10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Věřím, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to skvělý vibrace, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

Klára Bezrová, Bukovník:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tolik výbornou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kód pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej pořídil doma u noťasu. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem vybrala správně. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně dobrý výrobek i za milé obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Tak jsem se obrátil internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, vyřešil jsem s nimi balení a hlavně datum, místo dodání. Komunikace byla velmi milá, bez průtahů. Cena nebyla podstatná, přestože jsem si jistý, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal pořídit za méně. Byl to případ, kdy je důležitější úroveň služeb, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma byla spolehlivá, dokonce poslala maličkost a z moji budoucí ženy se stala manželka. Velmi doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Tobiáš G: je to fajné

Anežka V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Valerie O: já jsem to prostě chtěla

Petra N: děda je z dárku je nadšený

Tereza B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt