10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g skvělý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to perfektní rámus, a co se týká funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale dokonce mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi hodně. Kupuji si je někdy, podle chuti. Za tolik výbornou cenu, doručení, můžu v tomto případě, jen obchod doporučit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nekupoval, a byl jsem tudíž hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej získal doma u noťasu. Úžasná služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi kvalitní model i za milé obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Tak jsem se obrátil internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, vyřešil jsem s nimi balení a zejména termín, detaily o přepravě. Komunikace byla velmi milá, blesková. Cena nehrála roli, přestože mám informace o tom, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat levněji. Byl to případ, kdy je důležitější služba, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma dodržela slovo, dokonce poslala upomínkový předmět a z moji budoucí ženy se stala manželka. Opravdu doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Natálie C: nemá chybu

Matouš U: je to fajné

Štěpán R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jaroslav D: 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt