10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si poprvé pořídila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Neustálé stresy, vyčerpání a spousta problémů. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Lidem, které sužuje podobný problém, bych tímto způsobem chtěla vzkázat, že existuje řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešením je 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám účinným způsobem znovu obnovit kontrolu nad životem. Jestliže se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že to držíte pouze ve vlastních rukou. Se zakoupením zboží bych příště neváhala, vřele doporučuji.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za můj léta používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem proto trošičku nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem kurýr a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej koupil doma u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Martin P: tak jsem to dostala aje to super

Lucie P: děda je z dárku je nadšený

Kristýna M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt