10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 956 Kč
Naše cena: 637 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Vojtěch Palatka, Kozárov

Vojtěch Palatka, Kozárov:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Myslel jsem si to. Respektive do dne, než jsem si objednal 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co zvládne, ale také tím, jaký má vzhled. Z toho důvodu je skvělým módním doplňkem všech moderních mužů. Vaše okolí vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g používám denně, stal se pro mě užitečnou pomůckou.

Simona Kolíbalová, Paskov

Simona Kolíbalová, Paskov:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Tereza Horynová, Krty

Tereza Horynová, Krty:
Nejdříve jsem k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g neměla důvěru, ale po několika týdnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g mohu rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Petra Kaprálová, Dětmarovice

Petra Kaprálová, Dětmarovice:
Nejpr jsem 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g pořídila pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po webu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem děda byl přímo rád, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g opravdu umí, a hodně mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat další pro sebe.

Jakub Durďák, Hostišová

Jakub Durďák, Hostišová:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Matěj C: Celkem jsem spokojený.

Viktorie O: Ideální k osmnáctinám :)

Nikolas D: 110 % spokojenost

Zdeněk S: Přišlo to celkem rychle

Veronika Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt