10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Roman Štuler, Kunvald

Roman Štuler, Kunvald:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Eva Saitzová, Okarec

Eva Saitzová, Okarec:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná nakupující obdržela. Nakupuji u vás vždy a budu i nadále. Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ale naprosto perfektní.

Matyáš Brak, Úhořilka

Matyáš Brak, Úhořilka:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

Tadeáš Matašovský, Mutkov

Tadeáš Matašovský, Mutkov:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit další balení, protože o to propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na větší objem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Michal Kršák, Tučapy

Michal Kršák, Tučapy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem tudíž trošičku opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal doma u noťasu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Sabina K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ondřej B: je to fajné

Nikola M: Je to dostatečné?

Daniela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Hana R: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt