10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Klára Sobolíková, Bechlín

Klára Sobolíková, Bechlín:
Týdny jsem váhala nad tím, který produkt by pro mě mohl být tím nejlepším. Objednala jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem vypátrala 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem však věděla, že je to nej volba. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a dále hledat už nebudu. Svými kvalitami mi 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj muž.

Martin Kyllar, Pecka

Martin Kyllar, Pecka:
Otestovali jste toho již mnoho a jste stále na začátku? Žádný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g ovšem vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ubrat z požadavků. Našel jsem řešení. Pořiďte si tak jako já 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Až výrobek naprosto splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. Jakmile vypoví službu, hned si pořídím další.

Tereza Andreevová, Pacov

Tereza Andreevová, Pacov:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v normálním krámě. Navíc výběr je velice omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g sestavuje, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola sama o sobě.

Jan Čecho, Hlince

Jan Čecho, Hlince:
Objednáním 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji kvalitu a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento e-shop a jeho výrobky mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je efektivní a pěkné. jistě v blízké době objednám další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Andrea V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš Z: Přišlo to celkem rychle

Viktor Č: tak jsem to dostala aje to super

Tereza P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt