10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1007 Kč
Naše cena: 671 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Filip Hanskut, Telecí

Filip Hanskut, Telecí:
Opravdu príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem hledal na webu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, mizerná kvalita, nebo problémy s doručením zboží... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech směrech rád. Tenhle 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco podobného hledají.

Tomáš Bretfeld, Hlavenec

Tomáš Bretfeld, Hlavenec:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je jednoduše vynikající! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je asi dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Roman Jonášek, Pěčnov

Roman Jonášek, Pěčnov:
Když jsem váš 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g spatříla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Tadeáš C: Celkem jsem spokojený.

Kateřina V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš H: funkční výrobek

Linda S: Tento 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt