10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Roman Štuler, Kunvald

Roman Štuler, Kunvald:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

Eva Saitzová, Okarec

Eva Saitzová, Okarec:
Toužila jsem se rozhodnout, který 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá nakupující obdržela. Objednávám u vás často a budu i opět. Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je ale úplně super.

Matyáš Brak, Úhořilka

Matyáš Brak, Úhořilka:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

Tadeáš Matašovský, Mutkov

Tadeáš Matašovský, Mutkov:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i toto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho mám pořídit. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten správný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jeho příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit další balení, protože o to propukl nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na větší objem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Michal Kršák, Tučapy

Michal Kršák, Tučapy:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej získal klidně u noťasu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Amálie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel M: Jsem ráda, že to mám

Gabriela S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt