10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Týdny jsem řešila, který produkt by pro mě mohl být ideálním řešením. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem našla 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem ovšem byla jistá, že dále už rozhodně hledat nemusím. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g stoprocentně vyhovuje, zvládne všechno, co od něho potřebuji. Jenom mi ho občas zkonfiskuje můj manžel.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Zkusili jste toho už mnoho a bezvýsledně? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g však vaší představě nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu ubrat z požadavků. Znám řešení. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Pouze produkt naprosto splnil všechna má přání a já jsem z něj úplně vedle. Ten den, kdy přestane fungovat, hned si pořídím další.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si zboží v klasickém obchodě. Navíc sortiment je hodně malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g skládá, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Koupí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto chci výkon a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho produkty mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je účelní a vkusné. jistě v nejbližší době objednám další modely.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kamila M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristián R: tak jsem to dostala aje to super

Jáchym N: je to fajné

Julie R: děda je z dárku je nadšený

Kamila B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt