10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč KOUPIT

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Vít Suran, Malé Přítočno:
Podle popisného textu a mnoha recenzi, jsem si 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pořídil na těchto webových stránkách. Líbil se mi eshop, jak prakticky, a zároveň precizně měl vypracovanou nabídku. Vše probíhalo v pořádku až do úhrady v pokladně.

Jiří Radl, Ratenice:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Je pěkně funkční. Po vzhledové stránce téměř dokonalý. Moje manželka hodnotí jednoduchý vzhled a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou na zahradě často půjčovat.

Denisa Jamková, Chlumek:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna hledat čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Petra Ščuková, Hořešovičky:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za hezčí cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Kateřina C: děda je z dárku je nadšený

Dominik M: Jsem ráda, že to mám

Klára R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petr F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt