10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si poprvé pořídila na jaře. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž zcela miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Nervové vypětí, únava a množství problémů. I já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho štve podobné trápení, bych touto cestou s potěšením vzkázala, že existuje klíč. Nemusíte si pořád ničit život. Stačí si pořídit 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám účinným způsobem opět obnovit chuť do života. Pokud se chcete jednoduše cítit plní síly, myslete na to, že vše máte pouze ve svých rukou. Se zakoupením produktu bych příště neváhala, vřele doporučuji.

Klára Matysková, Oldřišov:
Za náš roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic neobjednával, a byl jsem tudíž velmi moc opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém krámě, navíc jsem jej získal doma u noťasu. Perfektní služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Michael P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav T: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eva Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt