10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Kateřina Rališová, Chelčice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Adam Miller, Hoštice-Heroltice:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Dominika Kušnierová, Mašovice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro dva dny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a produkt mi došel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

Nikolas Petíra, Hluboké:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g funguje. Tím se můžu chlubit široko daleko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Denis H: Přišlo to celkem rychle

Ema B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matyáš G: je to fajné

Miroslav S: 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt