10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 870 Kč
Naše cena: 580 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Daniela Vašicová, Spešov

Daniela Vašicová, Spešov:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mi koupil otec k vánocům. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

Šimon Ďurina, Vápovice

Šimon Ďurina, Vápovice:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mě zaujal již ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve trochu obavy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vyznačuje velmi snadným ovládáním. Rychle si ho automatizují i uživatelé, kteří s tímto 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g před tím bližší kontakt neměli. Po prvním otestování si zaručeně získá také vás.

Aleš Dragon, Jarov

Aleš Dragon, Jarov:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako dobrý výrobek.

Eliška Janulová, Levínská Olešnice

Eliška Janulová, Levínská Olešnice:
Už delší dobu jsme doma s partnerem měli určité potíže. 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g si pořídila kolegyně z kanceláře, kterou shodou náhod dřív potkalo něco podobného. Moc jsem výrobku nevěřila, ale s partnerem jsme se rozhodli, že za vyzkoušení nic nedáme. Tedy jsme si 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g koupili. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechno, ale hodně potíží nám vyřešil. Nyní bych si nechtěla vůbec představit bez něj být.

Jiří Simbartl, Frýdštejn

Jiří Simbartl, Frýdštejn:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, takže jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g má doma taky a pochválila ho i tchýně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Marie K: Je to dostatečné?

Kristýna M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt