10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1764 Kč
Naše cena: 1176 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Aneta Tichotová, Trhový Štěpánov

Aneta Tichotová, Trhový Štěpánov:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si vybrala na základě toho, že jsem četla diskuze že se s ním dobře pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mém okolí také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště určitě vyzkouším s sladčí šmakem

Vanesa Teofilová, Horní Blatná

Vanesa Teofilová, Horní Blatná:
Za můj léta používaný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k dostání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Jan Ivanský, Předměřice nad Jizerou

Jan Ivanský, Předměřice nad Jizerou:
Přestože e-shop nabízel vskutku rozmanitou nabídku 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, nadšení opadlo, když 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g dorazil. Co se týče dovážky, vše bylo OK. Bohužel eshop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu dorazilo jiné zboží. Šlamastika se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě velký nedostatek tohoto prodejního webu.

Sebastian Pikora, Bolehošť

Sebastian Pikora, Bolehošť:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem devadesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Denisa Peklová, Bernartice

Denisa Peklová, Bernartice:
Nejsem blázen do pořizování 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g v eshopu, jelikož moje minulé objednávky o vánočních svátcích skončily nejen špatnou náladou, ale rovněž vyhozením spousty peněz. Jsem z toho důvodu na internetu opravdu opatrná. Raději si to kontroluji dvakrát, než 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g objednám v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem naprosto spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem udělala objednávku, zatelefonovala jsem na dané číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co bych měla od tohoto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g očekávat a jaké jsou jejich plusy, mínusy. Což mi určitě odsouhlasíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s klady. Balíček jsem obdržela k datu, jak mi bylo garantováno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Jakub H: funkční výrobek

Karolína K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radim S: je to fajné

Petr J: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt