10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Dlouhou dobu jsem uvažovala nad tím, který výrobek by pro mě mohl být ideální. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem objevila 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však věděla, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a dále hledat už nebudu. Svými funkcemi mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g naprosto vyhovuje, umí cokoliv, co od něho chci. Jenom mi ho někdy zabaví můj partner.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Zkusili jste toho již spousty a spousty a s jakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ale vašim představám nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně činit kompromisy. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Pouze výrobek dokonale splnil všechna má přání a já jsem z něj naprosto nadšený. Ten den, kdy doslouží, okamžitě si pořídím další.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém sehnat si zboží v normálním krámě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Koupí 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento e-shop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je efektivní a hezké. jistě v nejbližší době objednám další modely.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Miroslav P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael Z: 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana K: já jsem to prostě chtěla

Adéla S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt