10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 870 Kč
Naše cena: 580 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Daniela Vašicová, Spešov

Daniela Vašicová, Spešov:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mi koupil přítel k svátku. Byla jsem trochu překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

Šimon Ďurina, Vápovice

Šimon Ďurina, Vápovice:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mě padl do oka už v momentě, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím mírné nervy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g chlubí opravdu pohodlným ovládáním. V mžiku ho pochopí i lidé, kteří s tímto 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g v minulosti předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

Aleš Dragon, Jarov

Aleš Dragon, Jarov:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Eliška Janulová, Levínská Olešnice

Eliška Janulová, Levínská Olešnice:
Již delší dobu jsme doma s přítelem měli pár problémů. 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vychvalovala kamarádka z práce, kterou shodou náhod dřív trápily podobné potíže. Moc jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme měli za to, že za otestování nic nedáme. Proto jsme si 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g objednali. Netvrdím, že to byl klíč na všechno, ale mnoho potíží nám vyřešil. V současnosti bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

Jiří Simbartl, Frýdštejn

Jiří Simbartl, Frýdštejn:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se špičkovali, až jeden kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g má v koupelně taky a pochválila ho i sousedka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Linda Š: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea M: dobré

Adéla B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof B: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt