10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Roman Štuler, Kunvald

Roman Štuler, Kunvald:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Eva Saitzová, Okarec

Eva Saitzová, Okarec:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji chytrou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice získala. Nakupuji u vás často a budu i opět. Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ale zcela super.

Matyáš Brak, Úhořilka

Matyáš Brak, Úhořilka:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

Tadeáš Matašovský, Mutkov

Tadeáš Matašovský, Mutkov:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jeho příjemným způsobům jsem byl nucen pořídit další balení, protože o něj propukl velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší množství 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Michal Kršák, Tučapy

Michal Kršák, Tučapy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej objednal pohodlně u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Matěj H: 110 % spokojenost

Sabina P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie P: děda je z dárku je nadšený

Vít K: Jsem ráda, že to mám

Šárka V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt