10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dobrý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní vibrace, a co se týká funkčnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale nakonec mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tolik výhodnou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, pouze eshop poradit. Manžel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro další nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej koupil doma u počítače. Skvělá služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně kvalitní model i za hezké jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji snoubenku. Z toho důvodu jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který prodával tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a zejména den, místo dodání. Spolupráce byla vskutku bezproblémová, blesková. Cena nehrála roli, přestože vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat za méně. Někdy je důležitější služba, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma byla spolehlivá, kromě toho poslala maličkost a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Viktorie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla H: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna F: nemá chybu

Johana V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt