10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týče použitelnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem nízkou cenu nedala.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale celkem mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je někdy, podle chuti. Za tolik výbornou cenu, doručení, chci v tomto případě, pouze eshop poradit. Manžel mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem tudíž hodně opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém obchodě, navíc jsem jej koupil klidně u počítače. Perfektní služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A myslím, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně stabilní výrobek i za hezké obchodování.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Daný 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být překvapením pro moji nastávající ženu. A proto jsem se obrátil prodejce, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dořešil jsem s nimi balení a především termín, detaily o přepravě. Spolupráce byla opravdu milá, rychlá. Cena nehrála roli, i když vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat za méně. Někdy je přednější renomé eshopu, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost nezklamala, dokonce poslala maličkost a z moji nastávající se stala manželka. Velmi doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Jakub H: Jsem ráda, že to mám

Anna H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela Š: dobré

Veronika S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vít B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt