10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně koupila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Každodenní stres, ztráta energie a hodně problémů. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Každému, koho štve obdobné potíže, bych ovšem ráda sdělila, že existuje řešení. Nemusíte si pořád ničit život. Řešením je 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit kontrolu nad životem. Chcete-li se jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že to máte jen ve svých rukou. S objednáním produktu bych již neváhala, ušetřila bych si starosti.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za svůj léta používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej pořídil doma u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Daniela Š: děda je z dárku je nadšený

Markéta P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman P: tak jsem to dostala aje to super

Miroslav K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt