10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to skvělý kravál, a co se týká funkčnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto nízkou cenu opět dala.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kupón pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem proto velmi moc opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal pohodlně u počítače. Úžasná služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou dražší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý výrobek i za hezké jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji budoucí manželku. Z toho důvodu jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dohodnul jsem s nimi vše podstatné a především datum, adresu doručení. Spolupráce byla vskutku bezproblémová, bez průtahů. Cenu jsem neřešil, navzdory tomu, že vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat výhodněji. Někdy je důležitější renomé eshopu, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost nezklamala, kromě toho poslala maličkost a z moji nastávající se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Simona M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kateřina K: nemá chybu

Anna K: já jsem to prostě chtěla

Martin V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt