10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč KOUPIT

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Anna Máčová, Dolní Dubňany:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to všechno podvod na důvěřivé lidi. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale chci říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Alena Ščevíková, Dolní Loučky:
U této firmy nakupuji docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že v ČR není velká nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, jiného prodejce již nehledám. Jejich záporem je pouze delší doba dodání a další vedlejší výdaje jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít špičkové vlastnosti levně, nezbude vám, než si počkat.

Vít Otradovský, Horní Ves:
Měl jsem obavy z používání 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému manuálu jsem zvládl vše lehce a v celkové zábavě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g byla pro mě hračkou a zábavou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mluví úplnou pravdu.

Jakub Zemanovič, Mašovice:
Podle popisu a desítek recenzi, jsem si 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g objednal v tomto e-shopu. Líbil se mi web, jak přehledně, a zároveň precizně měl koncipovanou nabídku. Neobjevil se žádný problém až do výběru platby.

Štěpán Frenzl, Slavče:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejhezčí, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Andrea K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Amálie : dobré

Kristián T: Přišlo to celkem rychle

Alena N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana U: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt