10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 872 Kč
Naše cena: 581 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Matyáš Babjak, Braškov

Matyáš Babjak, Braškov:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a vše mi bylo mile a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl milý bonus a navíc produkt byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Johana Dumková, Račice nad Trotinou

Johana Dumková, Račice nad Trotinou:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

Zuzana Herianová, Bílina

Zuzana Herianová, Bílina:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g je pomocí příjemnému materiálu a trendy vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Lukáš Halík, Ostrolovský Újezd

Lukáš Halík, Ostrolovský Újezd:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V pracovním nasazení bych se bál o výdrž papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Vanesa N: Tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radim P: funkční výrobek

Daniel S: Jsem ráda, že to mám

Richard J: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt