10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Dominika Dlapalová, Libníkovice:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g mě velmi oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, správná myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový dáreček.

Aneta Damková, Třebotov:
Málokdy objednávám věci přes eshop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela ráda a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na svátek koupím taky podobný.

Nikolas Egner, Domašín:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Simona Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denisa K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt