10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Oliver Rychtar, Zálužice:
Tak na začátek, 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

Emma Rajlová, Radostov:
Ve chvíli, kdy jsem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g poprvé spatřila a vedle něj takto nízkou cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že produkt otestuji. Dobrá volba, protože tahle věc dokonale překonala moje požadavky. Čekala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi opravdu kvalitní super věcička z kvalitního materiálu, kterou používám skoro neustále! Skvělá a opravdu levná koupě, stejných jsem v poslední době moc neměla.

Jaroslav Čičatka, Dobrná:
Vybíral jsem z hodně druhů, ale nakonec vyhrál 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dal jsem nejvíc na kladné recenze ostatních recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Anna P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jiří H: tak jsem to dostala aje to super

Dominika V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt