10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 794 Kč
Naše cena: 529 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Emma Billová, Libkovice pod Řípem

Emma Billová, Libkovice pod Řípem:
Doufám, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to skvělý rámus, a co se týče použitelnosti tak celkem docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto nízkou cenu nedala.

Klára Bezrová, Bukovník

Klára Bezrová, Bukovník:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale nakonec mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, podle nálady. Za tak výhodnou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, jen eshop doporučit. Přítel mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Jonáš Vopěnka, České Libchavy

Jonáš Vopěnka, České Libchavy:
10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic neobjednával, a byl jsem tudíž hodně jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej získal klidně u noťasu. Úžasná služba.

Marie Faronová, Trhové Sviny

Marie Faronová, Trhové Sviny:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem udělala správně. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně kvalitní výrobek i za hezké jednání.

Jonáš Štefanka, Předslavice

Jonáš Štefanka, Předslavice:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. A proto jsem kontaktoval internetový obchod, který měl v nabídce tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, dořešil jsem s nimi balení a zejména den, detaily o přepravě. Komunikace byla opravdu profesionální, rychlá. Cenu jsem neřešil, i když vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g dal sehnat za méně. Někdy je důležitější rychlé dodání, než 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Společnost nezklamala, dokonce přibalila dáreček a z moji nastávající se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Petra P: dobré

Ema H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristián N: tak jsem to dostala aje to super

Sára Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikola W: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt