partnera a dětí. Jak zajistit, aby jim nic nescházelo a navíc se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětí? Jedná se o komplikovaná a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než si myslíte. A vyřešil to za mě 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Jeho prostřednictvím mám garantováno, že o mou rodinu je náležitě postaráno.

Jonáš Zdvořilý, Mostek

Jonáš Zdvořilý, Mostek:
Testovaná kvalita, super značka. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal znovu a opět mě potěšil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Nikol Nemethová, Štěpánovice

Nikol Nemethová, Štěpánovice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinku něco jako 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s výrobkem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nezměnila!

Eliška Kirchhofová, Třtice

Eliška Kirchhofová, Třtice:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jednoduše musím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Lucie Radostná, Dolní Radechová

Lucie Radostná, Dolní Radechová:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g opravdu rychle zaslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Jiří V: 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška Š: děda je z dárku je nadšený

Kryštof L: Přišlo to celkem rychle

Oliver M: Celkem jsem spokojený.

Daniela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt