10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Anna Kotašková, Rokycany:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla hodně mile spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Tadeáš Hrouza, Hodíškov:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z dílny již ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Matouš Folc, Bušanovice:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g dorazil bez vady a neprodleně. Bohužel na základě popisu, měl 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g přijít v dárkovém pouzdře, což však chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i tak domluva byla pohodová. Prodejce se omluvil a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Eshop nabízí jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další peníze navíc.

Vanesa Curylová, Časy:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. V podstatě umím na internetu pouze psát maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi před měsícem objasnila, jakým způsobem se dá přes internet nakupovat a objednala mi tenhle 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Jasně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda se mi bude hodit, ale když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi prozradit jak si výrobek koupím sama. Od toho dne si zboží kupuji často, protože je to velice prvotřídní věcička a skutečně moc mi pomáhá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Matouš I: 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matouš S: 110 % spokojenost

Dominik B: Celkem jsem spokojený.

Petra O: Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Veronika K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt