10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Věřím, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to skvělý kravál, a co se týká funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem vysokou cenu zaplatila.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale dokonce mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu mnoho. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tolik výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto hodně opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal klidně u tabletu. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a nezdály se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za hezké obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji nastávající ženu. Tak jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, vyřešil jsem s nimi balení a hlavně datum, místo dodání. Spolupráce byla vskutku profesionální, blesková. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal pořídit výhodněji. Byl to případ, kdy je podstatnější rychlé dodání, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma nezklamala, kromě toho poslala maličkost a z moji budoucí ženy se stala manželka. Opravdu doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Štěpán C: tak jsem to dostala aje to super

Barbora M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Laura P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt