10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně koupila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Neustálé stresy, únava a spousta starostí. I já jsem na tom byla podobně. Všem, které trápí obdobný problém, bych ale s potěšením vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si pořád ničit život. Váš život změní 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit vitalitu. Pokud se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že vše máte pouze ve vlastních rukou. Se zakoupením výrobku bych již neváhala, předešla bych řadě nepříjemností.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za můj roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej objednal doma u počítače. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Viktorie T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Oliver K: Přišlo to celkem rychle

Samuel K: funkční výrobek

Roman M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt