10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 920 Kč
Naše cena: 613 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Jana Puklová, Kovalovice

Jana Puklová, Kovalovice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si poprvé pořídila v zimě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně

Dominika Milotínská, Vysoká Libyně:
Nervové vypětí, vyčerpání a spousta problémů. Také já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho štve podobné potíže, bych takto ráda vzkázala, že vše lze řešit. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Je tu totiž 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět obnovit ztracenou rovnováhu. Jestli se chcete jednoduše cítit plní síly, nezapomeňte, že vše máte jen ve vlastních rukou. Se zakoupením výrobku bych příště neváhala, ušetřila bych si starosti.

Klára Matysková, Oldřišov

Klára Matysková, Oldřišov:
Za svůj roky používaný 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Adam Váňa, Vyžice

Adam Váňa, Vyžice:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nekupoval, a byl jsem tudíž hodně opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej pořídil pohodlně u tabletu. Perfektní služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Radim M: je to fajné

Tobiáš P: funkční výrobek

Anežka V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub K: Celkem jsem spokojený.

Jana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt