10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si poprvé koupila na jaře. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro dceru a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Každodenní stres, vyčerpání a celá řada trápení. Také já jsem na tom byla podobně. Každému, koho sužuje něco podobného, bych ale ráda sdělila, že existuje řešení. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Váš život změní 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám účinným způsobem znovu získat chuť do života. Jestliže se chcete jednoduše cítit jako předtím, uvědomte si, že to držíte pouze ve svých rukou. Se zakoupením zboží bych již neváhala, předešla bych řadě nepříjemností.

Klára Matysková, Oldřišov:
Za náš léta používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém krámě, navíc jsem jej pořídil klidně u počítače. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Karolína H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jáchym D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Patrik F: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt