10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem nízkou cenu nedala.

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tolik výbornou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem tudíž velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej pořídil klidně u tabletu. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a nezdály se mi tak kvalitní. A myslím, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý model i za hezké obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji budoucí ženu. A proto jsem kontaktoval eshop, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a hlavně termín, detaily o přepravě. Spolupráce byla velmi milá, rychlá. Na ceně nezáleželo, i když vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat za méně. Byl to případ, kdy je důležitější služba, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost byla spolehlivá, dokonce přidala upomínkový předmět a z moji nastávající se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Simona D: Je to dostatečné?

Lukáš W: funkční výrobek

Oliver H: 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka H: dobré

Jonáš K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt