10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Týdny jsem váhala nad tím, který typ by pro mě mohl být tím nejlepším. Otestovala Pořídila jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem vypátrala 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem ale věděla, že jsem v cílí. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a dále už hledat nehodlám. Svými funkcemi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g naprosto vyhovuje, umí vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho čas od času zabaví můj manžel.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Vyzkoušeli jste toho již mnoho a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g bohužel vašim představám nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně činit kompromisy. Vím, jak na to. Otestujte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Teprve on dokonale splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj absolutně nadšený. Jakmile vypoví službu, okamžitě si pořídím nový.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Jelikož vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. K tomu všemu sortiment je hodně malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma vysvětlila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je účelní a hezké. jistě v blízké době objednám další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kamila R: Ideální k osmnáctinám :)

Julie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub P: Celkem jsem spokojený.

Adéla L: děda je z dárku je nadšený

Gabriela S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt