10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Roman Štuler, Kunvald:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření vzhledu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v běžném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických vlastností, kterými určitě disponuje.

Eva Saitzová, Okarec:
Toužila jsem se rozhodnout, který 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vybrat. Nabídka ve vašem e-shopu je velmi široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako pravidelná zákaznice obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ale naprosto super.

Matyáš Brak, Úhořilka:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, jednoznačně doporučuji!

Tadeáš Matašovský, Mutkov:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho mám koupit. Stačilo ho pouze zkusit a znal jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o něj propukl nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na objemnější objem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Michal Kršák, Tučapy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej objednal pohodlně u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Marek K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominik G: funkční výrobek

Michaela Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie W: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt