10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 870 Kč
Naše cena: 580 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Daniela Vašicová, Spešov

Daniela Vašicová, Spešov:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mi koupil manžel k svátku. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než potěšil.

Šimon Ďurina, Vápovice

Šimon Ďurina, Vápovice:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g mě padl do oka už v momentě, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím vážné nervy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Zejména se totiž 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vyznačuje opravdu komfortním ovládáním. Rychle si ho zažijí i lidé, kteří s tímto 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g do té doby bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si stoprocentně získá také vás.

Aleš Dragon, Jarov

Aleš Dragon, Jarov:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Eliška Janulová, Levínská Olešnice

Eliška Janulová, Levínská Olešnice:
Už delší dobu jsme doma s mužem měli nějaké problémy. 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g si pořídila kolegyně z práce, kterou náhodou v minulosti potkal podobný problém. Moc jsem zázraku nevěřila, ale s partnerem jsme se shodli, že za zkoušku to stojí. Tak jsme si 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g objednali. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechno, ale spoustu problémů nám usnadnil. Dnes bych si nedovedla vůbec představit bez něj být.

Jiří Simbartl, Frýdštejn

Jiří Simbartl, Frýdštejn:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se hecovali, až jeden kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g má doma taky a pochválila ho i babička.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Kateřina H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis N: tak jsem to dostala aje to super

Tadeáš H: Přišlo to celkem rychle

Marie H: dobré

Natálie P: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt