10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Oliver Rychtar, Zálužice:
Tak předně, 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na druhou stranu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Emma Rajlová, Radostov:
V momentě, kdy jsem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g poprvé spatřila a vedle něj takto příjemnou cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Ovšem řekla jsem si, že ho prověřím. Bylo to dobře, protože tahle věc dokonale překonala moje představy. Čekala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi fakt kvalitní super věc z odolného materiálu, kterou využívám skoro neustále! Parádní a opravdu levná koupě, podobných jsem poslední dobou moc neměla.

Jaroslav Čičatka, Dobrná:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní recenze, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Určitě budu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g doporučovat dalším, protože dobré věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Barbora S: dobré

Andrea H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Richard Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Antonín K: Jsem ráda, že to mám

Michaela M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt