10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 870 Kč
Naše cena: 580 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Michaela Rajdová, Troubelice

Michaela Rajdová, Troubelice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Václav Kulena, Velké Všelisy

Václav Kulena, Velké Všelisy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g splnil mé očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval tři nebo šest podobné kusy, ale nyní vím, že zůstanu u 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po jiném výrobku. 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Kryštof Dokonal, Komořany

Kryštof Dokonal, Komořany:
Zkusili jste toho už spousty a spousty a jste zklamaní? Žádný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g ale vašim představám nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte však rozhodně slevit z nároků. Poradím vám. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Teprve on naprosto splnil všechna má přání a já jsem z něj úplně vedle. Ve chvíli, kdy přestane fungovat, okamžitě si objednám ještě jeden.

Karel Břicháček, Hovorany

Karel Břicháček, Hovorany:
Tak předně, 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který mi přišel kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Matyáš K: 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva L: děda je z dárku je nadšený

Štěpán K: Jsem ráda, že to mám

Eva B: nemá chybu

Jakub Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt