10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně pořídila v létě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Každodenní stres, únava a hodně problémů. I já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které sužuje něco podobného, bych však ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Stačí si pořídit 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám efektivním způsobem znovu obnovit ztracenou rovnováhu. Jestli se chcete jednoduše cítit dobře, nezapomeňte, že vše držíte jen ve svých rukou. Se zakoupením výrobku bych již neváhala, vřele doporučuji.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za svůj roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej koupil pohodlně u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Matouš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Gabriela H: Je to dostatečné?

Veronika H: Tento 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt