10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 870 Kč
Naše cena: 580 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Michaela Rajdová, Troubelice

Michaela Rajdová, Troubelice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Václav Kulena, Velké Všelisy

Václav Kulena, Velké Všelisy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g splnil mé očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval dva nebo sedm podobné modely, ale teďka vím, že zůstanu u 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nemám nejmenší domněnku se koukat po jiném modelu. 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g si na můj popud pořídilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Kryštof Dokonal, Komořany

Kryštof Dokonal, Komořany:
Otestovali jste toho již mnoho a s jakými výsledky? Žádný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g ovšem vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu dělat kompromis. Vím, jak na to. Objednejte si tak jako já 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Pouze produkt bez kompromisů splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj jako u vytržení. Ve chvíli, kdy přestane fungovat, hned si koupím ještě jeden.

Karel Břicháček, Hovorany

Karel Břicháček, Hovorany:
Tak předně, 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který mi přišel kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Anežka V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška Ž: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

David B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sofie J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt