10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 956 Kč
Naše cena: 637 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Vojtěch Palatka, Kozárov

Vojtěch Palatka, Kozárov:
Že krásný design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Myslel jsem si to. Tedy do dne, než jsem si pořídil 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co umí, ale také díky tomu, jak vypadá. Může se tak stát jedinečným módním doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g nedám z ruky, stal se pro mě jedinečnou pomůckou.

Simona Kolíbalová, Paskov

Simona Kolíbalová, Paskov:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

Tereza Horynová, Krty

Tereza Horynová, Krty:
Zpočátku jsem k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g neměla zájem, ale po pár dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení docela odpovídá popisu. Cena, barva, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g mohu rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Petra Kaprálová, Dětmarovice

Petra Kaprálová, Dětmarovice:
Nejdřív jsem 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g objednala pro svého syna k vánocům. Když jsem jen tak surfovala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem syn byl přímo rád, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat více kusů i pro sebe.

Jakub Durďák, Hostišová

Jakub Durďák, Hostišová:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Tadeáš P: je to fajné

Matěj P: funkční výrobek

Karel H: 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt