10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1634 Kč
Naše cena: 1089 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jakub Bogár, Krahulčí

Jakub Bogár, Krahulčí:
Zkusili jste toho už nepočítaně a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g bohužel vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu dělat kompromis. Poradím vám. Objednejte si tak jako já 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Až produkt dokonale splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj jako u vytržení. Jakmile doslouží, neprodleně si pořídím ještě jeden.

Kristýna Pyšková, Hlohovice

Kristýna Pyšková, Hlohovice:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po vyzkoušení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Marek Buchal, Majdalena

Marek Buchal, Majdalena:
v tomto eshopu určitě budu nadále kupovat, mají tu největší výběr za nízké ceny , akce a slevy. web je přehledný a najdu si hned to, co hledám. v normálním eshopu větší 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom hezkou 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, vřele doporučuji. určitě doporučím babičce.

Antonín Pelecháč, Klimkovice

Antonín Pelecháč, Klimkovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g naprosto vyhovuje mým přáním. Je šikovný a cena přitom příznivá, řekl bych, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Josef Karala, Prameny

Josef Karala, Prameny:
Ve své práci hledám vypadat hodně pěkně, protože se denně vídám s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomto směru mi 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak hovořím. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Karolína B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub S: funkční výrobek

Tobiáš Ž: 110 % spokojenost

Veronika H: děda je z dárku je nadšený

Martin V: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt