10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Měsíce jsem váhala nad tím, který výrobek by pro mě mohl být tím nejlepším. Otestovala Pořídila jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem narazila na 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj okamžitě po rozbalení a dále hledat už nebudu. Svými funkcemi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g stoprocentně vyhovuje, umí cokoliv, co od něho vyžaduji. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj manžel.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Zkusili jste toho už nepočítaně a jste zklamaní? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ovšem vašim kritériím nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ubrat z požadavků. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Teprve výrobek dokonale splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj úplně vedle. Ten den, kdy přestane fungovat, neprodleně si zakoupím nový.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je efektivní a pěkné. Určitě v nejbližší době pořídím další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Richard F: funkční výrobek

Tomáš V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel B: Jsem ráda, že to mám

Nikola N: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt