10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně koupila v zimě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Každodenní stres, ztráta energie a spousta problémů. Také já jsem na tom byla podobně. Každému, koho sužuje obdobný problém, bych tímto způsobem ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si den co den zoufat. Váš život změní 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět získat vitalitu. Chcete-li se jednoduše cítit skvěle, nezapomeňte, že vše máte pouze ve vlastních rukou. S pořízením zboží bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za můj roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem proto velmi moc opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej koupil doma u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Michaela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal B: tak jsem to dostala aje to super

Eva S: Tento 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

František K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marek S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt