10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Petr Talavašek, Břežany I:
Dobrý obchod. Oceňuji hlavně to, že 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vypadá už na dotek kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro denní použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou hodit i normálním uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává pádům a jinému nehezkému zacházení. Za mě jasně jednoznačná volba.

Marie Chasáková, Boháňka:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou splnit. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Jaroslav Tomašík, Otvice:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g z lidského hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V domácícm nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Michael W: je to fajné

Jana V: dobré

Alena V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Oliver J: 110 % spokojenost

Denisa Ř: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt