10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si poprvé pořídila v zimě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám kupovat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Nervové vypětí, vyčerpání a spousta starostí. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které štve podobný problém, bych tímto způsobem s potěšením vzkázala, že existuje klíč. Nemusíte si pořád ničit život. Je tu totiž 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám účinným způsobem opět získat chuť do života. Jestli se chcete jednoduše cítit dobře, uvědomte si, že vše držíte pouze ve vlastních rukou. Se zakoupením výrobku bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Klára Matysková, Oldřišov:
Za svůj roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nekupoval, a byl jsem proto trochu nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej pořídil pohodlně u noťasu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Zdeněk M: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktor R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marek N: 110 % spokojenost

Viktorie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt