10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 956 Kč
Naše cena: 637 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Vojtěch Palatka, Kozárov

Vojtěch Palatka, Kozárov:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? I já jsem si to myslel. Ovšem pouze do dne, než jsem si objednal 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dovede, ale současně tím, že je krásný. Může se tak stát ideálním módním doplňkem všech moderních chlapů. Nikdo vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g používám denně, stal se mou jedinečnou pomůckou.

Simona Kolíbalová, Paskov

Simona Kolíbalová, Paskov:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho ostatním

Tereza Horynová, Krty

Tereza Horynová, Krty:
Zpočátku jsem k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g neměla zájem, ale po pár dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho provedení docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Petra Kaprálová, Dětmarovice

Petra Kaprálová, Dětmarovice:
Nejdřív jsem 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g koupila pro svého dědu k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem manžel byl přímo nadšený, když jej dostal. Tenkrát jsem uviděla, co tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g opravdu umí, a hodně mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a musela si koupit další pro sebe.

Jakub Durďák, Hostišová

Jakub Durďák, Hostišová:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Tomáš O: 110 % spokojenost

Michael Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Patrik P: je to fajné

Jiří B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt