10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Věřím, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu opět dala.

Klára Bezrová, Bukovník:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale dokonce mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je někdy, podle nálady. Za tak výbornou cenu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej získal pohodlně u počítače. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně kvalitní výrobek i za milé obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji budoucí manželku. Tak jsem se obrátil internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, vyřešil jsem s nimi dárkový obal a především termín, adresu. Komunikace byla vskutku profesionální, rychlá. Cenu jsem neřešil, i když mám informace o tom, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal objednat za méně. Jsou situace, kdy je důležitější úroveň služeb, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost dodržela slovo, navíc přibalila maličkost a z moji budoucí ženy se stala manželka. Stoprocentně doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Klára C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jáchym K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie B: dobré

Marie G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt