10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně koupila v létě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž zcela miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro dceru a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Neustálé stresy, únava a množství starostí. I já jsem na tom byla stejně. Každému, koho štve obdobný problém, bych ale ráda sdělila, že vše má řešení. Nemusíte si pořád ničit život. Váš život změní 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám účinným způsobem znovu obnovit ztracenou rovnováhu. Pokud se chcete jednoduše cítit jako předtím, myslete na to, že to držíte jen ve svých rukou. S objednáním výrobku bych již neváhala, opravdu doporučuji.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za náš roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k dostání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej pořídil klidně u počítače. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Petra D: já jsem to prostě chtěla

Nikola S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristýna P: děda je z dárku je nadšený

Natálie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jonáš K: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt