10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Věřím, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dobrý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem nízkou cenu opět dala.

Klára Bezrová, Bukovník:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Kupuji si je někdy, podle nálady. Za tolik výhodnou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem tudíž hodně jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej koupil doma u noťasu. Úžasná služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně stabilní zboží i za hezké jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. A proto jsem kontaktoval prodejce, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dořešil jsem s nimi vše podstatné a hlavně termín, adresu. Komunikace byla opravdu profesionální, rychlá. Na ceně nezáleželo, přestože tuším, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal objednat za méně. Byl to případ, kdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma dostála svému jménu, dokonce přidala maličkost a z moji nevěsty se stala manželka. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Jiří J: 110 % spokojenost

Richard J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kamila H: dobré

Nikol E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt