10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 987 Kč
Naše cena: 658 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Barbora Potschová, Horní Domaslavice

Barbora Potschová, Horní Domaslavice:
Nemůžu si postěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Vanesa Jägermannová, Vřesová

Vanesa Jägermannová, Vřesová:
Nakupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s produktem, který mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento model doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky slouží. A milé jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Jana Kolarzová, Vřesová

Jana Kolarzová, Vřesová:
Dlouho jsem váhala mezi touto 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Denis Hučka, Čížkovice

Denis Hučka, Čížkovice:
Brouzdám v e-shopech vskutku rád, ušetřím tím spoustu času. Podobné to bylo také s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Tak jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za pár dní byl 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem opravdu rád za skutečnost, že podobná alternativa existuje, 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g se mi skutečně zalíbil. Tato možnost nakupování je vhodná pro zákazníky, kteří nemají, tak jako já, rádi fronty v přeplněných obchodních centrech.

Jaroslav Začal, Nivnice

Jaroslav Začal, Nivnice:
Tak daný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho prvního bytu. Popravdě, dámě se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za výrovek jen vyhodíme peníze a neposlouží nám, znáte to, ne? Avšak poté ho přivezla pošta, a co vás napadá, že následovalo? Věrka propadla jeho kouzlu, byl jsem nucen si zakoupit ještě jeden, protože opravdu hodně rychle změnila stanovisko. Dnes už bychom se bez tak špičkové 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Kryštof L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta T: Tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Amálie C: já jsem to prostě chtěla

Denisa F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt