10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1007 Kč
Naše cena: 671 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Filip Hanskut, Telecí

Filip Hanskut, Telecí:
Opravdu príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s doručením zásilky... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech směrech rád. Tento 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco podobného shánějí.

Tomáš Bretfeld, Hlavenec

Tomáš Bretfeld, Hlavenec:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je jednoduše jedinečný! Po převratu jsem se několik roků pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je dokonce levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Roman Jonášek, Pěčnov

Roman Jonášek, Pěčnov:
Když jsem váš 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g spatřil, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nela S: děda je z dárku je nadšený

Marie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikola S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Amálie J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt