10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 872 Kč
Naše cena: 581 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Matyáš Babjak, Braškov

Matyáš Babjak, Braškov:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a vše mi bylo mile a odborně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl hezký bonus a navíc výrobek byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Johana Dumková, Račice nad Trotinou

Johana Dumková, Račice nad Trotinou:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Zuzana Herianová, Bílina

Zuzana Herianová, Bílina:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g je díky měkkému materiálu a trendy vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kamarádky mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho sehant. Doručení běžně dojde do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Lukáš Halík, Ostrolovský Újezd

Lukáš Halík, Ostrolovský Újezd:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V domácícm nasazení bych se bál o výdrž papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Veronika E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta P: Ideální k osmnáctinám :)

Marek K: funkční výrobek

Barbora Ď: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Štěpán W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt