10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g úžasný. Objednala jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to úžasný vibrace, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale celkem mě velice překvapil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tolik výhodnou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, jen obchod doporučit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem proto velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej pořídil pohodlně u počítače. Úžasná služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem udělala správně. Emailem jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý zboží i za milé jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji snoubenku. Z toho důvodu jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a především termín, adresu doručení. Spolupráce byla velmi bezproblémová, bez průtahů. Na ceně nezáleželo, přestože tuším, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat za méně. Jsou situace, kdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Firma dodržela slovo, dokonce přidala dáreček a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Tobiáš K: Celkem jsem spokojený.

Valerie M: Je to dostatečné?

Amálie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Václav O: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt