10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g úžasný. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to úžasný kravál, a co se týče použitelnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Kupuji si je někdy, podle chuti. Za tak výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic neobjednával, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej pořídil klidně u tabletu. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem udělala správně. Emailem jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi kvalitní zboží i za hezké jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji snoubenku. Tak jsem kontaktoval eshop, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dohodnul jsem s nimi balení a zejména den, detaily o přepravě. Spolupráce byla opravdu profesionální, blesková. Cena nebyla podstatná, i když mám informace o tom, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal objednat za méně. Byl to případ, kdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost nezklamala, mimo jiné přibalila dáreček a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Miroslav K: funkční výrobek

Tomáš D: Přišlo to celkem rychle

Emma H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt